Şimdi Ara

The Elder Scrolls Online [ANA KONU] (163. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.458
Cevap
88
Favori
346.381
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 161162163164165
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • D3 bu gidişle 4-5 ay daha gider :)) Ondan sonra ESO F2P olur. 4-5 ay da buna takılırız işte ömür bitiyor zati yaş 40 :)) Geçinip gideriz :)
  • arkadaşlar dünden beri NA serverina giremiyorum , sorun nedir acaba ? birde zenimax klasorunde EU li olan dosya boyutu 0 gözüküyo içinde bi klasor var onunda içi bomboş nornal mi ki ?birde NA li dosya yok, yoksa problem bu mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yolnahkriin -- 16 Nisan 2014; 14:11:54 >
  • C: > Windows > System32 > drivers > etc > "hosts" dosyasını text ile aç , aşağıdaki satırı ekle kapat.Lancher ı tekrardan aç
    54.243.115.56 launcher.bethesda.net

bende işe yaradı.
  • yeni başlayan arkadaşlar için ufak bir karakter oluşturma videosu hazırladık arkadaşlar :)
    umarım faydalanırsınız:)
    link
  • Valla arkadaşlar ben oyun hakkında izlenimlerimi yazdım insanlar yaralansın diye de pek uzun sürmedi yine garip garip konular. Bence başka sıfırdan bir konu açılsın. Anlamadığım oyunu oynamayıp bilmeyip denemeyip yorum yapan trilyon tane insanın başka işi yok mu, biz zaten eksisini artısını söylüyoruz.

Benim merak ettiğim endgame PVP. Yani zerg vs zerg oluyorsa oyuna bg veya arena çııkması şart. Fakat henüz 50 olmadan girmek istemiyorum PvP 'ye o yüzden çok fazla bilgim yok. Ama yüksek level uzun süre PVP ye zaman harcamış arkadaşlar varsa lütfen tecrübelerini yazsınlar.
  • Oyundaki pvp savaş alanı olarak zevk veriyor fakat bu şekilde kalacağını düşünmüyorum. Çünkü insanlar karakterlerini geliştirince 1v1 2v2 gibi pvp yapmak isteyecekler kendi güçlerini görünce. TESO nun sadece arena için çıkarttığı oyun vardı zamanında keza oblivion'da da Imperial City'de arena questleri çok güzeldi. Bence bu oyuna arena sistemini bir şekilde yedirirlerse mükemmel ötesi olabilir. Çünkü şuan savaşlar (genel olarak) sayı üstünlüğüne dayanıyor. Rakip 30 kişi sizin takım 70 kişiyse onların kalelerini alıyorsunuz. Yada zerk üzerine yani adam yolda yürürken ya da cyrodiil'de quest yaparken hide modundan çıkıp adamı birden mıhlamak gibi. Ama oyun o kadar güzel ki bu olumsuz yanlarını absorb ediyor. Zaten bu raciallar arası savaş güzel o devam edip onun yanına da kişisel savaşlar eklenirse muhteşem olur görüşündeyim.

• BlackRobe B kullanıcısına yanıt
    lvl 50 şart değil bir çok kişi lvl 10-30 arasında pvp de. ama topluca pusu kurup 5-6 tane lvl 15 lvl 50 yi alabiliyorlar

geneli zerge dayalı pvp .guildler toplu olarak girip kale kuşatması yaptıktan sonra kaleyi guild adına alma derdinde.
  • Merhaba Arkadaşlar,

Biz "Elder Coalition" olarak pre-release den bu yana oynuyoruz. lvl 40+ oyuncularız. Daggerfall Allience de akşamları PvP oynuyoruz. Tüm Türkler baştan Daggerfall seçerse çok daha geniş bir kitle oluruz. Allience'larda iletişim problemi var ve ben aşağıdaki web sayfasını buldum ve konu açtım. En azından guild liderleri şu aşağıdaki bilgilerini orada paylaşırlarsa daha iyi iletişim kurarız.

http://www.daggerfallalliance.com/viewtopic.php?f=26&t=92&p=108#p108

Info:
    -------------------------------------------
    Leader Char Name: Buyday (Templar)
    User: @yimmasabi
    Guild: Elder Coalition
    Server: EU Server
    Country: Turkey ( GMT+2)
    Campaign: Cyrodiil -> Dawnbreaker

"Elder Coalition" guilde katılmak için Assos, Buyday karakterinden birine oyun içinden mail atın

Herkese iyi oyunlar

YILMAZ

• N.A 4 kişi olduk . yavaş yavaş topluluk oluşturacağız.Katılmak isteyen , skype ile muhabbet döndürebilecek olan , oyunu oyun diye oynayan herkese kapımız açık.

-EU serverın daha az lag olur diye N.A serverına geçmek istemeyen var ise şöyle söyleyeyim en kritik dungeonda bile heal kaçırmadım lagdan dolayı.Yani ciddi bir lag söz konusu değil ve serverda komple ingilizce konuşuluyor.
    Yani diğer dilleri bilmiyorum konuşup anlaşamayacağım diyebileceğiniz bir durum avrupa serverına göre neredeyse yok.
  • Eu sunucusu ebonheart ittifakında 30 kişiyi geçtik. Cogunluk forumdan ve +25 herkesi bekleriz. Bankamız doldu gelin de ihtiyaclarınızı alın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HajHaj kullanıcısına yanıt
    +1
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ywizzle

quote:

Orijinalden alıntı: Ywizzle

Oyun beni pek açmadı, açacak gibide durmuyor. Almak isteyen olursa hesabım satılıktır. 4 nisan günü aktif ettim ve aynı gün 1 aylık oyun süresi yükledim. 4 mayısa kadar hesapta süre var.

Günceldir. İlgilenenler için biraz daha bilgi vereyim.

SQ/SA var mı: Evet
    MAIL var mı: Evet
    KEY var mı: Evet
    Ilk sahibi misiniz: Evet
    Kimlik fotokopisi verilecek mi: Hayır
    Accountta kayıtlı soyisim doğru olarak biliniyor mu: Evet

Oyunu sanalsaraydan aldım ve gönderdikleri keyi kaydettim. Hesapla ilgili herhangi bir sorun olduğunda, keyi kullanarak sorunu çözebilirsiniz.

Günceldir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Satış ilanlarınız için konuyu kirletmeyerek 2. el bölümüne konu açmanız çok daha mantıklı ve yerinde bir karar olur. Alıcı bulmak umuduyla konuyu amacından saptırıyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BorgaXxX -- 17 Nisan 2014; 11:51:40 >
  • Hayrına EU Ebonheart pact de kurtadam olup ısırıcak varmı ya Günlerdir kurtadam arıyordum bir kez denk geldi bazı adamların yüzünden purify yapıp hemen kurtadamları öldürüyorlar bu yüzden bir türlü olamadım
  • Selamlar arkadaslar. Bende oyuna yeni basladim ancak na server daggerfall dayim. Baya ugrasmama ragmen eu servere oyunu yeniden indirmeden gecmeye calistim ancak olmadi. Launcher uzerinden version hatasi veriyor. Basınaa gelipte cözüm bulan var mi? Na serverda oynayanlar var mi? Eger cok gerek yok eu servera derseniz yeniden indirmeyecegim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kynenn -- 17 Nisan 2014; 13:20:08 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kynenn

Selamlar arkadaslar. Bende oyuna yeni basladim ancak na server daggerfall dayim. Baya ugrasmama ragmen eu servere oyunu yeniden indirmeden gecmeye calistim ancak olmadi. Launcher uzerinden version hatasi veriyor. Basınaa gelipte cözüm bulan var mi? Na serverda oynayanlar var mi? Eger cok gerek yok eu servera derseniz yeniden indirmeyecegim.

Launcherdan mega serveri eu seçin ve launcheri kapatın ardından zenimax klasorundeki elder scrolls online in sonuna EU koyun. Launcheri acın repair yapın hala hata alıyorsanız bazı dosyaları yenilememiz gerek size upload ederim.

Na sunucusunda lag olmayan diyenler var elbet lag yoktur ancak eu ile bağlantısını kıyaslamak mantıklı degil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HajHaj

quote:

Orijinalden alıntı: kynenn

Selamlar arkadaslar. Bende oyuna yeni basladim ancak na server daggerfall dayim. Baya ugrasmama ragmen eu servere oyunu yeniden indirmeden gecmeye calistim ancak olmadi. Launcher uzerinden version hatasi veriyor. Basınaa gelipte cözüm bulan var mi? Na serverda oynayanlar var mi? Eger cok gerek yok eu servera derseniz yeniden indirmeyecegim.

Launcherdan mega serveri eu seçin ve launcheri kapatın ardından zenimax klasorundeki elder scrolls online in sonuna EU koyun. Launcheri acın repair yapın hala hata alıyorsanız bazı dosyaları yenilememiz gerek size upload ederim.

Na sunucusunda lag olmayan diyenler var elbet lag yoktur ancak eu ile bağlantısını kıyaslamak mantıklı degil.

cevabınız için teşekkür ederim, dediklerinizi yaptım ve repair yapmaya çalışsamda hata alıyorum. bu gerekli dosyalarımupload edebilirseniz çok sevinirim. oyunu yükledik ama eu servere geçerim diye başlayamadım oyuna :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• kynenn kullanıcısına yanıt
    kimse yok diye geçiyorsanız şimdilik 4 kişi n.a dayız ebonheart pact te.2 kişi yeni başladı katılmak isterseniz bekleriz.skype ile muhabbet ede ede oynuyoruz.

Not: Eu server da şu anda amerika lokasyonlu .Serverlar amerika da barındırılıyor yani.Avrupaya geçecek ama ping olayın da n.a server şu an avrupa serverından daha iyi. not olarak düşeyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Knisath -- 17 Nisan 2014; 16:46:24 >
  • Silberpfeil kullanıcısına yanıt
    aynı şey n.a da da geçerli değişen bir şey yok

Ben size tam lokasyonunu gösteren haritayı vereyim oraları gezin.

The Elder Scrolls Online [ANA KONU]
  • Knisath kullanıcısına yanıt
    Aynı haritadan vampir için de olanı var mı :D
  • 
Sayfa: önceki 161162163164165
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.