Şimdi Ara

***<< HTC ONE S >>*** 4.3'- 8 MP - 1080p - sAMOLED - Snapdragon S4 - (ANA KONU) (118. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.938
Cevap
24
Favori
172.423
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar sizde sinyal çekim problemi varmı. sanki bendeki one s one x e göre biraz daha az çekiyor. sadece bende mi var, yoksa bu modelin hepsinde mi var bilmek istiyorum. kıyaslama yapabilirmisiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mandira10

quote:

Orijinalden alıntı: murat5555

sanalpazara gireceksin alacaksın üstad. başka yolu yok.

Güven sorunu yaşar mıyım ? Veya telefon söylendiği gibi çıkmazsa ?

sahibinden.com da bir kaç kez, sanalpazarda ise ilk defa alışveriş yaptım. bugüne kadar çok şükür problem yaşamadım. bu tür sitelerde satıcıya yapılan yorumlar sana yardımcı olabilir. eğer imkanın varsa satıcıların dükkanına da gidebilirsin. benim öyle bir imkanım olmadığı için sanalpazar üzerinden almıştım. elden alanlar da var.karar senin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: okanrua

arkadaşlar sizde sinyal çekim problemi varmı. sanki bendeki one s one x e göre biraz daha az çekiyor. sadece bende mi var, yoksa bu modelin hepsinde mi var bilmek istiyorum. kıyaslama yapabilirmisiniz.

Edge kullandığım icin full cekiyor her yerde. Şöyle bir karşılaştırma yapabilirim. Daha önce xperia s almıştım. Bizim orda bi apartman var apartmana girince telefonların sinyalleri dusuyor. Ozaman xperia s e bakmıstım 2 dis cekiyodu. Daha once arc s vardı oda 1dis flan cekyodu .one s hic cekmiyo. 1dis bile cekmiyo. Xperia s in sinyal gucu harika

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekremsor

quote:

Orijinalden alıntı: elkun

quote:

Orijinalden alıntı: ndmrc

quote:

Orijinalden alıntı: 5mhmtr7

telefonda tamda bu sorun var yabancı forum sitelerinde araştırırken buna rastladım ne yaptıysam düzelmedi arada bir gene oluyor :( başka kimsede varmı bu sorun ?

...aynen bende de bu sorun var ve çok sinir bozucu. ben de bir türlü çözüm bulamadım. Yalnız bir tespitim var mobil şebeke Edge' düşünce oluyor genellikle...

Arkadaşlar en son guncelleden sonra benim de başıma geldi bazen alt ruslar tamamen işlemiyor var mi bunun bi çözümü arkadaşlar?

güncellemeden önce oldu virüs girdi sandım virüs programı yükledim olmadı, ben de fabrika ayarlarına döndürdüm ama telefon numaralarım uçtu resimler, müzikler kaldı. Programlar da gitti:)))ancak sorun düzeldi şükür bir daha da olmadı.

Bende de oluyo bazen oyle.ama arkadıs dediği gibi kilit tusuna basınca duzelyor. Fabrika ayarı yapıp sıfırladgnzda sorun kalkıyor. Belki kullandığımız bir program yapabilir. Yada edgeyle internete girdigmzde. Sorun neden kaynaklı bilinmiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

arkadaşlar sizde sinyal çekim problemi varmı. sanki bendeki one s one x e göre biraz daha az çekiyor. sadece bende mi var, yoksa bu modelin hepsinde mi var bilmek istiyorum. kıyaslama yapabilirmisiniz.

şahsen telefonda yasadigim tek sorun sinyal cekim problemi diyebilirim. disardayken hicbir sorun olmadan cekerken, bir mekana girdigimde cok dusuyor cekim, bazen sinyal yok'a kadar gidiyor durum. son guncelleme ile duzelir diye umuyordum ama pek bir gelisme yok ne yazikki
  • quote:

Orijinalden alıntı: astrax_35

quote:

Orijinalden alıntı: tigrisim

Merhabalar; Nne S S4 modelinden almak istiyorum. Garantisi olsun istiyorum ancak bilindik mağazalarda bulamıyorum. Yurt dışından tanıdık bulma dışında nasıl alabilirim acaba?

malesef bulmazsın

http://www.electroworld.com.tr/p/htc-one-s-gray-cep-telefonu/
  • merhaba forumcular ben vatanbilgisayarda htc one s satıldığını gördüm ankara söğütözündeki mağazasına gittiğimde s4 işlemcili olduğunu söylediler inanamadım ama ben pek buyrun bu da linkihttp://www.vatanbilgisayar.com/Cep%20Telefonu/htc-htc_one_s_blk-one-s-cep-telefonu-(siyah)/productdetails.aspx?I_ID=60961
    evet o s4 için rahat olsun derseniz yarın alıcam ben bu telefonu lütfen yardım

• quote:

Orijinalden alıntı: melihcarter

quote:

şahsen telefonda yasadigim tek sorun sinyal cekim problemi diyebilirim. disardayken hicbir sorun olmadan cekerken, bir mekana girdigimde cok dusuyor cekim, bazen sinyal yok'a kadar gidiyor durum. son guncelleme ile duzelir diye umuyordum ama pek bir gelisme yok ne yazikki

o zaman bu sorun kronik diyebilirmiyiz acaba. ben çekim gücünden hiç memnun değilim açıkçası. bu sorunu hiç yaşamayan, diğer cihazlarla one s in çekim gücünü kıyaslamış ve fark görememiş olan varmı acaba. cihazdan çooook memnunum, ne s3 nede one x bu cihazın yerini tutamaz benim gözümde ama bu çekim gücünün düşmesi çok kötü. telefon en çok az çekerken etkiliyor bizi. tawkon adında bir program var, kurup kullanın. kapalı ortamda her konuşmamda uyarı veriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: kuntikuntkunt

merhaba forumcular ben vatanbilgisayarda htc one s satıldığını gördüm ankara söğütözündeki mağazasına gittiğimde s4 işlemcili olduğunu söylediler inanamadım ama ben pek buyrun bu da linkihttp://www.vatanbilgisayar.com/Cep%20Telefonu/htc-htc_one_s_blk-one-s-cep-telefonu-(siyah)/productdetails.aspx?I_ID=60961

Bildiğim kadarıyla vatanbilgisayar s3 satıyor.Önceki sayfalarda telefon kutusunda yazan birşeylerle s3 veya s4 olduğunun anlaşılacağı yazılmıştı kutusunu bir incele derim.Bu arada s4 ü satan yer elektroworld.

• Arkadaşlar bir sorum olacaktı:

Gazete web sitelerindeki veya ligtv sitesindeki videolar açılmıyor. Bunun nedeni Adobe Flash Playerin, Android 4.0 ve üst versiyonlarını desteklememesi diye düşünüyorum.

Fikri ve/veya çözüm önerisi olan var mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Acı Biber

quote:

Orijinalden alıntı: kuntikuntkunt

merhaba forumcular ben vatanbilgisayarda htc one s satıldığını gördüm ankara söğütözündeki mağazasına gittiğimde s4 işlemcili olduğunu söylediler inanamadım ama ben pek buyrun bu da linkihttp://www.vatanbilgisayar.com/Cep%20Telefonu/htc-htc_one_s_blk-one-s-cep-telefonu-(siyah)/productdetails.aspx?I_ID=60961

Bildiğim kadarıyla vatanbilgisayar s3 satıyor.Önceki sayfalarda telefon kutusunda yazan birşeylerle s3 veya s4 olduğunun anlaşılacağı yazılmıştı kutusunu bir incele derim.Bu arada s4 ü satan yer elektroworld.

bugün electroworld e vatana ve mediamarkt a gittim hepsinin de söylediği ortaktı Türkiye'de s4 lü htc one s yok ne vodafone da ne electrowolrdde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kuntikuntkunt -- 27 Ağustos 2012; 15:11:42 >

• Kıymetli forum kullanıcıları

Birkaç gün daha sabredin S4 işlemcili ile ilgili size sürprizim olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozkaracalar

Kıymetli forum kullanıcıları

Htc bulamadığım için Galaxy S3 e döndüm eğer uygun fiyata getirirseniz yani süpriz bu olursa alıcıyım
  • quote:

Yarın gidip xe alacaktım, ümidi kesmiştim sürpriz oldu.Bir alıcıda ben varım
  • quote:

siyah değilde diğer rengi olursa güzel olur
  • KIYMETLİ FORUM KULLANICILARI

SİZLER İÇİN 4-5 EYLÜL TARİHLERİNDE BERLİN-IFA 2012 ULUSLARARASI TÜKETİCİ ELEKTRONİĞİ FUARINA KATILACAĞIZ.

BİLDİĞİNİZ GİBİ YENİ NESİL TELEFONLARIN TANITILACAĞI FUARDA SİZLER İÇİN TANITIMI YAPILACAK ÜRÜNLERİ İNCELEYİP , KENDİ GÖZLEMLERİMİZİ DE FUARDA DİLİMİZ DÖNDÜĞÜNCE VİDEOYA ÇEKİP, ÇEKTİĞİMİZ "ÜRÜN TANITIM VİDEOLARINI VE FOTOĞRAFLARINI" FORUM ÜZERİNDEN ANINDA SİZLERLE PAYLAŞACAĞIZ.

PAYLAŞIMLARIMIZ FUAR TANITIMLARI İLE EŞ ZAMANLI OLACAKTIR.FORUM ÜZERİNDEN ÜRÜNLERLE İLGİLİ HER SORUNUZU ANINDA YANITLAMAYA ÇALIŞACAĞIZ.

DİLERİM BİZİM İÇİN VE TÜM FORUM KULLANICILARI İÇİN VERİMLİ BİR ÇALIŞMA OLUR.
  • quote:

Bekliyorum haberinizi!
  • dayım şu an almanya da ve kendisine s2 aldırtacaktım sonra bu telefonu gördüm. aklım biraz one s e kaydı ama merak ettiğim bi kaç soru var. bu s4 s3 farkı almanya da da var mı yoksa orda tek çeşit mi? yani alırken sadece one s istiyorum demesi yeterli mi? kullanan arkadaşlar nasıl memnun mu s2 mi almalıyım yoksa one s mi? normalde bi kaç gün önce aldırıcaktm ama ikisi arasında net karara varamadığım için bi kaç gün ertelettim. fiyatları zaten hemen hemen aynı o yüzden fiyat mesele değil. tek sorun one s mi almalıyım s2 mi. s2 yi anlayamadığım bi şekilde ilk çıktığı zamandan beri seviyorum bi sempatim var telefona ama çoğu kişi one s diyor ve tipi falanda gayet güzel. yardım edenlere şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Heisenberg61

dayım şu an almanya da ve kendisine s2 aldırtacaktım sonra bu telefonu gördüm. aklım biraz one s e kaydı ama merak ettiğim bi kaç soru var. bu s4 s3 farkı almanya da da var mı yoksa orda tek çeşit mi? yani alırken sadece one s istiyorum demesi yeterli mi? kullanan arkadaşlar nasıl memnun mu s2 mi almalıyım yoksa one s mi? normalde bi kaç gün önce aldırıcaktm ama ikisi arasında net karara varamadığım için bi kaç gün ertelettim. fiyatları zaten hemen hemen aynı o yüzden fiyat mesele değil. tek sorun one s mi almalıyım s2 mi. s2 yi anlayamadığım bi şekilde ilk çıktığı zamandan beri seviyorum bi sempatim var telefona ama çoğu kişi one s diyor ve tipi falanda gayet güzel. yardım edenlere şimdiden teşekkürler.

ben de cihazı almanya'dan aldım haziran sonu gibi o zaman ordaki tüm cihazlar S4'tü. Ancak forumda önceki sayfaları da okursan, artık S4 işlemcili cihazlar üretilmediği için Avrupa'da da S3 lü cihaz satılmaya başlanmış sanırım. Alırken mutlaka kontrol etsinler, kutunun üzerinde zaten yazıyor hangi işlemciye sahip olduğu... Bununla ilgili bilgilere de 1-2 sayfa geride ulaşabilirsin.
    Ben de sizin gibi S2 almaya niyetliydim. Araştırırken bu cihazı gördüm ve yaptığım araştırmalardan sonra One S'in daha mantıklı bir seçim olduğuna karar verdim. Şu anda da son derece memnunum bu kararımdan. S2 bizzat kullanmadım tabi bi kıyaslama yapmam doğru olmayacaktır ama S4 işlemcli One S'lerde önemli bir şikayeti olanı da görmedim daha...
    Zevk meseli biraz da tabi.. Kişesel bir seçim bunun yanında... Burda şunu al mutlaka demek saçma olacaktır...
    Fiyat performans testlerinde de one s'in S3 le yarıştığını da görmüşsündür sanırım, biraz inceleme fırsatı bulduysan...
    kendin araştır bir derim... içine hangisi sinecekse..
    Ama One S'i seveceğini tahmin ediyorum :)

• quote:

Bekliyoruz Hasan bey bende almayı düşünüyorum..
  • 
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.