Şimdi Ara

***<< HTC ONE S >>*** 4.3'- 8 MP - 1080p - sAMOLED - Snapdragon S4 - (ANA KONU) (121. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.938
Cevap
24
Favori
172.415
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

bende s4 işlemcili var ve wifi full açık telefon görüşmesi 1 saati geçik wifi alanından çıktığımda mobil ağlar açık 2 g kullanarak 1 günü geçiyor.

verdiginiz bilgi icin cok tesekkrler.sizdeki s4 islemcili olan :) peki gun icinde sms atiyor musunz.yda watsap kullaniyor musunz?ekran kac saat uyanik kaliyor.ve parlakligi hangi duzeyde kullaniyorsunuz.1gun cikarabilir mi dolu dolu?her gece sarja takmakla ilgili bir sorun yok.1gun ciksin yeter hocam:)

bugün telefonu yoğun kullandım ve bilgileri veriyorum:
    sesli aramalar: 1 saat 15 dakika( %51)
    ekran: 1 saat 4 dakika (%26)
    android işletim sistemi: 9 saat 58 dakikadır uyanık %6
    kablosuz: 9 saat 32 dakikadır uyanık %6
    Telefon boşta 8 saat 54 dakika %4
    pişti : (oyun) %2

kalan %43 yani 8-9 saat daha gider. auto aydınlatma kullanıyorum ve bu süreçte bluetooth kulaklık da kullanıldı yarı yarıya.

umaarım fikir verir. aynı tarzda kullanımda samsung s3 bu kadar gitmiyordu diyebilirim.

hocam detayli ve hizli cevap iciin cokcok tesekkrler.sayenizde forum vazgecilmez bilgi paylasim portali olmaya devam ediyor :)
    verdiginiz bilgilerle htc one s alma kararim kesinlesti.s4 islemcili modeli gordugum yerde aliyorum :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: okanrua

quote:

Orijinalden alıntı: isaakcu

Arkadaşlar Merhaba HTC one s snapdragon 4 işlemcili telefonuna yeni güncelleme ne zaman gelecek bilgisi olan varmı cihaz ingiltere cikisli

benim kide ingiltere çıkışlı ve banada henüz gelmedi. one x den biliyorum, bu güncelleme ile telefon uçuyor. resmen kaymak gibi oluyor. artık sıkıldım gelsin yahu.

+1
    Aynen öyle..
    Sabırsızlıkla beklemeye devam..

• htc one s muzık calarında ekolayzır nerde
  • Arkadaslar one x kullanuyordum fazla buyuk diye one s ile degistirdim s4 versiyon. Ancak one x te izledigim full hd videolari bunda izliyemiyorum. Donanim destegini kabul etmiyor bazi videolarda. Hangi video player ve codec kullaniyorsunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: DrYeN

Arkadaslar one x kullanuyordum fazla buyuk diye one s ile degistirdim s4 versiyon. Ancak one x te izledigim full hd videolari bunda izliyemiyorum. Donanim destegini kabul etmiyor bazi videolarda. Hangi video player ve codec kullaniyorsunuz

Hocam 2hafta önce banada yurt dışından One S S4 işlemcili geldi şuan kutusunda yatıyor istiyen oldu ama satmadım ekran birazdaha büyük olsun diye One X istedim 10 güne kadar geleçek sizde tam tersi olmuş gerçekten çokmu büyük one S göre...
  • Arkadasima isvicreden one s aldirdim. Saticiya sormus menu sadece alm fra ital bir de ingilizceymis bu dogru olabilir mi burada turkceye cevirebiliriz sanirim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: athloncu

quote:

Arkadaslar one x kullanuyordum fazla buyuk diye one s ile degistirdim s4 versiyon. Ancak one x te izledigim full hd videolari bunda izliyemiyorum. Donanim destegini kabul etmiyor bazi videolarda. Hangi video player ve codec kullaniyorsunuz

Hocam 2hafta önce banada yurt dışından One S S4 işlemcili geldi şuan kutusunda yatıyor istiyen oldu ama satmadım ekran birazdaha büyük olsun diye One X istedim 10 güne kadar geleçek sizde tam tersi olmuş gerçekten çokmu büyük one S göre...

Cok abartilicak kadar buyuk degil ama one s cok daha ergonomig, ancak kesinlikle one x ile takas yaptigima pismanim su an. Birinci sebep ekran kalitesi one x daha iyi bana gore ikincisi yukarida yazdigim video oynatma sorunu ve son olarak one x te oynadigim oyunlarin hic birini bunda calistiramadim ornek fifa 2012

• Arkadaslar isvicreden htc one s c2 aldirdim. Bu sonundaki c2 nin anlami nedir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün benim telefona güncellemeyi yükledim. Açıkcası yüklemeden önce biraz tereddütteydim problem falan olur mu diye ( bir kaç kişinin telefon kendi kendine ekran değiştirme vs. olmuş ).

Açıkcası arayüz vs. değişiklik oldu denmiş ama ben bir şey farketmedim. Benim arayüz telefonda ( Sahne deniyor ) bulunan Matte olarak ayarlı ve kısayolları kafama göre ayarlamıştım. Belki ondan değişiklik görmedim.

Ama herşeyi bir kenara bırakırsak, telefonun çekiş gücünde yükselme olmuş ve beni bu çok rahatlattı diyebilirim. İşyerinde bulunduğum odada telefon 1 kademe sinyal çekiyordu ve çoğunlukla telefon görüşmelerimde sinir harbi yaşıyordum. Zira karşı taraf sesimi düzgün duyamıyor vs. ve inanın defalarca telefonu duvara fırlatmama ramak kalmıştı sırf bu yüzden.

Şu anda telefon 3 kademe çekiyor ve bulunduğum odada yerimi değiştirmeme gerek kalmadan kesintisiz telefon görüşmesi yapabiliyorum.
    2g veya 3g en az 3 kademe çekiyor. Yani telefonda milyon tane değişiklik olsa beni bu çekim kuvvetinin düzeltilmesinde sevindirdiği kadar sevindiremezdi diyebilirim.

Bu arada; ekrandaki çiziklerden şikayetçi olmuştum geçenlerde. Telefonda mini çizikler oluşuyor. Hele güneşli havada telefona hafif yatay bir şekilde bakma gafletinde bulundum ve moralim oldukça bozuldu. Ekran mini çizikten geçilmiyor. Düz bir şekilde baktığınızda pek belli olmuyor ama.

Ekran koruma jelatini takıyordum mat renk ama ekran görüntü kalitesini düşürdüğünden çıkartmıştım. Keşke takmaya devam etseydim :(

• Arkadaşlar yurtdışından gelen ONE S bugün elime ulaştı.Daha kayıt bile yaptırmadan Biraz kurcaladım pil uyarısı verince şarja taktım yarım saat kadar sonra tekrar kurcalamaya başladım.Pil azalınca kapadım şarja taktım.Ama ne sarj oluyor nede açılıyor neden olabilir ?Buna benzer sorun yaşayan oldumu acaba aranızda?
  • quote:

quote:

quote:

Cok abartilicak kadar buyuk degil ama one s cok daha ergonomig, ancak kesinlikle one x ile takas yaptigima pismanim su an. Birinci sebep ekran kalitesi one x daha iyi bana gore ikincisi yukarida yazdigim video oynatma sorunu ve son olarak one x te oynadigim oyunlarin hic birini bunda calistiramadim ornek fifa 2012

Çok teşekkür ederim içim rahatladı yanlışmı yaptım diye iyiki almışım ozaman. nasip olursa 10gün sonra geliyor...

• quote:

quote:

Nedn satmadn one s i. Gri ve kaytlımı. Takas dusunurmusun kaytlıysa

• quote:

Orijinalden alıntı: erkangms

Arkadaslar isvicreden htc one s c2 aldirdim. Bu sonundaki c2 nin anlami nedir.

ah dostum keşke aldırmasaydın. one s c2 bizim burda satılan snapdragon s3'lü versiyonlardan. performansı daha düşük. pili de daha az gider. yurtdışından getirtmişken s4'lü getirtseydin keşke.
  • quote:

Orijinalden alıntı: okanrua

quote:

Orijinalden alıntı: kökikibölüiki

quote:

Orijinalden alıntı: Heisenberg61

ne yazık ki telefon konusunda bi karara varamadım. smoove13 ün yardımıyla one s s4 işlemcili almaya karar verdim. kesin olarak onu alıcam ama eğer bulamazsam diye one s s3 işlemcili mi almalı mıyım yoksa galaxy s2 mi? s3 işlemcili one s kullananlar veya almayı düşünüp vazgeçenler yardım edebilir mi?

dun aldigim one s s3 islemciliymis.bu ilk akilli telefonum ve ben bir eksik goremedim.hatta cok memnunum.acikcasi her turlu oyunu,animasyonu,480 p civari vidyolari hicbir sorun yasamadan aciyor.belki de anlamadigimdandir ancak telefon kullanmak benim icin bir keyif oldu artik

ben pilini çok merka ediyorum s3 olanının. nasıl gidiyor sizde. bende s4 var ve oyun oynamazsam 2 gün gittiği oluyor.

Gec mesaj attığım için üzgünüm forum eylemine katildim da.şarji fena degil bence.zaten her akşam sarja takarsaniz şarj sorun olmuyor.geçende bulgaristandan turkiyeye gelirken başta full sartelefonla 3-4 saat muzik dinledim,yarım saat oyun oynadim,yarım saat radyo dinledim,15 dakka wifi ile internete girdim.yolculuk 10 saat sürdü ve eve geldiğimde şarj yuzde kirkti.Sonuçlar pek tatmin edici değil ancak her turlu benim işimi gördüğü için sorun değil benim icin

• Arkadaşlar güncelleme sürümünüz nedir ? Android 4.0.4 Sense 4.1 ülkemize geldimi ? Benim cihaz almanyadan geldi ama hala 4.0.3 Sense 4.0 güncelleme yok diyor.
  • Arkadaşlar bulgaristan çıkışlı telefonlara ne zaman güncelleme gelecek bilgisi olan var mi

• quote:

Orijinalden alıntı: sonyman01

Arkadaşlar güncelleme sürümünüz nedir ? Android 4.0.4 Sense 4.1 ülkemize geldimi ? Benim cihaz almanyadan geldi ama hala 4.0.3 Sense 4.0 güncelleme yok diyor.

benimkide Almanyadan gelmişti.. 4.0.4 ve 4.1 güncellemesi geleli 15 gün oldu..
  • Arkadaş ne güncellemeymiş bir türlü gelemedi. telefonum ingiltere çıkışlı.
  • İngiltere çıkışlı olan cihazlar için hala güncelleme yok. Benim cihazda vodafone çıkışlı ama hala bekliyoruz.

• benim telefonda Almanyadan gelmişti. Son güncelleme geldi .4.0.4...
  • 
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.