Şimdi Ara

The Elder Scrolls Online [ANA KONU] (160. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.458
Cevap
88
Favori
346.383
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 158159160161162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sağda redeem code ve store var. baya karıştırdım bulamadım.
  • Ahbârî kullanıcısına yanıt
    yuvarlak içindeki yer kusura bakma iş yerindeyim anca bu kadar paint
  • BloodSkull kullanıcısına yanıt
    bende o yok ama linki kopyalayıp gönderseydiniz keşke :)
  • Ahbârî kullanıcısına yanıt
    hessabına giriş yap bu ekran gelicek
  • BloodSkull kullanıcısına yanıt
    abicim o ekran açık, yok diyoruz işte. aç kapa aç kapa yaptım gelir diye. yukarda dedim ya redeem code visit store var sadece.
  • burakutus B kullanıcısına yanıt
    teşekkürler kardeşim uğraştırmadan verdiğin için.
  • Arkadaşlar Merhaba,

Ben de Sorcerer oynuyorum lakin adam akıllı bi guide bulamadım. Özellikle attributeları nerelere ağırlıklı kullanacağım hakkında pek bilgi bulamadım. Bildğiniz güzel kaynaklar varsa yardımlarınızı bekliyorum , yada deneyimi olan arkadaşlar varsa Sorcererda magica ağırlıklı gidiiyorum 5 magica 1 Hp şeklinde. Staminaya hiç vermiyorum :). Kaynaklar İngilizce olabilir....
  • serverdan 3 mb'den daha hızlı inmiyor. okulda 10 mb var halbuki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hassafe

Arkadaşlar Merhaba,

Ben de Sorcerer oynuyorum lakin adam akıllı bi guide bulamadım. Özellikle attributeları nerelere ağırlıklı kullanacağım hakkında pek bilgi bulamadım. Bildğiniz güzel kaynaklar varsa yardımlarınızı bekliyorum , yada deneyimi olan arkadaşlar varsa Sorcererda magica ağırlıklı gidiiyorum 5 magica 1 Hp şeklinde. Staminaya hiç vermiyorum :). Kaynaklar İngilizce olabilir....

İngilizce sıkıntı degilse tamrielfoundry.com girin. Forumlara geçin orda sorcerer başlığı var onlarca build bulabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyuna türkçe gelse fena olmaz aslında :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Knisath

Veteran olmadan önceki son dungeon boslarından bir tanesi

not: dungeon adı Vault of Madness.

Manticore mu boss ?

• Oyundaki en sinir bozucu olaya bir çözüm bulmuşlar.Zindanlardaki sandıkları kim açarsa açsın zindanda olan herkese eşya düşecekmiş .yakın zamanda bunun için yama yayınlayacaklarmış.

Gına gelmişti bu adamlardan.Zindana giriyoruz adam savaşı bırakıyor sandık açmaya gidiyor.Sonra 10-15 dakika adamın gelmesine bekle...

Bu arada bankanızda eşya varsa yan karakter açıp onlara dağıtın eşyaları şu sıralar banka ile ilgili bir bug problemi var ve bütün eşyalarınızı kaybediyorsunuz eğer o bug siz de olursa.Sorunu düzeltip bu hafta 2. bir yama yayınlacaklarmış.
  • All Hail The King kullanıcısına yanıt
    daedra türü bir ejderha.Heybetli giriş yapmasına rağmen oldukça kolay bir boss.

Tek sıkıntısı aniden dönüp bir çizgi şeklinde alev püskürtüyor partideki birine kaçamazsan direkt ölüyor karakter eğer dark elf değilsen ve spell resistance yeterli değilse.

Bundan sonraki boss ise daha bir cins
  • quote:

daedra türü bir ejderha.Heybetli giriş yapmasına rağmen oldukça kolay bir boss.

Tek sıkıntısı aniden dönüp bir çizgi şeklinde alev püskürtüyor partideki birine kaçamazsan direkt ölüyor karakter eğer dark elf değilsen ve spell resistance yeterli değilse.

Bundan sonraki boss ise daha bir cins

Skyrim deki ejderhaları özledim ben.
    Umarım ilerde expansion ile diğer Skyrim eyaletleri gelir.

• All Hail The King kullanıcısına yanıt
    Ejderhalar gelmeyecek diye açıklama yapmışlardı yanlış hatırlamıyorsam , çünkü tek binek olarak atlar hoşuma gitmemişti wow daki gibi onlarca binek olsun istemiştim.Böyle bir soru sormuştum eso forumunda ejderhalar falan olacak mı diye, olmayacak dendi en azından binek olarak.

oyunda eastmarch var zaten skyrimin 4 eski parçasından biri.Ebonheart pact tarafında.

Ebonheart pactte değilseniz veteran level olduktan sonra oraya gidebiliyorsunuz.
  • Satış linki arıyorum hala, sadece key. Link olarak verirseniz sevinirim

• quote:

Ejderhalar gelmeyecek diye açıklama yapmışlardı yanlış hatırlamıyorsam , çünkü tek binek olarak atlar hoşuma gitmemişti wow daki gibi onlarca binek olsun istemiştim.Böyle bir soru sormuştum eso forumunda ejderhalar falan olacak mı diye, olmayacak dendi en azından binek olarak.

oyunda eastmarch var zaten skyrimin 4 eski parçasından biri.Ebonheart pact tarafında.

Ebonheart pactte değilseniz veteran level olduktan sonra oraya gidebiliyorsunuz.

Ejderhalar bence binek olamayacak kadar asil hayvanlar. En azından Skyrim de. Sadece mob olarak gelseler yeter.

• Aşağıda yazacaklarım kesinlikle troll değildir.
    Elder Scrolls efsane bir RPG hatta biraz FRP olduğunu zaten oynamış olanlar bilir. Bu konuda, yani insanların Elder Scrolls gibi bir oyunu online oynamak istemesini tamamen anlayışla karşılıyorum.
    Ancak bu oyuna, bu oynanışa, bu grafiklere önden 60$ üstüne de her ay 15$ para verilmemeli. Oyun dünyasında da sevenleri tarafından bolca tepki aldı ve almaya devam ediyor.
    Tek takıldığım konu budur.
    Hepinize iyi oyunlar, iyi eğlenceler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oicero

Aşağıda yazacaklarım kesinlikle troll değildir.
    Elder Scrolls efsane bir RPG hatta biraz FRP olduğunu zaten oynamış olanlar bilir. Bu konuda, yani insanların Elder Scrolls gibi bir oyunu online oynamak istemesini tamamen anlayışla karşılıyorum.
    Ancak bu oyuna, bu oynanışa, bu grafiklere önden 60$ üstüne de her ay 15$ para verilmemeli. Oyun dünyasında da sevenleri tarafından bolca tepki aldı ve almaya devam ediyor.
    Tek takıldığım konu budur.
    Hepinize iyi oyunlar, iyi eğlenceler.

Şimdi sen kendine göre yazmışsın yorumunu bana görede değil 40 tl 70 olsa yine verir yine oynarım bu oyunu çünkü oyun hem kalite hem güzel buda bana göre böyle

• 
Sayfa: önceki 158159160161162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.