Şimdi Ara

Pirelli Formula nasıl bir lastik

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
1
Favori
57.942
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar. kaç aydır arabam için 185/65/15R lastik bakıyorum. Hiç bir yerde 150 TL'den aşağı bulamamıştım. Starmaxx bile 165 TL. Fakat dün akşam tesadüfen bir Pirelli bayisi gördüm. Girdim. Konuştum. Hiç pazarlıksız tanesini 125 TL'den veriyor. 4 tane 500 TL. Bonus karta peşin fiyatına 5 - 6 taksit yapıyor. Hiç bir yerde 150 den aşağı bulamayınca ağzımdan gayri ihtiyari şöyle bir şey çıktı.

-Neden bu kadar ucuz.

Adamın cevabı: Biz toptancıyız arkadaş. Perakendeci değiliz. O yüzden ucuz.

Takma ve balans ayarı dahil. Toplam 500 TL.

Sonuç olarak. Bu lastik nasıl ve fiyatı iyi mi sizce? Bu hafta içinde taktırmayı düşünüyorum.

• Suda kızaklama puanı dışında iyi görünüyor.Düşük not yüksek puan oluyor.Genel sıralamaya bakınca P7 ye yakın puanlar almış.

http://www.adac.de/infotestrat/tests/reifen/sommerreifen/2012_Sommerreifen_Test_205_55_R16.aspx?ComponentId=113497&SourcePageId=31821
  • canını seven bu lastiği almasın ben geçen kış 3-4 kez kaza atlattım hemde sakin kullanımda. iki damla yağmur görmesin sabun gibi kayıyor hemde lastik daha sıfır yeni alınmış. bi arkadaş ucuz arabaysa alabilirsin demiş ama tam tersi abs yoksa bu lastik intihar olur. bi test değeri göstereyim durumu daha iyi anlarsınız ki ben bunu şahsen test edip onaylamış oldum.
    bu testte ıslak zemin frenleme değeri 10 üzerinden 3.5!!! ıslak frende bu kadar düşük puan alan dünyada başka lastik yok. ayrıca berbat bi yol sesi var bi süre sonra çekilmez oluyor.
    http://www.rezulteo-lastik.com.tr/ceat-lastikler/formula-winter-lastik/deneme-test-2198

ben bu lastiği satıp kurtuldum ve gittim nokian D4 aldım harika performansı var kar kış yağmur vız geliyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.