Şimdi Ara

***<< HTC ONE S >>*** 4.3'- 8 MP - 1080p - sAMOLED - Snapdragon S4 - (ANA KONU) (124. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.938
Cevap
24
Favori
172.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: isaakcu

ne zaman gelecek bu güncelleme yaa one s ingiltere vodafone çıkışlı bıktım yaa yemin ederim...

???Anlamadım cihazdan bıktınız mı sorun mu var?hemen elden tez çıkartın bir daha htc kelimesini aklınızda yer etmeyin sağlığınız bozulur

htc firması firmaya veya özel kişiye göre güncelleme cıkartmamaktadır güncellemede bazı kriterler vardır bu durumu bildiğiniz halde htc satın alıp şikayet etmenin akıl sağlığıyla ilgili bir durumdur
    eğer bunun yanlış olduğunu düşünüyorsanız htc firmasına dava acın bu kadar basit

konunun yarısı ne zaman güncelleme gelecek saçmalığı paranoyası yaşanıyor

siz burada bağırınca sızlanınca htc firması sizi bu forumda okuyor mu zannediyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kuntikuntkunt

quote:

Orijinalden alıntı: relais

quote:

Orijinalden alıntı: okanrua

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: murat5555

Kaldırılan animasyonların neler olduğunu bilen tespit eden var mı acaba ben fark edemedim.

Görsel bazda yapılanlar bunlar: (Sanal buton dışında sorun olupta düzeltilen ciddi bir şey yok. Ufak tefek hata düzeltmeleri işte)

User interface enhancements
    Menu updates for older applications to match Ice Cream Sandwich menu style
    Improved experience and increased space for handwriting input
    Improved usability of phone through keypad and sizing enhancements
    Improved wallpaper visualization when moving between screens

çekim gücünün arttığı söyleniyor. insanlar yazmış diyorum ama inat ediyorsun. peki senin söylediğin doğru olsun. sen herşeyi bilirsin.

İnat etme diye bir şey yok. Sadece gerçekleri söylüyorum ben. Sen ise söylenene göre, bir arkadaşım dedi ki diyorsun ben ise HTC tarafından resmi olarak değişikliklerin açıklanmamasına rağmen sızdırılan en önemli değişiklikleri yazıyorum. Şebeke sorunu herhalde EA Games bağlantısının eklenmesinin yanında önemsiz herhaldeki yapılanlar listesinde yok:) Ya da öyle bir şey yapılmadı mı da sen mi psikolojik olarak etkilenip yapıldığını zannettin?

Yok HTC ne yaptığını bilmiyor ya da farkında değil şebeke sorununu düzeltmişler işte diyorsan herkes gibi sana sadece gülümser kendi haline bırakırım.

Improvements & Enhancements

HTC claims that they have fixed those ongoing bugs with One S smart phone ever since its launches and we don’t have a full changelog of the improvements included in this update. Though we have put up some of known improvements here –
    Introduces HTC Sense 4.1 user interface
    Camera is improved for faster speed
    EA games bloatware has been added
    Certain bug fixes
    Customized launch of the multi-tasking button

onun arkadaşından duymasıyla senin sızdırılan bilgilerinin güvenilirliği aynı farkında mısın resmi olarak açıklanmadığı sürece spekülasyon olması çok olası

yahu htc one x I'm vardı ve güncellemeyi aldım. farkı gördüm. arkadaşımda one s de güncellemeyi aldı. fark ortada. daha fazla tartışmayı düşünmüyorum. ama sen anlayamasanda fark var.
  • quote:

bir at sineği var vızıldayıp duruyor. of be

burada at sineği sensin farkındamısın. güncelleme yi alan telefonla benim telefonumu karşılaştırdık. kağıt üzeri yazılanların hiçbir önemi yok. çekim gücü 2 çizgi kadar daha iyi diyebilirim. stabilite çok iyi. takılmalar çok azalmış. cihaz çok rahatlamış. haydi bakalım şimdi ne diyeceksin. hala karşıma olamaz diye mi çıkacaksın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dephyr

quote:

ne zaman gelecek bu güncelleme yaa one s ingiltere vodafone çıkışlı bıktım yaa yemin ederim...

???Anlamadım cihazdan bıktınız mı sorun mu var?hemen elden tez çıkartın bir daha htc kelimesini aklınızda yer etmeyin sağlığınız bozulur

htc firması firmaya veya özel kişiye göre güncelleme cıkartmamaktadır güncellemede bazı kriterler vardır bu durumu bildiğiniz halde htc satın alıp şikayet etmenin akıl sağlığıyla ilgili bir durumdur
    eğer bunun yanlış olduğunu düşünüyorsanız htc firmasına dava acın bu kadar basit

siz burada bağırınca sızlanınca htc firması sizi bu forumda okuyor mu zannediyorsunuz?

eee sana ne bundan ? herkes istedeği şeyi söylerde 3. şahıs olarak seni ne ilgilendirdi bu kadarda paronaya yapıp kendince anlamlı bence anlamsız kişisel sorunlu yorumunu katmışsın...
  • quote:

Orijinalden alıntı: XacerX

neden bu kadar -üzgünüm ama bu kelimeyi kullanmak zorunda bıraktınız beni- ukala konuştuğunuzu anlamadım.arkadaşlar güncellemeyle telefonda elbette çok doğaüstü bir şey beklemiyordu yok saydam görünümmüş yok elastik oluyormuş.sadece güncellemeyle ne geldiğini öğrenmek istemişler saçma buluyorsanız cevap yazmayın ! sonra da at sineği vızıldıyor gibi şeyler söylemeyin ki hiç hoş şeyler değiller.tutturmuşsunuz htc sinyal sorununu yazmamış bu kadar önemli bir şeyi yazmazmıydı diye.haklı olabilirsiniz o konuda bir şey demiyorum ama siz de htc nin kendisinden aldığınız bilgilerle konuşmuyorsunuz.sizin verdiğiniz bilgiyle arkadaşımızın verdiği bilgi şuan aynı kalitede sayılıyor çünkü sizinki de ONAYLANMAMIŞ.tavrınız yüzünden haklı bile olsanız haksız konumuna düşüyorsunuz. iyi günler

sert bir son yapayım dedim ama olmadı galiba

Bakkal Mehmet Efendi ile Tornacı Ali Beyi; HTC'den güncellemenin neler olduğuna dair bilgi veren kişilerle aynı bilgi seviyesinde görüyorsanız size söyleyecek sözüm yok. 40 fırın 40 ekmek meselesi. Takıl sen kafana göre.
  • quote:

quote:

bir at sineği var vızıldayıp duruyor. of be

burada at sineği sensin farkındamısın. güncelleme yi alan telefonla benim telefonumu karşılaştırdık. kağıt üzeri yazılanların hiçbir önemi yok. çekim gücü 2 çizgi kadar daha iyi diyebilirim. stabilite çok iyi. takılmalar çok azalmış. cihaz çok rahatlamış. haydi bakalım şimdi ne diyeceksin. hala karşıma olamaz diye mi çıkacaksın.

Üstte yazdım Bakkal Mehmet Efendi vs.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kuntikuntkunt

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: murat5555

Kaldırılan animasyonların neler olduğunu bilen tespit eden var mı acaba ben fark edemedim.

Görsel bazda yapılanlar bunlar: (Sanal buton dışında sorun olupta düzeltilen ciddi bir şey yok. Ufak tefek hata düzeltmeleri işte)

User interface enhancements
    Menu updates for older applications to match Ice Cream Sandwich menu style
    Improved experience and increased space for handwriting input
    Improved usability of phone through keypad and sizing enhancements
    Improved wallpaper visualization when moving between screens

çekim gücünün arttığı söyleniyor. insanlar yazmış diyorum ama inat ediyorsun. peki senin söylediğin doğru olsun. sen herşeyi bilirsin.

İnat etme diye bir şey yok. Sadece gerçekleri söylüyorum ben. Sen ise söylenene göre, bir arkadaşım dedi ki diyorsun ben ise HTC tarafından resmi olarak değişikliklerin açıklanmamasına rağmen sızdırılan en önemli değişiklikleri yazıyorum. Şebeke sorunu herhalde EA Games bağlantısının eklenmesinin yanında önemsiz herhaldeki yapılanlar listesinde yok:) Ya da öyle bir şey yapılmadı mı da sen mi psikolojik olarak etkilenip yapıldığını zannettin?

Yok HTC ne yaptığını bilmiyor ya da farkında değil şebeke sorununu düzeltmişler işte diyorsan herkes gibi sana sadece gülümser kendi haline bırakırım.

Improvements & Enhancements

HTC claims that they have fixed those ongoing bugs with One S smart phone ever since its launches and we don’t have a full changelog of the improvements included in this update. Though we have put up some of known improvements here –
    Introduces HTC Sense 4.1 user interface
    Camera is improved for faster speed
    EA games bloatware has been added
    Certain bug fixes
    Customized launch of the multi-tasking button

onun arkadaşından duymasıyla senin sızdırılan bilgilerinin güvenilirliği aynı farkında mısın resmi olarak açıklanmadığı sürece spekülasyon olması çok olası

yahu htc one x I'm vardı ve güncellemeyi aldım. farkı gördüm. arkadaşımda one s de güncellemeyi aldı. fark ortada. daha fazla tartışmayı düşünmüyorum. ama sen anlayamasanda fark var.

Israrla söylüyorum anlamıyorsun. Ben HTC ONE S için ciddi genel sorunlar yok dedim dolayısıyla yapılanlarda ufak tefek hata düzeltmeleri.

Sen diyorsun ki HTC ONE X güncellemesiyle çok fark oldu. Evet haklısın ONE X 'te zaten ciddi sorunlar vardı. HTC telefonun yazılımını Tegraya optimize etmeden acele piyasaya sürdü. Şimdi ONE X te yaptığı düzeltmeler ciddi farklar (performans vs.)yarattı.

Ben HTC ONE Xten değil ONE S ten bahsediyorum. Telefonu kullandırmayacak genel (istinalar olabilir) sorunlar ONE S'te yoktu ama ONE X te vardı.

Yazı yazarken kavramları karıştırmayın neden bahsediyorsak ondan örnek verin. Komik hale düşmeyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: msqonn

güncelleme sonrası ram miktarıda iyilesti gibi bilgiler var. bosta kalan ram miktarı kaç acaba sizin. normalde orginal rom ile. telefonun ilk açılısında 250 300 arası boş oluyor. programlara bağlı olarak..

bu güncellemede asıl amaç performanstı zaten. yani sense arayüzünün iyileştirilmesi. ram miktarının artması gibi ana amaç buydu.

Ram miktarını yükseltmişler gördüğüm kadarıyla. Sanki 100-150 MB kadar çoğalmış telefona ayrılan bellek gibi.
    Eskiden ( tahmini ) 500 MB kullanılıyorsa 150 MB boşta gözükürdü, şimdi baktığımda 600 MB kullanımda ama boşta 188 MB gözükmekte.
    Telefondaki rahatalama bununla da alakalı olsa gerek ama eskiden de takılma vs. olmadan rahat bir şekilde kullanabiliyordum telefonu.

Telefonu çok kurcalayıp zorlamadığım için performansı satın aldığımdan beri çok iyi gelmişti bana. O yüzden o konuya pek dikkat etmemiştim
    Ana sıkıntım çekim kuvvetiydi ve o gittiğinden beri telefon benim için dört dörtlük değil sekiz sekizlik oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: AsiRuh1905

quote:

Orijinalden alıntı: dephyr

quote:

eee sana ne bundan ? herkes istedeği şeyi söylerde 3. şahıs olarak seni ne ilgilendirdi bu kadarda paronaya yapıp kendince anlamlı bence anlamsız kişisel sorunlu yorumunu katmışsın...

sen onun yaverimisin de yağ cekiyorsun?güncelleme alamıyorum diye viyak viyak demenin anlamı yoken sen niye onun durumundan rahatsız oldun?4.şahıs olarak tribünlere oynayıp amigoluk yaparak demagoji yapmanın anlamsızlığını kendinde görüyorsanız söyleyecek bir şey yok
  • Arkadaşlar ben sadece telefonum için en iyisini istediğimden böle bi yazı yazdım. Yazdığım yazının milletin zoruna gitmesine anlam veremiyorum. Telefonumdan memnunum hemde çok. Güncelleme ile daha iyi bi hale geleceğinden eminim. Şu an zaten herkes bekliyo güncellemeyi ve sabırsızlanıyor. Burada herkes telefonu ile ilgili dertlerini anlatıyor. Lütfen laf sokmadan yolumuza devam edelim. Yardımcı olacak kişilere ise şimdiden teşekkür ediyorum
  • Arkadaşlar bu telefona orginal rom nasıl yükleriz. custom değilde orginal istiyorum. customlarda hep sorun oluyor. orginal romu nereden bulabilirim
  • Arkadaşlar Merhaba

Htc One S almayı düşünüyorum ama aklıma takılan bazı sorular var kullanan kişiler bilirler
    -Telefonun dış sesi nasıl?
    -16 Gb Hafızanın hepsini kullandırıyor mu yoksa telefon kendine aldığı pay var mı?
    -Birde Türkiye den alacağım için S3 işlemcili olacak beni kaç sene idare eder? Yani performansı S4 göre nedir?

Bunlar hakkında bilgi verirseniz sevinirim..
    Şimdiden teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: whitewolfs

Arkadaşlar Merhaba

Htc One S almayı düşünüyorum ama aklıma takılan bazı sorular var kullanan kişiler bilirler
    -16 Gb Hafızanın hepsini kullandırıyor mu yoksa telefon kendine aldığı pay var mı?
    -Birde Türkiye den alacağım için S3 işlemcili olacak beni kaç sene idare eder? Yani performansı S4 göre nedir?

Şimdiden teşekkür ederim

- Telefonun dış sesi şu ana kadar kullandığım telefonlar içinde en yüksek sese sahip.
    - 16 gb hafızanın 9.93 gb kullanıma açık.
    - S3 ile S4 arasında; batarya süresinde ve oyunlarda performans olarak fark var.

Ne kadar süre kullanırsın? Çevremde halen Nokia 3310 kullanan var desem... (Şaka değildir)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: whitewolfs

Arkadaşlar Merhaba

Şimdiden teşekkür ederim

- Telefonun dış sesi şu ana kadar kullandığım telefonlar içinde en yüksek sese sahip.
    - 16 gb hafızanın 9.93 gb kullanıma açık.
    - S3 ile S4 arasında; batarya süresinde ve oyunlarda performans olarak fark var.

Ne kadar süre kullanırsın? Çevremde halen Nokia 3310 kullanan var desem... (Şaka değildir)

Aslında haklısın o kişinin kullanımına ve isteklerine bağlı :)
    9.93 Gb alan vermesi kötüymüş resmen yarı yarıya kullandırıyor 6 Gb kafadan almış resmen. Bu yeterli olurmu ki? :(
    Peki S3 şarjda daha iyi duydum doğru mu peki?
  • bende htc one s kullanıcısıyım, fakat şu varki maalesef forumdaki en saçma topiclerden biri diyebilirim. 43 sayfa olmuş halen güncelleme gelecekmi, s4mü s3 mü nasıl anlarız v.s v.s..... hiç kimse faydaları zararlarından bahsetmezmi bilgi alışverişi olmazmı..!!
  • şunud belirteyim ki; güncelleme sonrası ram miktarı artmış olup, ci,hazın kullanılabilirliği kolaylaşmış, fakat şu şebeke çekim sorunu sadece bendemi var bilmiyorum
  • yanlış konu başlığı.......... SİLİNEBİLİR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi relais -- 5 Eylül 2012; 17:17:31 >
  • Arkadaşlar o kadar kurcalamama rağmen ben telefonda işaretleme kısmını bulamadım.Hani galeriden resim silmek istediğimizde veya bluetooth alışverişi yaparken tek tek değilde birden fazla dosya göndermek veya silmek istediğimizde kullandığımız kısım.Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
  • Merhaba. Siyah one s'lerdeki boya atması sorunu çözüldü mü? Son zamanlarda satın alan kişilerin telefonunda sıkıntı var mı?
  • Arkadaşlar o kadar kurcalamama rağmen ben telefonda işaretleme kısmını bulamadım.Hani galeriden resim silmek istediğimizde veya bluetooth alışverişi yaparken tek tek değilde birden fazla dosya göndermek veya silmek istediğimizde kullandığımız kısım.Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.