Şimdi Ara

UZMANLAR BURAYA....POWER SORUSU....???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
154
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar ben sistemimi upgrade ettim.bi tane gigabyte anakart alcam.hem 8x hemde 16x i destekliyo.ayrıca 512 mb ddr 400 mhz ram ve p4 2.8 işlemci almayı düşünüyorum.benim power 250 vatt sizce bu power bu sisteme yetermi?ilginize şimdiden teşekkürler...

• 250W yetmeyecektir. Yeni bir power alman şart. En azından 450W'ın üzerinde bir power olmasına dikkat et. Enermax,Tagan gibi markaları tavsiye ederim.
    Bu arada alacağın anakart 775 pinlik bir anakart olucaktır. İşlemcin 478 pinlik falan değil değilmi? Sana ek masraf çıkmasın
  • quote:

Orjinalden alıntı: CsNiPeR

250W yetmeyecektir. Yeni bir power alman şart. En azından 450W'ın üzerinde bir power olmasına dikkat et. Enermax,Tagan gibi markaları tavsiye ederim.
    Bu arada alacağın anakart 775 pinlik bir anakart olucaktır. İşlemcin 478 pinlik falan değil değilmi? Sana ek masraf çıkmasın

arkadaş haklı o psu yetersiz gelir ve bilg. düt düt diye hata sesleri verir benimde başıma gelmişti
  • Arkadaşım yeter ama ileride bu yeni aldığın donanımla sorun çıkarabilir. Bunun için piyasaya yeni çıkan 350 w veya 400 w olanlarından birisini kullan . O zaman sorun yaşamazsın.

BANA ULAŞMAK İSTERSEN AŞAGIDA MSN ADRESİM VAR
  • minimum 350 watt öneririm arkadaşım
  • 350 watt lık bi supply yeter sana.bende o kadar kullanıyom.ama kaliteli bi marka olmasına dikkat et.
  • yeter ama senın psu kafayı yer amper vermek ıcın...yanı baya zorlarsın ve sıstemınde stabıl sorunu yasarsın...benden soylemesı..bence degıstır...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.