Şimdi Ara

The Elder Scrolls Online [ANA KONU] (217. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
9.459
Cevap
88
Favori
346.372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 215216217218219
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gorkemsezgin

güncel buildleri nereden bulabilirim acaba. oyunda yeni birine çok zor geliyor doğru buildi seçmek.

biri yardımcı olabilir mi arkadaşlar
  • gorkemsezgin G kullanıcısına yanıt
    Bence kendi build'ini kendin düzmelisin. Bu konuda oyun sana inanılmaz alternatifler sunuyor. Yapman gereken kendi oyun tarzına uygun bir build yapmak. Buda ancak deneme, yanılma ve alışma yoluyla olur.
    Burada birkaç örnek var.İstesen bakabilirsin ama dediğim gibi başkalarının kendi oyun tarzına göre şekillendirdiği build'ler ile özellikle PvP de yapamazsın......

http://www.elderscrollsturk.com/forum/eso-buildler/

http://esohead.com/calculator/skills

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yeniada -- 12 Ekim 2014; 17:38:46 >

• quote:

quote:

güncel buildleri nereden bulabilirim acaba. oyunda yeni birine çok zor geliyor doğru buildi seçmek.

biri yardımcı olabilir mi arkadaşlar

tamrielfoundry.com forumunda dilediğin kadar build bulabilirsin. Ayrıca çeşitli teoriler sunup kendini geliştiren birçok oyuncu burada paylaşım yapıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • teşekkürler arkadaşlar :)
  • Aslında belirli buildler var.Her ne kadar oyun size inanılmaz seçenek sunuyorsa da oyuncuların en kullanılabilir , en basit ve en etkili kullandığı buildler mevcut.

Bunların sadece trial ve pve kısmı olan için biliyorum.DPS ve Heal olarak.Zaten Level atlarken size en uygununu hafiften kararlaştırdığınızda aslında kullandığınız skillerin triallar dahi birçok şeyde kullandığınızı göreceksiniz.Sadece zamanlamaları farklı olacak.Yani bir anlamda sizin gözlem yeteneğinize kalıyor olacak.

Sanıyorum diğer MMORPG oynayanlar tarafından ESO'nun çok sevilmeyişinin altında yatan neden bu.Gözlem yaparak savaşmak.Herkes alışmış cd bitince bir diğer skile basmaya.Robot gibi bir o skile bir bu skile basıp birşeyler başarmanın basitliğine.

Bu yüzden ESO zor geliyor.Bahsettiğim genel buildlerden hariç arkadaşların yazdığı kendinizin rahat ettiği bir build yapıp onu geliştirirseniz daha rahat edersiniz.
  • bu justıce sistemi nedir?
  • nuribaras kullanıcısına yanıt
    Kısacası "ceza sistemi."

Eğer Elder Scroll serisindeki oyunları oynadıysanız aynı şey.Örneğin bir evden eşya çalarken askere yakalandınız ya cezasını ödeyip çaldığınız malı geri iade edip durumdan kurtulacaksanız ya da askerle savaşacaksınız.ESO için de aynı durum olacak justice sistemi ile.Tek farkı eşya çaldığınızda oyundaki askerler haricinde eğer oyuncular imperial justice kısmına katılmışsa sizi yakalayıp altın ödülü alacak ya da sizi öldürüp ek xp veya skill point kazanacak.

xp ve skill point kısmı hala muamma olsa da genel olarak fikir bu yönde.

Bir nevi 1 vs 1 pvp olacak bütün tamrielde.
  • Core Quad CPU Q8200 @ 2.33GHz 2.34GHZ
    4Gb 800Mhz Ram
    1Gb Asus ENGT430 Ekran Kartı

Bu sistemde bu oyun oynanabilirmi? bu birinci sorum diğeri ise şöyle wow gibi uzun süre oynayabileceğim bir oyunmu yani akşam işten gelince 2-3 saat keyifle vakit geçirebileceğim mesela dur bir savaşa katılayım gideyim boss arayayım raid-dungeon yapayım bu tarz bir oyunmu wow'a artık vakit ayıramıyorum oynayanlar bilir diğer oyunculardan geri kalmamak için ciddi zaman ayırmak gerekiyor pve kısmı için ayrıca craft sistemi bir iki ufak avantaj harici birşeyde katmıyor bu oyunda kafama göre takılıp ayrıca seçtiğim meslektede birşeyler yapıp keyif alabilirmiyim atıyorum armorsmith oldum ( vardır sanırım bu meslek bu oyundada ) en yüksek seviyeye çıkarttım mesleği yaptığım zırh seti kıytırık birşeymi oluyor yoksa oyundaki en iyiler arasındamı PvP ve PvE kısmında oyuncuyu boğmayan keiyfle oynanabilecek bir oyun mu ?
  • Kaneki Ken kullanıcısına yanıt
    Ekran kartı biraz zayıf ama oynabilirsin. Görüntü kaliten iyi olmaz tabi. WoW gibi bi oyun olarak düşün saatlerce vakit ister ama PvP yada dungeon yapabilmek için top level olman lazım.(Ara lvl dungeon yok değil) Bu oyunun en zor tarafı craft zaten, seviye atlatıcam diye 1 ay araştırma süresi olurmu yahuuuu
  • dayanamadım indirdim yok arkadaş bu elder scroll serisi beni bırakmıyor lanet olsun oblivion skyrim morrowind :( tek hesabı aktif etmek kaldı dayanamiyorum o derece ellerim titriyor özlemişim
  • 1.5 patch i PTS serverlarına düştü.

boyut olarak şu anda 13 GB lık patch olduğu teyit edildi.

Başlıca yenilikler ,

-NPC lerin yüz animasyonları güncellendi , dudak senkronu eklendi.

-Veteran - > Şampiyon sisteminin ilk yaması gerçekleşti.Veteran puanlarını yerine xp aldı ve att - skill puanları olarak oyunculara verildi

-Konuşma balonu eklendi

- Yeni zırhlar , yeni setler , yeni crafting (dwemer) ağacı eklendi

-Yeni Dungeon eklendi

-Bütün zindalara leveline göre yaratık düzenlemesi getirildi.

-Muhtemelen (daha onaylanmadı ama yanlışkla patch notuna koyup geri çektiler ) isim etiketleri de oyuna eklenecek.

-Dungeon arama arayüzü geliştirildi.

-Yüzlerce quest , karakter , item fix geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Knisath -- 14 Ekim 2014; 0:48:26 >
  • pts den çıkması ne kadar surer hocam..
  • nuribaras kullanıcısına yanıt
    Yeni patch PTS ye düştükten en geç 2 hafta sonra Pazartesi bir sorun olursa o haftayı takiben perşembe günü normal server patch eklenir.Böyle büyük bir yama için sanırım 2 hafta bekleyecekler PTS den geri bildirim alıp olası büyük bugları temizlemek için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Knisath -- 14 Ekim 2014; 1:07:20 >
  • Knisath kullanıcısına yanıt
    Patch notlarını okudum. Zibilyon değişiklik ve ekleme geliyor......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yeniada -- 15 Ekim 2014; 11:18:56 >
  • 2-3 haftaya güncelleme çıkar herhalde. Oyun bambaşka bir hal alıcak gibi, bi nevi sıfırdan başlıyacaz :D
  • aylık ücret gerekli mi oynamak için ?
  • Kinross kullanıcısına yanıt
    evet 14.99 dolar aylık ücret.
  • Oyun ilk açıldığında hatalarla dolu bir oyundu. Lakin adamlar oyunu öyle bir hale getirdiki cidden saygıyı hakediyorlar. Yabancı oyun siteleride oyuna verdikleri düşük puanları toplamaya başladı. Forum ve sitelerde oyun hakkında sürekli olumlu yorumlar yapılıyor.....

Hala eksikleri olan fakat kesinlikle tadılması gereken bir deneyim ESO.....Şiddetle tavsiye ediyorum herkeze....

Ama sürekli dediğim gibi, tek başına oynamaya kalkarsanız maksimum 1 ay oynayıp sıkılırsınız. Kesinlikle sağlam bir guild'e girmenizi tavsiye ederim......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yeniada -- 15 Ekim 2014; 11:14:55 >
  • Hocam oyuna simdimi baslamak mantikli yoksa patchden sonrami

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nuribaras

Hocam oyuna simdimi baslamak mantikli yoksa patchden sonrami

Patch'den sonra veteran rank atlamak xp ile olacak. Oda level 50 den sonra oluyor. Şimdi başlarsanız patch çıkana kadar 50 olursunuz. Yani şimdi başlamanız daha mantıklı....
  • 
Sayfa: önceki 215216217218219
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.