Şimdi Ara

The Elder Scrolls Online [ANA KONU] (286. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.458
Cevap
88
Favori
346.383
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 284285286287288
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bir sorum olcakti oyun su an aylik odeme sistemi kalkmis. oyunu almayi dusunuyorum simdi eger oyunu alip
    hicbir ucret odemeden oynamak istesem neler sinirli olur? mesela level im herkes ile ayni mi olcak ? veteran seviyesi filan? ya da giremedigim dungeon, raid, battleground v.s olacakmi? haritada ki heryere sinirsiz erisimimim olacakmi? yani kaybim sadece xp bonus ve kozmetik itemlar mi ? yardimci olursaniz sevinirim
  • Oyuna para veren ile vermeyen arasında şuan hiçbir fark yok. İleride dlc ler çıktığında erişim farkları olacak. Şimdilik herhangi birşey yok, herşey aynı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kahm

Selamlar
    bir sorum olcakti oyun su an aylik odeme sistemi kalkmis. oyunu almayi dusunuyorum simdi eger oyunu alip
    hicbir ucret odemeden oynamak istesem neler sinirli olur? mesela level im herkes ile ayni mi olcak ? veteran seviyesi filan? ya da giremedigim dungeon, raid, battleground v.s olacakmi? haritada ki heryere sinirsiz erisimimim olacakmi? yani kaybim sadece xp bonus ve kozmetik itemlar mi ? yardimci olursaniz sevinirim

Sanırım konuda 9384938493 cevaplanışı ama yine de yazayım tekrar.

Aylık ödeme kalktı , evet.

Hiçbir sınırı olmayacak şu anda , her istediğiniz dungeona , raid vs girebileceksiniz.Herşeye sınırsınız erişiminiz olacak Crown store dan alacağınız at , eşek , inek , dana , zürafa gibi mountlar hariç.

• quote:

Orijinalden alıntı: Knisath

quote:

Orijinalden alıntı: Kahm

Selamlar

Sanırım konuda 9384938493 cevaplanışı ama yine de yazayım tekrar.

Aylık ödeme kalktı , evet.

Hiçbir sınırı olmayacak şu anda , her istediğiniz dungeona , raid vs girebileceksiniz.Herşeye sınırsınız erişiminiz olacak Crown store dan alacağınız at , eşek , inek , dana , zürafa gibi mountlar hariç.

Saolun :))

zurafa kalsin :)))
    60gb da masallah 3-4 gune anca iner!

@Swothra
    @Knisath

• N11den 44 liraya Standart Edition kutuyu almak ile Steamdan 89 liraya Tamrial ... bilmem neyi almanın farkı nedir beyler boşuna para ödemeyelim? Teşekkürler
  • Bende başlamayı düşünüyorum ama teknosa dan kutulu 50 tl ye mi alsam yoksa steam den indirim bekleyip imperial edition mı alsam.Çok avantaj sağlamıyor bildiğim kadarıyla.Kısa zaman içinde indirim gelir mi steam den acaba.Sizce ne yapayım.
  • Arkadaşlar şuanki TESO da tüm harita açıkmı ? Yani Temriel de istediğimiz heryere gidiyormuyuz?
    Yoksa DLC ile satmayı mı düşüyorlar? Açıkcası 6 DLC 1 yılda aşırı fazla geldi bana şuanki içeriği parasına değermi ona göre alacağım.
    Baya kötülendi oyun malum ne kadar aylık para kapanmış olsada Skyrim e güvenip alamıyorum şu oyunu çünkü Bethesda nın bu oyun üzerinden Skyrimin gazıyla parayı götürmeye çalışmasından korkuyorum.
    Skyrimin tamamı açıkmı mesela?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yusac

Arkadaşlar şuanki TESO da tüm harita açıkmı ? Yani Temriel de istediğimiz heryere gidiyormuyuz?
    Yoksa DLC ile satmayı mı düşüyorlar? Açıkcası 6 DLC 1 yılda aşırı fazla geldi bana şuanki içeriği parasına değermi ona göre alacağım.
    Baya kötülendi oyun malum ne kadar aylık para kapanmış olsada Skyrim e güvenip alamıyorum şu oyunu çünkü Bethesda nın bu oyun üzerinden Skyrimin gazıyla parayı götürmeye çalışmasından korkuyorum.
    Skyrimin tamamı açıkmı mesela?

tüm tamriel açık değil DLC ile açılacak yavaş yavaş.

şu anda ki içeriğine göre kesinlik değer ir oyun Online kısmını oynamasanız bile tek kişilik kısmı için zaten o ücret oldukça makul.
  • Kimse cevap vermek istemiyormu anlamadım n11de standart edition 45 lira steamda 89 lira tamriel edition ben neden standart edition almalıyım yada neden tamriel almalıyım faydası ne olucak?
  • vaporx54 kullanıcısına yanıt
    çünkü konuyu okumuyorsunuz ondan.

ikisi arasında fark yok .

birisi eski sürüm , 60 gb fazladan download gerektiriyor diğeri yeni sürüm 1-2 gb download gerektiriyor hepsi bu.
  • quote:

birisi eski sürüm , 60 gb fazladan download gerektiriyor diğeri yeni sürüm 1-2 gb download gerektiriyor hepsi bu.

tamam eyvallah
  • Oyunun "oyuncu deneyim sistemi" günden güne güzelleşiyor. Oyun ve firma, atılan adımların da karşılığını alıyor.

Önceki sayfalarda gördüğüm bir bilgi alışverişine katkıda bulunayım,

Evet, ırklar ve ırk pasifleri oyunda herşey değil. Ancak -özellikle yeni başlayacaklar için- "kafana göre" denecek kadar da etkisiz eleman değil. Misal bir Redguard'ın stamina kaynak kontrolü, dolaylı yoldan hem combat içi skill kullanma hem de enchant/puan dağıtma açısından direkt DPS'ine etki ediyor. Ha keza bir Breton'un ırk pasifini denklemek için kaç tane Champion Point harcamak zorunda olduğunuz aşikar.

Oyunda artık PvE rollerin hatları keskinleşiyor. Healer olarak bir Tempların support yeteneklerine başka class ile ulaşma şansınız yok. Yada bir Sorcerer ile Dragonknight ya da Templar Tank seviyelerinde dolanma şansınız yok. Bunlar, o classlardan bu roller olmaz demek değil; ancak belirli bir süre sonra min/max cenderesine girmek zorundasınız.

Tabi tüm bunlardan önemlisi "sizin istekleriniz". Ben aylar önce Dragonknight'ımı oluştururken Dark Elf oynamak istemediğim için Breton'u seçtim. Hoş Update 6 ile aralarındaki makas kapandı lakin, bu bir tercih. RPG 'lerde tercihler her zaman gereklerin önündedir. Verimli olsa da olmasa da. Biz de guildimize gelen insanlara "oyunun detayı" başlığı altında ırkların class ve rollerin sinerjilerini anlatıyoruz. Ancak tercihler ve getirdikleri her zaman oyunculara ait şüphesiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Totomushen -- 23 Mart 2015; 20:22:00 >

• Yusac kullanıcısına yanıt
    Yapımcı Zenimax Online Studios diyorlar. Eski yorumlar değil de 17 Marttan sonrası yorumları okumanızı tavsiye ederim. Hatta ben karakter rehberlerine bakıyorum çoğu kişi bir yılda çok şey değişti diyor. Sabırsız bir şekilde indirime girmesini bekleyenlerden biriyim de. Araştırıyorum hep.
  • quote:

İnsanlar okumuyor değil okuyamıyor. 96 sayfalık bir başlığı neresinden okumaya başlasınlar ?. Kimsenin bu kadar vakti yok ki ?.Ki okusalar bile gözden kaçırma ihtimali oldukça yüksek.Defalarca ben bu sorunu başlık altında dile getirdim. Fakat ilgilenen olmadı.Özellikle yüksek rütbeli yazarların bu konuda girişimde bulunmaları lazım.Artık Elder Scrolls serileri için ayrı bir bölüm açılmalı diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dannyarcher

quote:

İnsanlar okumuyor değil okuyamıyor. 96 sayfalık bir başlığı neresinden okumaya başlasınlar ?. Kimsenin bu kadar vakti yok ki ?.Ki okusalar bile gözden kaçırma ihtimali oldukça yüksek.Defalarca ben bu sorunu başlık altında dile getirdim. Fakat ilgilenen olmadı.Özellikle yüksek rütbeli yazarların bu konuda girişimde bulunmaları lazım.Artık Elder Scrolls serileri için ayrı bir bölüm açılmalı diye düşünüyorum.

yahu biz ne yapalım ?

adminlere mesaj attığımızda alaylı mesajlarla geri dönüşler yapıyorlar.Açtığım konuları kendi üzerlerine alıp benim mesajlarımı siliyorlar.

Onlarla konuşup bu konuyu da mı kapattırayım ?

• quote:

Orijinalden alıntı: dannyarcher

quote:

Aynen hocam kesinlikle katılıyorum. 96 sayfa konu en ufak bir yardım için hapsini tek tek okumak ölüm gibi gelir. Üstelik bazı oyun konularında ilk mesaj yani konuyu açan kişinin mesajı yeni başlayanlara belli bir süre yardım edecek kadar fazla bilgi barındırıyor ama bu konuda ilk mesaj çok yetersiz. konu acayip derecede dağınık bir çözüm bulunması gerektiğine inanıyorum. Mesela ben trial ne demek bilmiyorum ve bulmak için 10 sayfadan fazla konuyu okudum

• Bende son 15 sayfayı okudum diğerleri pek ilgilendirmediği için bir arkadaşımız sürekli dile getirmiş standart edition farkını felan düzgün cevap gelmemişti bende tekrar sormak istedim cevaplandı
  • siz onu takmayın sorun yaratmak için konuda takılır yokmuş gibi davranın zamanla yokolur gider
  • quote:

Orijinalden alıntı: loknes1

siz onu takmayın sorun yaratmak için konuda takılır yokmuş gibi davranın zamanla yokolur gider

sen hala yok olmadığına göre biraz zor o durum.
  • pvp açısından durumu ne oyunun doyurucu mu ?
  • 
Sayfa: önceki 284285286287288
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.