Şimdi Ara

Yeni iPad satışa çıktığından bu yana 3 milyon satış rakamına ulaştı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
3.942
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni iPad satışa çıktığından bu yana 3 milyon satış rakamına ulaştı

Geçtiğimiz Cuma günü ABD, Kanada, Birleşik Krallık, Fransa, Almanya, İsviçre, Japonya, Hong Kong, Singapur ve Avustralya ülkelerinde satışa sunulan yeni iPad modeli ilk 4 günde büyük bir satış başarısı elde etti.

Apple tarafından yapılan basın duyurusuna göre şimdiye kadar ki en güçlü başlangıcını yapan yeni iPad modeli toplamda 3 milyon ünite satıldı.

2048 x 1536 piksel çözünürlükte 9.7 inçlik Retina ekran, çift çekirdekli A5X işlemci, 4 çekirdekli grafik birimi, 1GB RAM, 5MP iSight kamera, 1080p video kaydı, 3G/4G desteği, 10 saatlik kullanım süresi gibi özellikler sunan yeni iPad modeli 23 Mart tarihinde de Avusturya, Belçika, Bulgaristan, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Finlandiya, Yunanistan, Macaristan, İzlanda, İrlanda, İtalya, Liechtenstein, Lüksemburg, Makao, Meksika, Hollanda, Yeni Zelanda, Norveç, Polonya, Portekiz, Romanya, Slovakya, Slovenya, İspanya ve İsveç'te satışa sunulacak.

499$ başlangıç etiketine sahip yeni iPad modelinin 64GB WiFi+4G versiyonu 829$'a kadar çıkıyor. Bu Cuma günü gelecek yeni satışlarla rakamın çok daha yukarılara çıkacağı ve yeni bir rekor kırılabileceği belirtiliyor.

• yeni ipad de yapabilipde ipad 2 de yapamadığımız ne var ?
  • 4 günde en az " 1.497.000.000$ " ciro ? Vay arkadaş...
  • Way arkadaş şirketin değeri 560 milyar dolar olmuş. Nereye gidiyor bu Apple. Şaka maka bu fanatiklikle paraya boğduk adamları ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0tyldrm0

Way arkadaş şirketin değeri 560 milyar dolar olmuş. Nereye gidiyor bu Apple. Şaka maka bu fanatiklikle paraya boğduk adamları ...

+1 don çıkarsalar milyon satar
  • Ürünleri güzel aslında. Yani tercih edilebilir ürünler. Fanatiklikten ziyade basitlik diye düşünüyorum. Yine de tercih meselesi.

quote:

Orijinalden alıntı: bekoc

quote:

Way arkadaş şirketin değeri 560 milyar dolar olmuş. Nereye gidiyor bu Apple. Şaka maka bu fanatiklikle paraya boğduk adamları ...

Aşağıdaki gibi ürünleri de var bu arada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AndryTR -- 20 Mart 2012; 9:08:37 >
  • apple fanatiği falan değilim. .. Hatta sıkı bir android kullanıcısıyım denebilir...Ama tablet konusunda apple ayarında bir cihaz yok piyasada. Donanımlar aşmış olabilir lakin işletim sistemiyle birlikte uyumlu , stabil tabiri caizse yağ gibi çalışan yegane cihaz apple i pad. . Açıkçası benchmark testlerinin falanda çok önemi yok bence.. Telefonlar da da yapıyorlar manyak puanlar çıkıyor ama pratikte maalesef kullanıcı arayüzleri , stabilitesi o derece iyi olmuyor bu bir gerçek. . . Tahminim 3 sene sonra android tam anlamıyla oturmuş olacak o zaman çok daha farklı sonuçlar çıkaiblir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AndryTR

Ürünleri güzel aslında. Yani tercih edilebilir ürünler. Fanatiklikten ziyade basitlik diye düşünüyorum. Yine de tercih meselesi.

quote:

quote:

Haha iyi güldüm bunlara :D
  • Ben de yeni iPad alanlardanım. Üründen memnunum. Önemli eksiklikleri firefox ve flash desteği.
  • Artık apple piyasa çöp kovası çıkartsa satar,rakipleri kalmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aziz77

Artık apple piyasa çöp kovası çıkartsa satar,rakipleri kalmadı.

zamanı gelicek bekleyin . apple artık kendini tekrar edip duruyor yakında kullanıcılar bunu farkedicek :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ozancakar94

quote:

Ürünleri güzel aslında. Yani tercih edilebilir ürünler. Fanatiklikten ziyade basitlik diye düşünüyorum. Yine de tercih meselesi.

quote:

quote:

İPod touch kilifi diye hatırlıyorum bunlar icin ama
  • Bu habere şaşıran var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: med_cezir197

quote:

Orijinalden alıntı: aziz77

Artık apple piyasa çöp kovası çıkartsa satar,rakipleri kalmadı.

zamanı gelicek bekleyin . apple artık kendini tekrar edip duruyor yakında kullanıcılar bunu farkedicek :)

Çok doğru söylüyorsun. Dün bir sitede 2 ile yeni ipad arasında internet ve işlemci hızı karşılaştırması vardı ve hiçbir fark olmadığı ortaya çıkmış. Yani yeni işlemci, ekranın yeni retina olmasından kaynaklanan güce verilmiş. Anlıyacağınız paylaşımlı ekran kartı gibi olmuş. sırf kamerası iyileştirildi diye de 2'yi satıp yenisini almanın bir mantığı yok bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Parn

quote:

Orijinalden alıntı: Ozancakar94

quote:

quote:

quote:

İPod touch kilifi diye hatırlıyorum bunlar icin ama

ama güzel çorap gibi :) hatta soğuklarda telefonu cebe elleri kılıfa sokabilirsin
  • fandroidler gelir
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1OO1

fandroidler gelir

iFan
  • acgozlulugun geldigi nokta herhangi bi firma icin olsa aynı seyi derdim yazık
  • 4 günde 3 milyon büyük başarı tablet piyasası resmen apple tekeli haline geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LORDTEK

Ben de yeni iPad alanlardanım. Üründen memnunum. Önemli eksiklikleri firefox ve flash desteği.

Firefox mu ?? Cok guldum safari varken firefox dediniz ya helal :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.