Şimdi Ara

The Elder Scrolls Online [ANA KONU] (292. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.459
Cevap
88
Favori
346.375
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 290291292293294
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.dr.com.tr/Oyun-Konsol/The-Elder-Scrolls-Online-PC//Oyunlar/RPG-Role-Playing-Games-/urunno=0000000591546
    Steam veya Playstore'da satışta olanın bu versiyona oranla tek farkı üstüne patch eklenmesi mi ? (Önceki sayfada 60 gb denmiş.)
  • 3 haftadir oynuyorum. Morrowind'ten beri seriyi oynayan biri olarak şahsi fikrim harika bi oyun..ufak tefek sıkıntılar yok mu var tabi. ama bu kadar genis bi dünyada gayet dogal bunlar. ki zaten duzeltmeye de calisiyorlar. bahsedilen sehir icinde giderken loadingte takilma durumu oynadigimdan beri 3 yada 4 kez oldu sanirim. bir keresinde de veri kaybi gibi bisey oldu. yani bulundugum durumdan 20-30 dakka oncesine döndürduydu. gorevleri vs tekrar yaptiydim. ama ilk gunlerdeydi ve 1 kez oldu dedigim gibi. fps düşüşü yada grafiksel hata ile hic karsilasmadim,ultrada oynamama ragmen. lag bir kac kez oldu ama neyse ki hic biri dovusurken olmadi. isin ozeti simdiye kadar bana cok sıkıntı verecek hic bir durumla karsilasmadim. fazlasiyla da bagladi kendine.
    not: oyunu D&R'dan aldiydim ben de. kurulum sonrasi patchleri indirdim. ayrica explorer's pack icin kod cikiyor kutudan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler imperial paketimi alsam yoksa normal mi.? Arasında fark nedir.Imperial size birsey katıyormu.?

indirim yapmadılar. Bugün de indirim yapmazlarsa daha yüzüne bakmayacağım. Gw2 HoT'u veya crowfall ı bekleyeceğiz artık.
  • Knisath kullanıcısına yanıt
    Hayırlı satışlar Keşke yabancılara satsan isim hakları sayesinde. Dediğin gibi çok iyi para verirler, hakkındır da. Ucuza gidiyor, alıp yabancıya satmaya çalışmak bile iyi kar getirir alacak olana.
  • sizin sistemler nasıl?
    oyunu orta-yüksek ayarda oynuyordum sonra nolduysa açılıştaki videolarda bile kasmaya başladı,minimum ayarda bile kasıyor,kasabada gezerken loading ekranına atıyor,fps 10-15 arası geziyor .. vs.
  • Hani bugün indirime girecekti ne oldu o iş ?
  • oyunu oynayan arkadaşlar imperial edition un faydalarını anlatabilir mi?
  • fahrettin75 F kullanıcısına yanıt
    1.İmperial sınıfı yla oynayabiliyorsun.

2.ring of Mara veriyor.bir arkadaşınla birlikte oynuyorsan eğer ikinizde de imperial pakedi olmak şartıyla bu yüzüğü takıp %10 fazla exp alıyorsun.

3.bedava At veriyor .normalde en ucuz at 15000 altın civarında.

4.birçok kıyafetini imperial style a çevirebiliyorsun.

Bunlar avantajı. Bana sorarsan imperial paket almam.

• fahrettin75 F kullanıcısına yanıt
    Imperial ırkıyla oynayabiliyorsun. Imperial atını 1 altına alabiliyorsun (en ucuz at 10k altın, çok pahalı değil ama oyunun başında at ile başlamak iyi oluyor.). %10 daha hızlı exp veren yüzük veriyor (başka bir oyuncu ile de paylaşıyorsun). Tüm ırklarla istediğin alliance'ta oyuna başlayabiliyorsun (Explorer pack alırsa da bunu yapabilirsin). Bir de yine explorer pack'te de verilen özel hazine haritalarını alıyorsun (çok bir şeyi yok ama hoş bir bonus).
  • quote:

Orijinalden alıntı: adilazimdegilx

Hayırlı satışlar Keşke yabancılara satsan isim hakları sayesinde. Dediğin gibi çok iyi para verirler, hakkındır da. Ucuza gidiyor, alıp yabancıya satmaya çalışmak bile iyi kar getirir alacak olana.

Sağol Teşekkürler.

Zaten fiyatı ortalama bir şekilde tutmamın nedeni alacak kişinin de kar yapabilmesini düşünürek koydum , yoksa Harry Potter ismi olmadan hesabın değeri 250 TL civarı olur.

Oyunda Harry Potter 'ı aratıp beni bulan ve mesaj atan onlarca insan oldu B2P den sonra.

Hatta Hogwarts guildi sürekli istek atıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Knisath -- 4 Nisan 2015; 15:26:53 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Knisath

quote:

Orijinalden alıntı: adilazimdegilx

Sağol Teşekkürler.

Zaten fiyatı ortalama bir şekilde tutmamın nedeni alacak kişinin de kar yapabilmesini düşünürek koydum , yoksa Harry Potter ismi olmadan hesabın değeri 250 TL civarı olur.

Oyunda Harry Potter 'ı aratıp beni bulan ve mesaj atan onlarca insan oldu B2P den sonra.

Hatta Hogwarts guildi sürekli istek atıyor

o kadar zaman oyna şimdi sat!

bende wow u satıyorum ya böyle kendimi bir garip hissediyorum o kadar sene emek bi anda çuff gidicek
    ama oynamaktan başka oyunlara da bakamaz oldum. zaman istiyor bu oyunlar

• Artyom Khan A kullanıcısına yanıt
    Alacağı parayla bir hesap daha açar. Vr12 yapmak çok da zor değil. Ama tabikide ortada harcanan zaman ve emek var. Bu hesapta para eden emek ve zaman değil, isim hakkıdır.

• Arkadaşlar oyun Steam'da indirime girer mi?
  • Oyunu almak istiyorum, en uygun yolu nedir bir bilgilendirme yapacak olan var mı ? Hangi edition alınmalı ? Oyun hakkında kısaca genel durumu bahsedecek var mı ? Almaya değer mi ? Yıllarca Ultima Online oynayan birini tatmin edecek düzeyde mi ?
  • Elder Scrolls Online hesabımı satmak istiyorum.Hesap içinde 15700 Crown Points , 260 küsür gün ESO PLUS süresi (bugunden itibaren) , Ayrıca Striped Senche Mount , High Hrothgar Wraith Pet , Mask of Cheerful Slaughter Costume, Loyal Dwarven Sphere Pet bulunmaktadır(Royal Rewards 17 Mart a kadar 300 gün aktif üyeliği olanlara verilmiş ödüller)

Hesapta 34 Level Darkelf Dragon knight ve 41 level Nord Dragon Knight bulunmaktadır.Hesapta kredi kartı sadece oyunu aktifleştirilirken alınan 1 dolar için kullanılmıştır tüm oyun süresi Game Card kullanılarak alınmıştır.Oyunun kutusu ,cd leri , Faturası , oyunun keyleri(Standart edition ve Explorer Pack) , Game Time Card ların kodları ve tüm hesap bilgileri tamdır.2 karakterde toplam 50 k gold var.Oyun explorer's pack tir ama içindeki crown pointslerle imperial edition alabilirsiniz isterseniz 2100 crown points imperial edition.

İstediğim fiyat Sadece bugünlük 200 tl.Takas teklif etmeyiniz. Zaten sadece crown pointsleri ve oyunu almaya kalksanız 350 tl ye yakın yapıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi American Psycho -- 5 Nisan 2015; 18:54:55 >

• 17 Mart indirime girmedi
    4 Nisan 1. Yılı olmasına rağmen bir güzellik yaparlar diye bekledim yok girmedi.

En erken yaz indirimlerinde haziran ortası gibi girebilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • d&r da verdikleri kutulu kod steam için olsa keşke. bu oyun neden indirime girmiyor?
  • b2p olduktan sonra sadece steamde 150 bin satmış niye girsin?? Satışlar ne zaman düşer o zaman girer indirime...
  • yanlış düşünüyosun bence. b2p olup üstüne indirim de yapabilirlerdi. yeni konseptimiz bu diyip çok daha fazla oyuncu toplayabilirlerdi. önemli olan steam platformundan satmak değil ki steam isteyen bizleriz. yoksa d&r da 42 liraya satılan eso dan da sınırsız oynayabiliyosun.
  • Dostum ben sana var olanı söyledim. D&rda kalan oyunlar eskiden kalan kutular. Bizim gibi oyunun fazla satılmadığı yerlerde kaldı sadece. Satışlardan da memnun olmasa indirim yapardı çünkü zaten ikinci şansı bu oyunun. Bu yolla da istediği oyuncu sayısına ulaşamazsa patlayacak oyun.. Oyunun satışından memnun demek şirket.. Satışlar düşmeye başlayınca indirim yapar anca..

• 
Sayfa: önceki 290291292293294
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.