Şimdi Ara

eSport Clip taşınabilir medya oynatıcı, düşük fiyat ve 5MP kamera ile geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
2.459
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • eSport Clip taşınabilir medya oynatıcı, düşük fiyat ve 5MP kamera ile geliyor

Taşınabilir medya oynatıcı segmentinin önemli oyuncularından Ematic firması, fiyat-performans açısından en iyilerden biri sayılabilecek yeni bir ürünü ile tüketici karşısına çıktı.

eSport Clip adlı medya oynatıcısı 1.8 inçlik renkli ekran ve kullanıcı dostu tasarımı ile gittiğiniz heryerde yanınızda taşımanızı sağlıyor. Ürün 4GB hafızası ile 2300 şarkı, 20 video ve binlerce fotoğraf depolayabiliyor. Dahili hafızanın yetmediği durumlarda microSD kart girişi imdadınıza yetişiyor.

Entegre 5MP kamerası ile fotoğraf ve video çekebilmek mümkün. Bunlara farklı efektler de ekleyebiliyorsunuz. Ayrıca ses kaydı, FM radyo, ekitap ve diğer metin dosyalarını okuyabilme gibi özellikleri ile öğrenciler için de alternatif bir medya oynatıcı haline geliyor.

Ürünün en dikkat çekici yanı ise sunduğu fiyatı. Model 22$ gibi oldukça rekabetçi bir fiyata sahip.

eSport Clip taşınabilir medya oynatıcı bugünden itibaren Walmart çevrimiçi ve perakende mağazalarından temin edilebilecek.

eSport Clip taşınabilir medya oynatıcı, düşük fiyat ve 5MP kamera ile geliyor 

• Bu 122 dolar olsun ben yine alırım .
    Bu fiyatla BİM'de bile satılır :D
  • 5 MP interpolasyon gibi hilelerle aldatmacadan ibaret değilse hem fotoğraf çekebilmesi, hem sd kart girişi hemde fiyatı ile diğer mp4 tarzı cihazlardan ayrılıyor demektir, Türkiye'ye benzer fiyattan girse epey satabilir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pardus Linux -- 19 Mart 2012; 22:58:32 >
  • 22$'a Türkiye'de 4 GB USB bellek satıyorlar...
  • iPod Classic in kenarları yuvarlatılmış, kamera eklenmiş hali gibi. Tuşların yerleşimi tamam click wheel eksik kalmış birtek :)
  • Ben beğendim, Türkiyede satılırsa bu fiyata satılmaz o kesin de, 60-90 civarlarında olursa alınabilir. Kamerası olması nedeniyle diğer mp3 playerlara göre daha fazla öne çıkan bir cihaz olmuş.
  • lensin oldugu yüzdeki reset tuşu bircok şeyi açıklıyor bence.. ama yinede 22 $ bedava at arabaya dursun bir kenarda
  • fiyatı gercekten gzl. ama artık mini mp4 oynatıcıların fazla satılcanı sanmmıyorum nede olsa cep telefonları gunumuzde ayrı bır dunya. yınede flash bellek olarak kullanılabılır
  • Ekranı daha büyük yapsalardı iyiydi. En aznından F/P oranı en yüksek taşınılabilir medya oynatıcısı olmaya aday
  • sanki bize gelecekte gelse bile sırf 5mp kamerası var diye 22 dolar yerine 122 dolara satar bizimkiler bizde yeriz meraklıyız yaa teknolojiye
  • Fiyatta yanlışlık var diye düşündüm ve inanmak istemedim. Bir arama yaptım ve gerçekten de öyle olduğunu görünce çok şaşırdım. eBay'de satılıyorsa iPhone'um olmasına rağmen alabilirim. Kamerası acaba ne çözünürlükte video çekiyor, şimdi onu araştıracağım.
    http://www.walmart.com/ip/Ematic-eSport-Clip-4GB-MP3-Video-Player-w-1.8-color-display-Built-in-5MP-Digital-Camera-FM-Radio-Voice-Recording-and-more/17480502

• Türkiyeye de o fiyattan gelse..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crashday -- 20 Mart 2012; 22:10:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jovanovic

22$a Türkiyede 4 GB USB bellek satıyorlar...

Yoruma katılmıyorum. İşte katılmama nedenim;
    http://www.hepsiburada.com/Liste/hp-8-gb-v165w-usb-bellek/productDetails.aspx?productId=bd100748&categoryId=970

Cihaz fiyatının hakkını sonuna kadar verebilecek bir ürün. Ülkemizde satılsa özellikle öğrenci kesimi tarafından büyük ilgi görebilirdi. Ayrıca güzel bir hediye de olabilirdi.

• quote:

22$'a Türkiye'de 4 GB USB bellek satıyorlar...

+1
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetaktas

quote:

22$a Türkiyede 4 GB USB bellek satıyorlar...

Yoruma katılmıyorum. İşte katılmama nedenim;

http://www.hepsiburada.com/Liste/hp-8-gb-v165w-usb-bellek/productDetails.aspx?productId=bd100748&categoryId=970

Cihaz fiyatının hakkını sonuna kadar verebilecek bir ürün. Ülkemizde satılsa özellikle öğrenci kesimi tarafından büyük ilgi görebilirdi. Ayrıca güzel bir hediye de olabilirdi.

Yaş grubu ne cidden merak ettim sizin ?

Size "kırk dereden su getirsen yaranamazsın" dediklerinde de burda 40 tane dere yok ki falan diyorsunuz galiba...

• Ya acaba bundan hemen temin etme şansımız var mı ?
  • Fiyat ve ürüne baktığımda gerçekten çok iyi bir ürün yani bence her yerede kullanılabilecek etkili ve yeterli kullanım amacını sunabilecek çok eşsiz bir ürün bence çok iyi bulursam hemen alıcam..
  • kamere barındıran her urun yeni oluyo nedense koy kamerayı super icat olsun ooooh.. yakında buz dolaplarınada korlar bayanlar yemek koyarken fotograflarını cekerler
  • kdv ötv bilmemne derken fiyatı 50 dolar üstü olur türkiye burası
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ahmetaktas
    quote:

Orijinalden alıntı: jovanovic 22$a Türkiyede 4 GB USB bellek satıyorlar...
    Yoruma katılmıyorum. İşte katılmama nedenim; http://www.hepsiburada.com/Liste/hp-8-gb-v165w-usb-bellek/productDetails.aspx?productId=bd100748&categoryId=970 Cihaz fiyatının hakkını sonuna kadar verebilecek bir ürün. Ülkemizde satılsa özellikle öğrenci kesimi tarafından büyük ilgi görebilirdi. Ayrıca güzel bir hediye de olabilirdi.
    Yaş grubu ne cidden merak ettim sizin ? Size kırk dereden su getirsen yaranamazsın dediklerinde de burda 40 tane dere yok ki falan diyorsunuz galiba...

Yaşım 27, mesleğim bilişim. Dere ile ilgili yorum sizi bağlar beni değil. Başka sorunuz?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.