Şimdi Ara

***<< HTC ONE S >>*** 4.3'- 8 MP - 1080p - sAMOLED - Snapdragon S4 - (ANA KONU) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.938
Cevap
24
Favori
172.421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: elkun

valla bende sırf bu ekran kalitesinden dolayı x modelini almak istiyorum ama mübareğin maşallahı var 4,7" ekran nedir yahu...işlemci olarak S modeli ama ekran kalitesi olarakta X modeli önde..valla htc isediği kafa karışıklığını tam olarak elde etmiş tebrik ediyorum

kaç yıl kullanıcaksın telefonu ona göre öneride bulunuyim mesela ben one s i performansı için alıyorum çünkü 3 ayda bir telefon değiştiren birisi değilim minimum 1.5 yıl kullanıcam
  • Performans ve dis kaplama haricinde baskada biseyi yok bu telefonun cok inceledim fotograflari iyi dediler ama kirmizilar ve yesiller cok asiri renkliler dogal renk yok yani video sabitleme iyi calismiyor galiba baktigim videolarin hepsinda sallantilar var ekran desen o berbat 16 gb in sadece 11 ini kullanabiliyorsun yani düsündügüm bir telefon fakat cokta eksileri var kararsizim

2. secenegimde xperia s
  • quote:

Orijinalden alıntı: sbubu

Performans ve dis kaplama haricinde baskada biseyi yok bu telefonun cok inceledim fotograflari iyi dediler ama kirmizilar ve yesiller cok asiri renkliler dogal renk yok yani video sabitleme iyi calismiyor galiba baktigim videolarin hepsinda sallantilar var ekran desen o berbat 16 gb in sadece 11 ini kullanabiliyorsun yani düsündügüm bir telefon fakat cokta eksileri var kararsizim

2. secenegimde xperia s

hiç kafan karışmasın arkadaşım.xperi s de,one s de,one x de kendi özellerinde çok iyi cihazlar.çok irdelersen cılkı çıkıyor bu işin.kalbin hangisine kanaat getiriyorsa onu al,eminim pişman olmazsın.
  • Gercekten de dogru söylüyorsun ben karar verdim haziran haftasi alicam yeni cikan olursa ona da bakarim htc one s cebe daha uygun geliyor ve eline alinca saglamligi hissediyorsun xperia s te cok kibar tlf hani ufak düsürmeyle hemen bisey olacakmis gibi geliyor benim senin dediginle yola cikarsam sadece cebe hangisi daha rahat olur diye düsünecegim o kadar
  • o zamanda s3 çıkar yine kafan karışır ama s3 lede mukayese iyide olur hani, keşke şimdi tanıtılsaydı çok daha renkll olurdu ortam...
  • Sanki eski günleri unuttunuz yok video sabitlemesi ıyı degılmıs yok orası ıyı degılmıs ne beklıyorsunuz eskı gunler derken eskı ılk cıkan kameralı telefonlarr 0.3 mp telefonlar vay be kameralı telefon var adamda diyorlardııı şimdiii güldürmeyin beni yok yeşili fazla kılı uzun ararsan sizdede var ne diyeyimmmm
  • Bugün tekrardan inceledim telefonu telefon gercekten ele cok iyi oturuyor resmen al beni diyor suan en son incelemden one s agir basmaya basladi
  • satışa çıktı mı tr de one s,nerede inceledin telefonu?
  • Almanya mediamarkt mart ayinin ortasinda cikti burda
  • Almanya'da kaç para'ya satılıyor HTC One S.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sbubu

Almanya mediamarkt mart ayinin ortasinda cikti burda

abim şimdi ispanyada mediamarkta bakmış yokmuş şans yok bende ya acaba satan başka neresi vardır barcelona bileniniz varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Everything4Life

Almanya'da kaç para'ya satılıyor HTC One S.

http://www.mediamarkt.com/
    bu siteden bakmak istediğin ülkeyi seçip arama bölümünde model yazınca gelir. almanya da 489 euro görünüyor satış fiyatı...
  • Ikiside cok iyi telefonlar ama HTC one S xperia s den biraz daha ileride ve galiba ciftcekirdeklilerde en iyisi suan HTC one S oluyor

Telefonu elde tutunca baska telefonlardan gercekten caydiriyor ben kendi adima söylüyorum tabi herkese gecerli olmaz

http://www.youtube.com/watch?v=SIvw2-zrmME HTC one S ve XPERIA S karsilastiriliyor
  • one x de tr de piyasaya çıkmadı ama o konu baya paylaşımlı gidiyor acaba millet başka bir konu varda orada mı paylaşım yapıyor çoğunlukla one s hakkında?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALPEREN_06

one x de tr de piyasaya çıkmadı ama o konu baya paylaşımlı gidiyor acaba millet başka bir konu varda orada mı paylaşım yapıyor çoğunlukla one s hakkında?

ya gercekten kimse yok burda bos duruyo
  • konuyu açan bile 5 gün boyunca uğramamış.aslında bu tür konuları kesinlikle markanın funboy'u olan ve cihaza sahip arkadaşlar açmalı.böylece daha hareketli paylaşımlar,güncel bilgiler oluyor aidiyet duygusundan dolayı.
  • Evet ben mesela xperia s ve one s arasinda sürekli gidip geliyorum xperia s forumu cok hizli artilarini eksilerini cok iyi görüyorum ama one s gelmemeside sebep ama en azindan gelmeden konusulsun xperia s gelmeden 1 ay önce sayfalar olmustu bence HTC daha cok taninmamasindan oluyor sanirim
  • one X artılarıyla ve oluşan taleple hep ön planda One S onun gölgesinde kaldı biraz ancak bu tellerin ikiside burda piyasaya girdiğinde sanırım bazı şeylerde değişebilir, benim dikkatimi çeken bir iki konu var mesela, One X i hem burda hem yurtdışında alıp kısa bir müddet kullandıktan sonra elden çıkarıpı One S alan ve almayı düşünen birkaç kişi gördüm One X i alıp sonra One S e geçen bir iki kişide One S i daha çok beğendiklerini yazıyorlar performans ve kullanım yönüyle, bu durum biraz kafamı karıştırmadı değil, kısa bir süre sonra bu iki modelde ortalık birazda karışacak havası var tabi bu benim kendi tecrübelerime göre fikrim, bakalım bekleyen çoğunluık olarak son kararlar ne olacak sanırım yakında oda belli olur, birde One S için bir konuda cep telefonları bölümünde var sanırım...
  • one s in beyaz rengi olsaydı tam süper olacaktı.
    sanırım 1-2 ay içinde satışa çıkabilir beyazı,talep beklentiyi karşılarsa.
  • açıkçası ben saniyenin 10/1 i farklarla işlem yapmalarını çok önemsemiyorum.benim için önemli olan uzunca süre(en az 2-3 sene) güncel,stabil,kaliteli,f/p oranı yüksek bir cihaz olması.bunun içinde önce htc sonrasında ise sony benim için biçilmiş kaftan gibi duruyor.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.