Şimdi Ara

***<< HTC ONE S >>*** 4.3'- 8 MP - 1080p - sAMOLED - Snapdragon S4 - (ANA KONU) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.938
Cevap
24
Favori
172.419
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sbubu

pilin şarj süresi 195 dakika bu ne ya xperia s in 10 dk da 1 saatlik konusma doluyor 30 dk da %80 oluyor ve toplam 80 dakikada full oluyor bu konuda xperia cok iyi

Cikis gucu yani mA yuksek bir sarj aletiyle halledebilirsin bunu outpot 1A olan sarj aletleriyle cok kisa suerede sarj edilir butun tlflar..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayrica alacak arkadaslar biraz beklesinler yeni partilerde soyulma sorunu giderilmis

• Bu bilgiyi nerden aldiniz acaba, kaynak htc mi...

• quote:

Orijinalden alıntı: alibotan

quote:

Orijinalden alıntı: sbubu

pilin şarj süresi 195 dakika bu ne ya xperia s in 10 dk da 1 saatlik konusma doluyor 30 dk da %80 oluyor ve toplam 80 dakikada full oluyor bu konuda xperia cok iyi

Cikis gucu yani mA yuksek bir sarj aletiyle halledebilirsin bunu outpot 1A olan sarj aletleriyle cok kisa suerede sarj edilir butun tlflar..

Güzel bir bilgi tesekkürler ama tek aklima gelen su oldu acaba isinma cok mu olur normal mi olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuRaN.z

@msqonn, gsmarena incelemesinde one s in wi fi konusunda iyi olduğu yazıyor arka kısmı kapatınca biraz çekim düşüyormuş ama kopma yok, yalnız gsm sinyali ile ilgili bilgiyi göremedim,

yok ben one s in incelemesini demiyorum. sensation ve sensation xe incelemesinden bahsediyorum.

http://www.gsmarena.com/htc_sensation_xe-review-672.php

htc one s i bilmiyorum. böyle çekim kalitesi kötümü yada iyimi. ama sensation kötü kopmalar filan oluyo

• quote:

Ayrica alacak arkadaslar biraz beklesinler yeni partilerde soyulma sorunu giderilmis

iyi güzel de yeni mi eski mi onu nerden ayırt edicez.
  • Kesinlikle bende onu düşünüyordum , sonuçta satıcıların elinde ilk üretim partiden kalmış olabilir.Biz nasıl anlayacaz ki bunu ?
  • One S için kablosuz şarj cihazı nerden alabilirim? Bi de gidip deneyen varsa pentile ekran günlük kullanımda sorun oluşturuyor mu?
  • Pentile ekran sorun falan olusturmaz hatta anlamak nerdeyse imkansiz gibi helede kucuk ekranda, goz o kadar kolay algilayamaz bu durumu, pentile cok takilacak bir sey kesinlikle degil bence, amoledde rahatsizlik ekran parlaklik seviyesi ve renklerdeki asirilik olabiliyor yani dogallik zayif olabiliyor yalniz sg2 ile yapilan ekran incelemesinde sg2 de renklerdeki hafif sarimsilik renklerdeki ton farkı one S te pek gözükmüyor ayrıca one S daha canlı ve net gözüküyor, bu açıdan bu telde ekran sorun olmayacak gibi,

sg2-one s karşılaştırma
    http://www.youtube.com/watch?v=C661Tdorbl0
    4s-One S karşılaştırma
    http://www.youtube.com/watch?v=gEumcULrRbE&feature=relmfu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TuRaN.z -- 21 Nisan 2012; 14:07:34 >

• Peki kablosuz şarj cihazını nerden bulabilirim? Okulda ve serviste çok yoğun kullandığım için telefonu gün içinde 2 kez şarj etmem gerekebilir.
  • http://arama.gittigidiyor.com/?aramakelime=htc+one+s&aramakategori=

burdakiler belki işine yarar, gerçi araştırırsan sony nin falan bu durumlar için cıkardığı cihazlar var...
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuRaN.z

Bu bilgiyi nerden aldiniz acaba, kaynak htc mi...

Htc twitter yada basin aciklamasiydi tam hatirlamiyorum ama aciklama htcden gelmisti
  • quote:

Orijinalden alıntı: imozzi

quote:

Ayrica alacak arkadaslar biraz beklesinler yeni partilerde soyulma sorunu giderilmis

iyi güzel de yeni mi eski mi onu nerden ayırt edicez.

Satin alacaginiz ulkenin htc burosunu arayarak
  • one x forumundaki arkadaşlar video çekerken oluşan bugların çekilen videoyu gösterirken yaşanmadığını söylüyorlar.sanırım aynı durum one s tede olması kuvvetle muhtemel ama çekilen videoyu gösterirken sorun olmaması çok iyi.çünkü bize lazım olan doğru ve iyi kayıt yapması.
    ayrıca @alibotan arkadaşımızın bu telefona teveccüh göstermesi beni bu telefona yölentiyor.yorumlarını dikkatle takip ediyorum .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ALPEREN_06 -- 22 Nisan 2012; 0:03:27 >
  • One s tede kullanılan s4 çipinin üretiminde sıkıntı olduğu söyleniyor, bir ihtimal one S in şyu ana kadar gelmeme sebebi olabilir...

http://m.donanimhaber.com/haberler/Qualcomm-28nm-yonga-taleplerinin-bazilarini-karsilayamayacagini-duyurdu.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALPEREN_06

one x forumundaki arkadaşlar video çekerken oluşan bugların çekilen videoyu gösterirken yaşanmadığını söylüyorlar.sanırım aynı durum one s tede olması kuvvetle muhtemel ama çekilen videoyu gösterirken sorun olmaması çok iyi.çünkü bize lazım olan doğru ve iyi kayıt yapması.
    ayrıca @alibotan arkadaşımızın bu telefona teveccüh göstermesi beni bu telefona yölentiyor.yorumlarını dikkatle takip ediyorum .

Ali bak seni takip eden sadece ben değilmişim. Adamsın, sen ne alırsan ben de onu alacam. :-)
  • Bu benim ikinci One S im...İlki ilk gün sonunda yandan soyuldu. Bu ise çok şükür 4. gündeyim ve pırıl pırıl...
    Uzun zamandır böyle bir makinada bu kadar dayanıklı bir pil görmemiştim.
    Yoğun kullanımda daha 4. gün olmasına rağmen ( 20 gün sonra pil performansı tam oturur) 18 saatlik kullanımda %30 larda hala...
    İşlemciye denecek söz yok şu an 1 numara.
    Yazılmda çok küçük problemler var ama ancak deneyimli kullanıcı anlar.
    İlk update de halledilir zannediyorum.
    Onun dışında tamamen tavsiye edeceğim harika bir cihaz.
    Şu an dünya üstünde "kullanılabilite" olarak sıralama yaparsam

1. One S
    2. iphone 4S
    3. One X
    4. Galaxy Nexus White
    5. Galaxy S2

derim...
  • Ekran nasil ekran ondan haber verirsen iyi olur nexus,4s,one x,one s bunlari ekrana gore siralarsan kullandigin one s nerede olur? Malum pek.kullanici yok
  • One x ten sonra one S ide aldiniz demek, hayirli olsun nihayet bu forumda alip kullanan birini gorduk bu vesileyle bir ilk oldunuz, sizin goruslerinize gore tahmin ettigimiz gibi gercekten komplike oldukca basarili bir cihazla karsiyayiz sanirim, daha sonra detayli fikirlerinizide bekleriz, sanirim ikinci cihazinizda siyah renk peki uretim anlaminda versiyon farki varmi onceki cihaziniza gore, ayrica bu telin sebeke sinyal cekim gucu hakkindaki fikrinizi merak ediyorum zayif veya kuvvetli mi genel olarak, tesekurler.
  • Detaylı bir inceleme bende bekliyorum.Sizden başka bir kullanıcıya halen rastlamadım :) Deneyimlerinizi bizimle paylaşırsanız seviniriz. Hayırlı olsun bu arada.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.