Şimdi Ara

The Elder Scrolls Online [ANA KONU] (289. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.459
Cevap
89
Favori
346.326
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 287288289290291
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Yondaime Hokage

Oyunda direkt olarak bir class sistemi olmaması beni zora soktu ben çift el silah kullanıp seri atak yapan bir karakteri nasıl kurabilirm bazı oyunlarda assassin e denk geliyor bu. nightblade i wood elf ile açarsam iş görür dedim ama

Ayrıca full görev ile mi devam etsem daha iyi öğrenirim yoksa seri bir şekilde max levele ulaşıp sonrasında mı detayları öğrenmeliyim.

NB açıcaksan redguard dışında bişi açma.
  • Elder Scrolls Online hesabımı satıyorum.Hesap içinde 15700 Crown Points , 273 gün ESO PLUS süresi (bugunden itibaren) , Ayrıca Striped Senche Mount , High Hrothgar Wraith Pet , Mask of Cheerful Slaughter Costume, Loyal Dwarven Sphere Pet bulunmaktadır(Royal Rewards 17 Mart a kadar 300 gün aktif üyeliği olanlara verilmiş ödüller)

Hesapta 34 Level Darkelf Dragon knight ve 40 level Nord Dragon Knight bulunmaktadır.

İlgilenenler pm atabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi American Psycho -- 26 Mart 2015; 16:01:08 >
  • oyunu alamayı düşünüyorum ben ve çevremdeki kimse kredi kartı kullanmıyor aylık ödeme kalktığı halde oyunu kurarken kredi kartı bilgisi istiyormu
  • Evet arkadaşlar sonunda oyuna girebildim :) oyun ile ilgili bilgim 0 oyunda yardımcı olabilecek var mi kısaca aarkadaş olalım tanışalım falan yaşım 22 makine mühendisliği okuyorum kısaca bahsediyim kendimden.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cayatai

quote:

Orijinalden alıntı: Yondaime Hokage

Oyunda direkt olarak bir class sistemi olmaması beni zora soktu ben çift el silah kullanıp seri atak yapan bir karakteri nasıl kurabilirm bazı oyunlarda assassin e denk geliyor bu. nightblade i wood elf ile açarsam iş görür dedim ama

Ayrıca full görev ile mi devam etsem daha iyi öğrenirim yoksa seri bir şekilde max levele ulaşıp sonrasında mı detayları öğrenmeliyim.

NB açıcaksan redguard dışında bişi açma.

Harbi mi ben okçuluk kasacak olursam elfler doğuştan yeteneklidir dediydim ama. Tamam o zaman ben redguard açayım zaten 3 level bişiyim Çift dagger yada okçuluk arasında kararsızım hala ama bunlar için özel olrak kurmam gereken bir build falan var mı tüm skilleri açma ihtimalim var mı bilmiyom

• quote:

Orijinalden alıntı: Kedi Adam

Evet arkadaşlar sonunda oyuna girebildim :) oyun ile ilgili bilgim 0 oyunda yardımcı olabilecek var mi kısaca aarkadaş olalım tanışalım falan yaşım 22 makine mühendisliği okuyorum kısaca bahsediyim kendimden.

Bende yeniyim kardeş yaşım 21 fizik okuyorum ileride belki karşılaşırız. NA server de oynuyom
  • grinding yapacak yeni bölge bilen birisi yok mu
  • Map değiştirince, yani büyük kapıdan girip loading ekranına geçince loading bittikten sonra Error "<<1>>" hatası alıyorum. Login ekranına geri yolluyor. Nedir bu bilen var mı?
  • Dark Brotherhood,Thieves Guild geldimi ?
  • Nightblade icin yapilacak meslekler nelerdir ?

• oyundaki en iyi build şu an magicka spell damage mi yoksa stamina weapon damage mi
  • Oyun fena değil, NB, woodelf ile 15 level olmak üzereyim. Fakat özellikle dövüş mekanikleri ve vuruş hissine dair bir şey olmaması ben de hayal kırıklığı yarattı. Çok daha iyi olurmuş, biraz olmuş. Bir Neverwinter Online , dövüş sistemi bile çok daha iyi hissettiriyor.
  • Aerospace kullanıcısına yanıt
    bunda tam tersi spell damageler o hissi veriyor dk ile yere vurup shieldi toprak ile etrafına kaldırması gene topraktan armor yaratması
  • Arkadaşlar ben TESO Unlimited Edition aldım bu gün başladım sorun şu ki Unlimited Edition ta 1500 Crown points verildiği söyleniyor fakat ben de 500 crown var şuan problem ne olabilir? Bir yanlışlıkmı var?
    Yoksa ben mi yanlış anladım?
  • 1 aylık ödemeye 1500 crown veriliyor. Sana gelen 500 crown oyunu satın aldığın için gelen crown. 1500 crown diye bir olay yok bildiğim kadarı ile.
  • Sweetfx kullanan var mı arkadaşlar ya da daha iyi grafik modu öneren var mı ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyunda bir türk guildine girdim neyse slm türk arkadaşlarım dedim başladık ... bi ara şakayla karışık türkler olarak gavurlarla klan maçı yapılabiliniyor mu dedim neyse aradan 3-4 saat geçti beni guildden attılar neymiş ifadelerim guilddeki ermeni ve kürt leri rahatsiz etmişmiş lan adamlara bir laf bile demedim ermeni kürt kelimesi ağzımdan çıkmadı ve direk engelledi guildin dc si beni yok böyle şerefsizlik ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: loknes1

oyunda bir türk guildine girdim neyse slm türk arkadaşlarım dedim başladık ... bi ara şakayla karışık türkler olarak gavurlarla klan maçı yapılabiliniyor mu dedim neyse aradan 3-4 saat geçti beni guildden attılar neymiş ifadelerim guilddeki ermeni ve kürt leri rahatsiz etmişmiş lan adamlara bir laf bile demedim ermeni kürt kelimesi ağzımdan çıkmadı ve direk engelledi guildin dc si beni yok böyle şerefsizlik ya

Gavur hakaretvari bir kullanımdır. Eğer müslümansanız sizden şu terröristler, sakallılar, şalvarlılar v.s diye bahsedildiğini düşünün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TRojka

quote:

Orijinalden alıntı: loknes1

oyunda bir türk guildine girdim neyse slm türk arkadaşlarım dedim başladık ... bi ara şakayla karışık türkler olarak gavurlarla klan maçı yapılabiliniyor mu dedim neyse aradan 3-4 saat geçti beni guildden attılar neymiş ifadelerim guilddeki ermeni ve kürt leri rahatsiz etmişmiş lan adamlara bir laf bile demedim ermeni kürt kelimesi ağzımdan çıkmadı ve direk engelledi guildin dc si beni yok böyle şerefsizlik ya

Gavur hakaretvari bir kullanımdır. Eğer müslümansanız sizden şu terröristler, sakallılar, şalvarlılar v.s diye bahsedildiğini düşünün.

anlıyorumda ben şakasına söyledim ciddi bir şey yoktu ben ırkçı bir insan değilim yani

• Gâvura gâvur denmeyecek.

• 
Sayfa: önceki 287288289290291
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.