Şimdi Ara

The Elder Scrolls Online [ANA KONU] (295. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.459
Cevap
88
Favori
346.369
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 293294295296297
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dannyarcher

ESO eğer 3.sınıf mmorpg oluyorsa bu forumda baştacı edilen Knight Online ne oluyor çok merak ediyorum

Knight daha güzel o yüzden 2. sınıf 1. sınıfta metin 2
  • Beyler yardıma ihtiyacım var ben 7 levelim en son lokra ile ilgili bir görev yaptım ve benkith deyim şu an da yeni görev gelmedi nereye gideceğimi bilmiyorum. Yardım lazım mal mal dolanıyorum yarım saattir.
  • Yok mu yardım
  • Yondaime Hokage kullanıcısına yanıt
    Sanırım dagerfall sın.Bazı bölgelerede levelin düşük olmasından sanırım görevler aşamalı çıkıyor.Olmazsa dön glenumbraya.dışına falan çık.Biraz dolaş.OLmazsa millete yardım et.Hiç görev olmaması gibi bir olay yok.Craft ları falan yapmadıysan craftlara başla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: andelip

Sanırım dagerfall sın.Bazı bölgelerede levelin düşük olmasından sanırım görevler aşamalı çıkıyor.Olmazsa dön glenumbraya.dışına falan çık.Biraz dolaş.OLmazsa millete yardım et.Hiç görev olmaması gibi bir olay yok.Craft ları falan yapmadıysan craftlara başla.

Biliyorum hiç görev olmaması olmaz ama ana görev dizisinde devam edeyim dedim birden kesildim. Dışarıda yarrrratık marrratık kesip level alsam açılır belki dediğiniz gibi. Craft yaparsam çok vakit alır mı
  • Yondaime Hokage kullanıcısına yanıt
    ilk craftlar pek vakit almıyor.stationlara gidip görevleri alın.zaten izah ediyor oradaki usta.Şunu topla diyor haritada çıkıyor.Odun topla refine et sonra asa yap falan filan..Siz onları toplarken bazen yol üstünde görevlerde beliriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: andelip

ilk craftlar pek vakit almıyor.stationlara gidip görevleri alın.zaten izah ediyor oradaki usta.Şunu topla diyor haritada çıkıyor.Odun topla refine et sonra asa yap falan filan..Siz onları toplarken bazen yol üstünde görevlerde beliriyor.

Çok teşekkür ederim hocam.
  • Merhaba arkadaşlar

Raid setupları genelde nasıl oluyor?

3 Healer 1 tank 1 offtank /dps 7 dps şeklinde mi?
  • bende merak ediyorum bu soruyu. khajit tarzı thief karakteri raid lere alırlar mı?
    single player oynamayı severim ama yaratacağım karakterin ikisine de yaramasını isterim. bilen cevaplarsa sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aragonit.

Merhaba arkadaşlar

Raid setupları genelde nasıl oluyor?

3 Healer 1 tank 1 offtank /dps 7 dps şeklinde mi?

AA 1 tank 3 heal
    HRC 1 Tank 1 offtank 3 heal
    SO 2 Tank 3 Heal

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • All Hail The King kullanıcısına yanıt
    hiç dps yok mu bu raidlerde? 3 kişi healliyor bir kişi de sürekli damage mi veriyor?
  • merhaba Aldmeri Dominion tarafında oynayanlar ekleyebilir steam id badchucky veya oyundan @badchucky ekleyebilirsiniz.
  • fahrettin75 F kullanıcısına yanıt
    Geri kalanı DPS, 12 kişi olmalı zaten.
  • adilazimdegilx kullanıcısına yanıt
    bu dps lerden biri thief karakteri olabilir mi? yani olur mu demiyorum da seçilir mi? bazı oyunlarda pure dps denilen olay vardır en çok damage vereni seçerler burada da öyle bir durum var mı?
  • Bu http://forums.elderscrollsonline.com/en-GB/discussion/138249/dragonstar-arena-hm-guide/p1 adreste Dragonstar Arena veteran modu için faydalı bir rehber yer alıyor.Arkadaş sağolsun şekil çizerek detaylı bir şekilde hangi pozisyonda yer alınmasını,hangi adds'lerin önce ve nasıl öldürülmesini,her turun sonunda çıkan boss ile nasıl mücadele edilmesi gerektiğini vesaire herşeyi açıklamış.

Dragonstar Arena pve'nin sonunda yapılacak aktivitelerden sadece bir tanesidir.PVE'de pvp yapmak gibi birşey çünkü bosslar ve yardımcıları class skilleri kullanıyorlar.Normal modunu ts kullanmadan da eğer karakterleriniz yeterli güce sahipse (epic kalite set item kullanmak,uygun skilleri kullanmak gibi...) rahatlıkla geçebilirsiniz. Zira ben ts kullanmadan normal modunu geçen günlerde 2.karakterim ile yeniden bitirdim.Lakin veteran modunu bitirmek henüz nasip olmadı. Bir defasında 7.tura kadar gelmiştim.Veteran için çok ta fazla deneme yapmadım onu da söyleyim Veteran modu için rehberde gördüğünüz üzere ekip içinde koordinasyon kesinlikle şart.Chat ile bir yandan oynarken bu iletişimi sağlamak çok zor oluyor.Bir de veteran modunu bitirebilmek yeterince geniş vaktiniz olmalı.Ortalama güçte bir grup ile 2-2,5 saat sürebileceğini duymuştum.Muhtemelen ilk denemenizde bu süre daha da artacaktır.4 saati de bulabilir.Bunun benim karakterime ne faydası var derseniz çok faydası var derim.Hem oyunda satışı olmayan özel itemleri düşürme şansınız olur hem de pazar içinde değeri yüksek takıları elde edip güzel paralar kazanabilirsiniz.Misal ben normal modu yaparken v13 ring of the healer düşürmüştüm 30k gold 'dan anında satmıştım .44

• Merhaba arkadaşlar :D her türlü satın al oyna türlü online oyuna sahibim guildwars2 aldım oynadım baya bir sıktı şimdi steamdan bu oyunu aldım 89 liramı neymiş indirmeye başladım bana amacımızı pvp ve pve sistemini item sistemini pazar sistemini yazarsanız iyi olur teşekkür ederim :)
  • @GrandTurco

Bana göre oyunda yapılacak ilk iş bir an önce veteran 14 seviyesine ulaşmaktır.Sebebi de pve sonu aktivitelerde ( 12 kişilik dungeon "trial" ,Dragonstar Arena,undaunted veteran daily pledge) vr14 seviyeli oyuncular öncelikli olarak tercih edilir.Toplamda 3 tane Trial dungeon var.2 tanesi vr12 seviyesinde ( Aetherian Archieve,Hel Ra),diğeri vr14 (Sanctum Ophidia) . Undaunted veteran günlük zindan görevlerinde vr12 olmak ta yeterlidir çünkü bu zindanlar maksimum vr12 seviyesine kadar oyuncuların leveline göre ölçeklenmiştir. PVE sonu dışında pvp içinde vr14 olmak büyük önem taşır.24 kişilik tam kadro ile teamspeak kullanan ciddi oynayan ekiplere katılmak isterseniz bu şartı isteyebilirler.Bazı guildler istemiyor onu da belirteyim.

Muhtemelen tek başınıza oynayacaksınız bu yüzden karakteriniz ilk etapta dps ( zarar verme gücü) odaklı olmak zorunda. Bu sayede questleri,caveleri tek başınıza rahatlıkla bitirebilirsiniz.Oyunda zaten bütün questleri caveleri dolmenleri tamamladığınızda maksimum levele erişmiş olursunuz.Bunun için de haritada bütün noktaları keşfetmeniz gerekir.Cave bildiğimiz mağara gibi bir şey.1-2 kişilik dungeon diyebiliriz.

Dediğim gibi tek kişi oynayanlar için dps kilit noktalardan biri.DPS için de karakteriniz magicka tabanlı ise spell damage ve spell critical ,stamina tabanlı ise weapon damage ve weapon critical değerleri mümkün olduğu kadar yüksek tutmalıdır. Bunu sağlamak için de mutlaka set itemler giymek zorundasınız.Misal benim kullandığım Hunding's Rage seti 5 parça giydiğim zaman 299 weapon damage puanı veriyor bunun gibi . Set itemleri moblardan düşürüp toplamak pek de kolay değil. En kolay yolu crafter oyunculardan bunu temin etmektir.Oyunun başı da olsa mutlaka bir guilde bu yüzden katılmanız şart.

Şimdilik bu kadar bilgi yeterli zaten deneyimledikçe bu oyunu öğrenebilirsiniz.Okumakla inanın bu iş olmuyor.Zamanla zaten kendinize göre bir plan ve düzen oluşturduğunuzu göreceksiniz.Şahsen internette yer alan buildlere ( skil ve item düzeni) uymayı sevmiyorum.Kendi bildiğimi okuyorum.Kendime ait bir combom var.

Set itemler rehberi >> http://elderscrollsonline.wiki.fextralife.com/Sets

• quote:

Orijinalden alıntı: dannyarcher

@GrandTurco

Bana göre oyunda yapılacak ilk iş bir an önce veteran 14 seviyesine ulaşmaktır.Sebebi de pve sonu aktivitelerde ( 12 kişilik dungeon "trial" ,Dragonstar Arena,undaunted veteran daily pledge) vr14 seviyeli oyuncular öncelikli olarak tercih edilir.Toplamda 3 tane Trial dungeon var.2 tanesi vr12 seviyesinde ( Aetherian Archieve,Hel Ra),diğeri vr14 (Sanctum Ophidia) . Undaunted veteran günlük zindan görevlerinde vr12 olmak ta yeterlidir çünkü bu zindanlar maksimum vr12 seviyesine kadar oyuncuların leveline göre ölçeklenmiştir. PVE sonu dışında pvp içinde vr14 olmak büyük önem taşır.24 kişilik tam kadro ile teamspeak kullanan ciddi oynayan ekiplere katılmak isterseniz bu şartı isteyebilirler.Bazı guildler istemiyor onu da belirteyim.

Muhtemelen tek başınıza oynayacaksınız bu yüzden karakteriniz ilk etapta dps ( zarar verme gücü) odaklı olmak zorunda. Bu sayede questleri,caveleri tek başınıza rahatlıkla bitirebilirsiniz.Oyunda zaten bütün questleri caveleri dolmenleri tamamladığınızda maksimum levele erişmiş olursunuz.Bunun için de haritada bütün noktaları keşfetmeniz gerekir.Cave bildiğimiz mağara gibi bir şey.1-2 kişilik dungeon diyebiliriz.

Dediğim gibi tek kişi oynayanlar için dps kilit noktalardan biri.DPS için de karakteriniz magicka tabanlı ise spell damage ve spell critical ,stamina tabanlı ise weapon damage ve weapon critical değerleri mümkün olduğu kadar yüksek tutmalıdır. Bunu sağlamak için de mutlaka set itemler giymek zorundasınız.Misal benim kullandığım Hunding's Rage seti 5 parça giydiğim zaman 299 weapon damage puanı veriyor bunun gibi . Set itemleri moblardan düşürüp toplamak pek de kolay değil. En kolay yolu crafter oyunculardan bunu temin etmektir.Oyunun başı da olsa mutlaka bir guilde bu yüzden katılmanız şart.

Şimdilik bu kadar bilgi yeterli zaten deneyimledikçe bu oyunu öğrenebilirsiniz.Okumakla inanın bu iş olmuyor.Zamanla zaten kendinize göre bir plan ve düzen oluşturduğunuzu göreceksiniz.Şahsen internette yer alan buildlere ( skil ve item düzeni) uymayı sevmiyorum.Kendi bildiğimi okuyorum.Kendime ait bir combom var.

Set itemler rehberi >> http://elderscrollsonline.wiki.fextralife.com/Sets

Teşekkür ederim vallahi oynamış gibi oldum bana bunlar yeterlidir bir şey sormak istiyorum end game ye ulaşmak ne kadar sürer ticaret sistemi nasıldır end game ye ulaşan oyuncu ne yapar pvp içeriği nasıldır

• Aldmeri Dominion ittifakında "The Sleepless Inc" adında türk guildimiz bulunmakta. Facebook grubumuz, Web sitemiz, Whatsapp grubumuz ve TeamSpeak mevcut. Guildimiz diğer ittifaklardan arkadaşlarada açıktır.

• Hala indirime girmesini niye bekliyorsunuz arkadaşlar. D&R,Teknosa,Bimeks vs. gibi yerlerde 40-50 tl arası. Ben 42.99 dan aldım bimeksden mağazadan. İçinden Explorers pack de çıkıyor zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ledox -- 18 Nisan 2015; 18:06:48 >
  • 
Sayfa: önceki 293294295296297
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.