Şimdi Ara

The Elder Scrolls Online [ANA KONU] (283. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.459
Cevap
88
Favori
346.377
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 281282283284285
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Abartmissin ırklar hersey diye. Bu tarz hicbir online oyunda yapımcılar irklara class icin senin tabirinle devasa ustunluk yuklemez. Wowda da oyle bunda da. Bunda cok az farkla fazla ama cok az.
    Irk pasiflerine gelince her ırkın ilk pasifleri sadece %15fazla exp verir mesela imperialdeki 1h-shield basliginda oldugu gibi. Yani ben imperialken diğerlerinden o 1h-shieldi 1 gün erken 50 yaptim diye mi irklar herşey oldu?
    Ayrica benim v14 imperial templarda zerre magicka bonusu yok ama nedense v14 group dungeonlarda gram mana sıkıntısı cekmiyorum ve kısa surede bitiriyoruz hatta mana fazla bile geliyor. Bu mu yani irklar hersey?
    Kisaca arkadaslar istediginizi istediginiz classta oynayin. Ben magic damage bonusu olmayan irkla hayvani magic dps yapan da biliyorum tam tersi bonusu dolu ama dpsi olmayani da. Bu arada itemleri esit sayilir yani biri full lagendery digeri full mavi set degil. Yani is sizde bitiyor.
    Son olarak champion pointlerle dps, heal, tank ne oynamak isterseniz iyi okuyup o yönde verin. O puanlar iste gucu belirleyen yani irklar degil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• E ulan siyah at aldık ama kaplan gelmiş bir khajit olarak kaplan istiyorum napmam lazım bu siyah atı satabiliyoruzmu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: kmesne

E ulan siyah at aldık ama kaplan gelmiş bir khajit olarak kaplan istiyorum napmam lazım bu siyah atı satabiliyoruzmu ?

Kaplan 300 günlük aboneliği olanlara hediye geldi.....Crown ile şu an alınmıyor....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yeniada -- 21 Mart 2015; 11:04:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HajHaj

Konsola gelse de kaldığımız yerden devam etsek.

Oyun senin oynadığın dönemlerden çok farklı oldu. Bambaşka bir oyun haline geldi......

Gittikçe skyrim online olmaya başladı......Tabi onun bilemem kaç katı büyüğü ve ayrıntılısı olarak....
  • quote:

Orijinalden alıntı: Janders

Irkları kafanıza takın, ırklar HERŞEY demektir. Breton nightblade olmaz.oyunun skill menüsünde racial bonus kısmına göz atın. Hatta link vereyim ırklar oyunda ne ifade ediyor kendiniz görün.

Burada

Sizin örnekten yola çıkayım.Breton tamamıyla light armor(yani magicka) bonuslarına sahiptir.Seçtiğiniz NB ise stamina ağırlıklı bir karakterdir ve medium armor(stamina bonusları) giymeniz gerekmektedir.

Kısace Nightblade oynamak istiyorsanız Redguard (ilk tercih) veya Khajit ırklarından birini seçmeniz daha doğru olacaktır.

Imperial ırkına gelince dps yerine tank için daha uygundur.

tamamen yanlış.

Daha oyun betadayken burada büyücü tank seçimi yaparken breton iyi gibi duruyor dediğim de bana cins cins laf söyleyenler oyunu oynadıktan 1 hafta sonra tek kelime edemedi.Siz de o duruma düşmeyin.

Nightblade ile oynadığı tarza bağlı olarak istediği her türlü ırkı seçebilir.Nightblade healer olacaksa breton, elf , tank olacak imperial , redguard stamina dps olup çift elli kullanacaksa dark elf seçebilir.Mana temelli dps olacaksa yine elf , breton vs seçmek bonuslar açısından daha faydalı.

Bu oyun öyle şunu yapmazsan bunu seçemezsin mantığından tamamen uzak.

• Irkların önemi yok diyen arkadaşlar; skyrim gibi,ben kafama göre takılırım modunda oynayacaksanız sözüm yok. Ancak ben bunu mmo gibi oynayacağım diyorsanız, Daggerfall'da Türk guildimiz mevcut.Buyrun alın gelin V14 karakterlerinizi, bir trialimize misafir olun,daily vs yapalım.Ftc açıp rakamlarla konuşalım.Breton NB ile bakalım dps rakamlarına,ya da NB healer kaç dakika ayakta tutabiliyor grubu bir bakalım.Yanlış bildiğimiz bir şeyler varsa öğrenelim,burada yazdıklarımızı da düzeltelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Janders

Irkların önemi yok diyen arkadaşlar; skyrim gibi,ben kafama göre takılırım modunda oynayacaksanız sözüm yok. Ancak ben bunu mmo gibi oynayacağım diyorsanız, Daggerfall'da Türk guildimiz mevcut.Buyrun alın gelin V14 karakterlerinizi, bir trialimize misafir olun,daily vs yapalım.Ftc açıp rakamlarla konuşalım.Breton NB ile bakalım dps rakamlarına,ya da NB healer kaç dakika ayakta tutabiliyor grubu bir bakalım.Yanlış bildiğimiz bir şeyler varsa öğrenelim,burada yazdıklarımızı da düzeltelim.

N.A da olsaydınız ben de beklerdim ama ESO yu yanlış oynadığınızı sadece ırk seçimlerinde ki seçeneklerinizden bile söyleyebilirim.

Nightblade healer varsa grubunuzda onun heal alanına göre oynayacaksınız.Eğer trial lideriniz bunu bilerek nightblade almamış ama heal olarak gel demişsse ve gruba da anlatmamışsa o trial liderin deneyimsizliğinden.

NB healer vielded blade sayesinde yer yer diğer healerlardan ve hatta bazen Templardan daha iyi olduğu oluyor.

Tek NB healer ile AA yı bitirmişliğim var.2 NB healer ile Hell Ra tamamlamışlığım var.Serpent için ise hala bir adım atmış değiliz ama kısa zamanda yapacağız.

Ayrıca NB tank da öyle kıyıya köşeye atılacak bir tank değil.

Sınıfları ve onların skillerini kullanmak onları kullanan kişiye değil onunla beraber oynayan kişiye ve trial liderine kalıyor.Lider sınıflar hakkında yeterli bilgiye sahip değilse hiçbir ırk tam anlamıyla iş yapamaz oyunda.NB de off heal olarak potansiyelinin çok çok altında trial de yerini alır.

• Hepsiburada'dan aldığım eso geldi. Aktive ettim, explorers pack varmış, onu da ekledim. 50 TL tuttu.
  • steamde puanları neden düşük oyunun? Aylık ödeme kalkmış almak istiyordum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: turgut89

Arkdaşlar o kadar olay oldu bitti ben hala aynı noktada kaldım. Müstakbel bir Nightblade oyuncusuyum bir tane Breton Nightblade(24 lvl) karakterim var ama Imperial Upgrade alıp, Imperial Nightblade açsam mantıksız bir hareket mi yapmış olurum ?

Dostum ciddi söylüyorum mutlaka imperial aç. Oyunun sonuna gelince ne demwk istediğimi anlayacaksın. Çok op ler. Hele stamina build isen.

• quote:

Orijinalden alıntı: Urannyum

Abartmissin ırklar hersey diye. Bu tarz hicbir online oyunda yapımcılar irklara class icin senin tabirinle devasa ustunluk yuklemez. Wowda da oyle bunda da. Bunda cok az farkla fazla ama cok az.
    Irk pasiflerine gelince her ırkın ilk pasifleri sadece %15fazla exp verir mesela imperialdeki 1h-shield basliginda oldugu gibi. Yani ben imperialken diğerlerinden o 1h-shieldi 1 gün erken 50 yaptim diye mi irklar herşey oldu?
    Ayrica benim v14 imperial templarda zerre magicka bonusu yok ama nedense v14 group dungeonlarda gram mana sıkıntısı cekmiyorum ve kısa surede bitiriyoruz hatta mana fazla bile geliyor. Bu mu yani irklar hersey?
    Kisaca arkadaslar istediginizi istediginiz classta oynayin. Ben magic damage bonusu olmayan irkla hayvani magic dps yapan da biliyorum tam tersi bonusu dolu ama dpsi olmayani da. Bu arada itemleri esit sayilir yani biri full lagendery digeri full mavi set degil. Yani is sizde bitiyor.
    Son olarak champion pointlerle dps, heal, tank ne oynamak isterseniz iyi okuyup o yönde verin. O puanlar iste gucu belirleyen yani irklar degil.

Champion pointlerin her rol icin farkli agaci oldugundan ve kazanilan puanlar agaca ozel oldugundan o durum pek soz konusu degil.

• Irklar konusuna takılmayın. Şu an stamina buildler daha güçlü. Oyundaki balance değiştiğinde seçtiğiniz racial pasiflerinde önemi bazen artacak bazen azalacak. Örnek NB healer üzerinden verildiği için oradan gidiyorum. 1.7 patchinde NB healer en iyi healer olursa ne yapacağız tümden NB kasıp healer mı yapacağız? Buildler staminadan magickaya kaydığında yeni ırklarla en baştan mı kasacağız? Takılmayın pasiflere ve istediğinizi oynayın. Sizin karakterinizin de güçlü olacağı zaman elbet gelecektir.
  • Hocam dediklerinizden şuan hiçbirşey anlamıyorum :D fakat oyun kargoda gelsin yükleyince yardımcı olabilecek varsa oyun içinden mutlu olurum :)
  • Yeni oyun alacaklar steam den alsın hem enpara ile 25 TL iade alırsınız her ay sonra mesela crown point almak isteyen steam den yarı yarıya indirimli alır enpara ile

• oyuna girdimde hiç birşey anlamadım skill sistemi olsun dragon knight açtım redguard ama sanırım yanlış ırk dk için bana kısaca anlatacak varmı şu skill sistemini dk'de 3 ağaç var sadece birinemi veriyoruz ? assasinsler bu oyunda ezikmiş duyduğuma göre doğrumu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi forsaken54 -- 20 Mart 2015; 19:40:01 >
  • forsaken54 kullanıcısına yanıt
    Yeni başlayanlar için.......

• quote:

Orijinalden alıntı: TheMuyu

Yeni oyun alacaklar steam den alsın hem enpara ile 25 TL iade alırsınız her ay sonra mesela crown point almak isteyen steam den yarı yarıya indirimli alır enpara ile

Hocam haksızlık ama steam de 1500 crown points 24 tl , bi de enpara kullandın mı 12 tl ye geliyor ayda ama biz oyunu kutulu satın aldık sitesinden 12 euro ya alabiliyoruz 1500 crown pointsi 13 euro da 37 tl ye felan denk geliyor.Nasıl olacak bu denge?enpara umrumda değil o olmasa bile yine daha fazla oduyoruz crown points için.Bu crown pointsleri daha ucuza alabileceğimiz bi site var mı biliyor musunuz? kinguin e baktım ama steam kodu olarak satılıyor. Şimdi tekrar steamden almaya kalksam baya bi zarar ediyorum.Oyunun kendi sitesinden dolar cinsinden alabiliyor muyuz? bu arada bilgilendirme için teşekkürler

• Hocam en para dediğiniz şey nedir tam olarak ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kedi Adam

Hocam en para dediğiniz şey nedir tam olarak ?

Vallahi ben de yukarıdaki arkadaştan duydum biraz araştırdım banka kartı gibi bişey anladıgım kadarıyla bu yılın aralık ayına kadar steamden 50 tl ye kadar yaptıgınız alışverişlerde diğer ayın 5 inde ödediğinizin yarısını hesabınıza geri yatırıyormus mesela 40 tl lık alışveriş yaptınız steamden diğer ay 20 lira hesabınıza geri yatıyor.
  • 
Sayfa: önceki 281282283284285
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.