Şimdi Ara

Sürekli intiharı düşünüyorum

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
2.021
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

6 aydir yurtdisinda egitim aliyorum. Bir cok insanin elinde olmayan bir sansim var. ABD deyim. Ama etrafimda 1 tane arkadasim yok. En iyi arkadaslarim ya Turkiye de ya da baska bir yerde. İnsanlar burada cok cikarci ve vefasiz. 6 aydir ABD deyim 1 tane kizla yakinlasamadim. Hayat kadinina bir ton para payildim. Adam NYC de hayag kadinina para bayiliyor diye dalga geciyor millet. Sonuna kadar haklilar. Aptal olmayi, tipsiz olmayi ben secmedim. İnancli biri degilim. İnancla ilgili icimde isik bile yok. İnansam derim ki Allah beni boyle imtihan ediyor ama o da degil.

Burada silah almak kolay ama ABD vatandasi olmadigimdan alamiyorum. Alsam belki de vurmustum kendimi. Bazen intihari dusunuyorum boyle sonra guluyorum ne aptallik diye sonra tekrar dusunuyorum.

14 Nisan'da IETLS e girecegim. İlk girdigim ielts den 5,5 aldim. Okumayi birakmasaydim istedigim skoru alirdim. Ama 14 nisanda da istedigim skoru alamazsam ben biterim. Ailem beni bitirir: haklilar da. Baska birinde bu sans olsa cok daha iyi kullabirdi. Ama dedim ya boyle gerizekali olmayi ben secmedim.

Kekemelik de var. Dolayisi ile insanlar ile iletisim kurmada zorlaniyorum. Bir de insanlar cikarci. Dolayisiyla beni sıkıcı bulup iliskiyi muhabeti kesiyorlar.

Bogaz koprusu gibi bir kopru de yok ki burada :)

Dalga gecebilirsiniz arkadaslar ama ciddi yorumlarin bana faydasi dokunur.

Tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Pm
  • Kardeş ölmeyi sen değil de onlar hakediyor, o yüzden sabret Türkiye ye dönünce o zor günlerin hepsi geçer, birde tip ile ilgili şunu söyleyim; eğer karşındakine değer verirken tipi ön sıralarda bir yere koyuyorsan problem sendedir
    Ayrıca da 2. bir problem daha var o da şu; yani 3-5 tane güzel kızı tıktıklayınca mı iyi bir hayata sahip olmuş olacaksın? Senin hayat anlayışın bu mu? Sana önerim kendine daha farklı bir hedef koy
    Bende de tip yok merak etme, göbekli birşeyim ama yinede halime şükür ki; şerefsiz olacağıma göbekli olmayı tercih ederim

Sana önerebileceğim tek şey şu;

Hayat küçücük bir delikten ibaret değil, heleki o delik ölmeye değecek birşey de değil
    Oradaki çıkarcı bir insanı tıktıklamak, sokakdaki bir o**spyu tıktılamakdan farklı bir şey de değil

İnançlı değilmişsin ama inşallah Allah bu testten başarıyla geçmeni nasip eder
  • 1 aydır erasmusla polonyadayım ilk geldigimde kafamı dagıtmak için klublara attım kendimi 1-2 hafta gecti hiç arkadsım yoktu.. öle sonra hersey rayına oturdu şimdi birsürü arkdaşlarım var gezip tozuyorum.. canını sıkma bende ah istanbul istanbul sarksnı acıp triplere giriyodum şimdi keske tam dönem gelseymişim diyorum..
  • Hocam valla çok şanslısın
    Bence bu şansı iyi kullan bırak intiharı, bırak kızları
  • Nasıl sürekli intihar edeceğini anlamadım açıkcası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: R00T3RR00R

Merhaba,

6 aydir yurtdisinda egitim aliyorum. Bir cok insanin elinde olmayan bir sansim var. ABD deyim. Ama etrafimda 1 tane arkadasim yok. En iyi arkadaslarim ya Turkiye de ya da baska bir yerde. İnsanlar burada cok cikarci ve vefasiz. 6 aydir ABD deyim 1 tane kizla yakinlasamadim. Hayat kadinina bir ton para payildim. Adam NYC de hayag kadinina para bayiliyor diye dalga geciyor millet. Sonuna kadar haklilar. Aptal olmayi, tipsiz olmayi ben secmedim. İnancli biri degilim. İnancla ilgili icimde isik bile yok. İnansam derim ki Allah beni boyle imtihan ediyor ama o da degil.

Burada silah almak kolay ama ABD vatandasi olmadigimdan alamiyorum. Alsam belki de vurmustum kendimi. Bazen intihari dusunuyorum boyle sonra guluyorum ne aptallik diye sonra tekrar dusunuyorum.

14 Nisan'da IETLS e girecegim. İlk girdigim ielts den 5,5 aldim. Okumayi birakmasaydim istedigim skoru alirdim. Ama 14 nisanda da istedigim skoru alamazsam ben biterim. Ailem beni bitirir: haklilar da. Baska birinde bu sans olsa cok daha iyi kullabirdi. Ama dedim ya boyle gerizekali olmayi ben secmedim.

Kekemelik de var. Dolayisi ile insanlar ile iletisim kurmada zorlaniyorum. Bir de insanlar cikarci. Dolayisiyla beni sıkıcı bulup iliskiyi muhabeti kesiyorlar.

Bogaz koprusu gibi bir kopru de yok ki burada :)

Dalga gecebilirsiniz arkadaslar ama ciddi yorumlarin bana faydasi dokunur.

Tesekkurler

kekemelik var dedigini okudum, sonra nickini gordum.. bir gülme aldi beni..

bunun haricinde işin ciddi kismina gelirsek.. cogu insan hayatinin bir donemi intihari dusunur.. uygulamaya koyup basarili olmadigin surece bir problem yok.. bu hayatinda bir seylerin yolunda gitmedigini ve degistirmek icin ne kadar istekli oldugunu da gosterir ayni zamanda.. onun haricinde, daha tecrube edecegin cok sey var.. yasin kac bilmiyorum ama istemesen de once bir kiz arkadasin olacak, zamanla kendine guvenini kazanacaksin.. ondan sonra da 20'li yaslarinin basinda sana bakmayan sumuklulerin 28-29'lu yaslara gelip pabucun pahali oldugunu gorduklerinde pesinden kosuslarini tecrube edeceksin.. insanin yalniz yasamaya programli oldugunu anlayacagin nokta da su an benim durdugum yer oluyor..

inan bunlari kacirmak istemezsin..
  • Sanki hepimiz çok tipliyizde bir sen tipsiz kaldın. O nedenle tipi mipi bırak. Bu işlerin tiple yakından uzaktan alakası bile yok.
    Kızlara yakınlaşma olayına gelince bununda abartılacak birşey olmadığını yakında anlarsın. Kızlarla içli dışlı olanlar dünyanın en mutlu insanları değil, bu konuda kafan rahat olsun.
    Diğer taraftan ABD gibi bir ülkedesin hayatın keyfini çıkar, biz Türkiye'deyizde bir sürü arkadaşımız varda ne değişiyor sanki. Kaç arkadaşla görüşebiliyoruz. Varsa yoksa çalışıyoruz gece gündüz.
    Birde silahla intihar edeceğim diyorsun. Sen galiba silahla intihar edince ne olacağını bilmiyorsun. Filmlerdeki gibi ölmüyorsun, kafanı mermi patlatıyor, sonra cesedini oradan hemen alıp götürmüyorlar, adli tıp geliyor. Adli tıpta hemen gelmiyor belki ailen falan günlerce adli tıp ve olay yeri incelemenin işini bitirmesini bekliyor. Bu sürede özellikle yaz mevsimi vücudun şişiyor ve kokmaya başlıyor.
    Sonra cesedi yerinden ambulans alıp bir güzel otopsi yapıyorlar. İçini dışına çıkarıyorlar.
    Sonrada alıp ailene teslim ediyorlar cesedini. Bu durumda cesedini gören senin bu şekilde ölümüne üzülen ailenin yaşayacağı travmayı hiç düşündün mü?
    Bu durumda boğazdan atlamak hatta kendini asmak gibi seçenekleri düşünebilirsin. Boğazdan atlayınca ne olacağını bilmiyorum ama kendini asarsan ne olacağını biliyorum. O nedenle bırak kendini ecelin ellerine nasıl ölmen gerektiğine o karar versin.
    Ölümün her türlüsü kötü. İntihar daha da kötü. Unutma bunları. Hem intihar ettiğin için cenaze namazın bile kılınmamalı. Geride kalanlar için hiç iyi şeyler bırakmazsın. İntihar o yüzden kötü bişey.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.