Şimdi Ara

The Elder Scrolls Online [ANA KONU] (337. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.458
Cevap
88
Favori
346.383
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 335336337338339
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • peki dolu mu oluyor? ayni anda kac oyuncu oluyor kaciyla etkilesime gecebiliyoruz? misal wowda ana kente gittigimizde yuzlerce binlerce oyuncu oluyor, burada da o yogunlugu bulabilir miyim?

cogu mmorpg öldü, bunda da durum ayniysa bosa para verip almayayim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bende başlamak istiyorum ama skyrim çok oynamadım onla pek bir bağlantısı var mı ? Onu bilmek lazım mı ?

Oyuna şimdi başlasam başlanır mı ? Player var mı ? Oyunda olay ne kısa olarak özet geçebilir miyiz ? Birde pay to win mi oyun ? Kafamda deli sorular. Ko steame geldi ama baktım leş gibi bu oyun çok övülüyor bunu mu alsam acaba ?
  • oyunu almayı düşünen varsa elimde 1 tane steam gift var. ilgilenenler mesaj atabilir
  • Oyun güzel ama ingilizce

• Jackson Teller kullanıcısına yanıt
    KO en az 15 yıllık oyun. Steame gelince bişi mi değişti ki? Yooo, hala çöp. Oyunda oyuncu sayısı fazla, zaten Megaserverlardan oluşuyor. Pay to win yok. Skyrim ile alakası yok, skyrime özenipte gelen bir çok kişi hayal kırıklığı yaşıyor, bu online oyun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Swothra

KO en az 15 yıllık oyun. Steame gelince bişi mi değişti ki? Yooo, hala çöp. Oyunda oyuncu sayısı fazla, zaten Megaserverlardan oluşuyor. Pay to win yok. Skyrim ile alakası yok, skyrime özenipte gelen bir çok kişi hayal kırıklığı yaşıyor, bu online oyun.

Yok skyrime özenip değilde bu oyun ilgimi çekiyor o yüzden iki kişi başlamayı düşünüyoruz da bakalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jackson Teller

quote:

Orijinalden alıntı: Swothra

Yok skyrime özenip değilde bu oyun ilgimi çekiyor o yüzden iki kişi başlamayı düşünüyoruz da bakalım

Eğer başlarsanız özel mesaj atın ya da varsa steam ekleyelim beraber başlayalım benim biraz başlangıç tecrübem var ama daha ilerisine getiremedim yalnız sıkılıyorum görev yaparken arkadaşım da yok oyunu oynayan. Guildde Türkler var arada bir giriyorum ama hepsi yüksek level.

Sonuçta online oyun, oyun güzel ama ben level kasarken sıkılıyorum Türkçe yama olsa daha zevkli olurdu ve ek olarak Skyrim'i de hileyle level atlayarak tüm özellikleri açarak hikayeyi ve yan hikayeleri takip etmek için oynamıştım.

Kıscası level kasmayı sevmiyorum tek başıma. :(

• quote:

Arkadaşlar bende başlamak istiyorum ama skyrim çok oynamadım onla pek bir bağlantısı var mı ? Onu bilmek lazım mı ?

Oyuna şimdi başlasam başlanır mı ? Player var mı ? Oyunda olay ne kısa olarak özet geçebilir miyiz ? Birde pay to win mi oyun ? Kafamda deli sorular. Ko steame geldi ama baktım leş gibi bu oyun çok övülüyor bunu mu alsam acaba ?

Skyrim ile pek bir bağlantısı yok ama Elder Scrolls serisinin hikayesini merak ediyorsanız ve ilginizi çekiyorsa Skyrim'le o yönden bağlantılı olabilir ama sadece bir kısmı, Skyrim adlı oyun Tamriel'in bir bölümünü anlatıyor ama çağlar farklı. Yani bu oyuna başlamak için skyrim ya da başka bir Elder Scrolls oyununa gerek yok. Hikaye ayrı bir mevzu zaten.
  • steamden almadım da eklerim steamden g2a den aldım pek bir şey fark etmez sanırım
  • quote:

steamden almadım da eklerim steamden g2a den aldım pek bir şey fark etmez sanırım

Yok fark etmez, steam'dan alınanın tek farkı steam arayüzü ile çalışabilmesi. Onu bile istersen steamsız kullanırsın önemli olan aktive ettiğin ESO hesabın. Steam'ı iletişim için söylemiştim.
  • Pve de yaptigimiz karakterle mi pvp de kapisiyoruz

• quote:

Pve de yaptigimiz karakterle mi pvp de kapisiyoruz

İkisi de aynı, şimdi Cyrodil bölgesi pvp olarak geçiyor diğer oyuncularla vs filan atılıyor görevler var şurayı ele geçir filan aynı karakterle girdim ben.

Sizin bahsettiğiniz tam olarak ne monster keserken birinin gelip sizi öldürmesi filansa rastlamadım öyle bir şeye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Shinku_

quote:

Pve de yaptigimiz karakterle mi pvp de kapisiyoruz

İkisi de aynı, şimdi Cyrodil bölgesi pvp olarak geçiyor diğer oyuncularla vs filan atılıyor görevler var şurayı ele geçir filan aynı karakterle girdim ben.

Sizin bahsettiğiniz tam olarak ne monster keserken birinin gelip sizi öldürmesi filansa rastlamadım öyle bir şeye.

He o zaman iyi ben pve icin ayri pvp icin ayri karakter mi olacak diye merak ediyordum :)

• Jackson Teller kullanıcısına yanıt
    Bence başlayabilirsiniz. Oyun güzel ve sarıyor. Mecbur ingilizce olacak tabikide. Ama sarar, bence şans verin.

• Şu an oyun iniyor. Yarın karakterimi oluştururum büyük ihtimal. Yeni başlayan, çok ilerlemeyen varsa beraber oynayabiliriz. Steam üzerinden de arkadaş ekleyebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RvReneth

Şu an oyun iniyor. Yarın karakterimi oluştururum büyük ihtimal. Yeni başlayan, çok ilerlemeyen varsa beraber oynayabiliriz. Steam üzerinden de arkadaş ekleyebilirim.

Jackson Teller nickli arkadaşla beraber başladık baştan 5 level olduk steam ekleyelim beraber oynarız yarın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Shinku_

quote:

Orijinalden alıntı: RvReneth

Şu an oyun iniyor. Yarın karakterimi oluştururum büyük ihtimal. Yeni başlayan, çok ilerlemeyen varsa beraber oynayabiliriz. Steam üzerinden de arkadaş ekleyebilirim.

Jackson Teller nickli arkadaşla beraber başladık baştan 5 level olduk steam ekleyelim beraber oynarız yarın.

Olur hocam. Pm atamıyorum hata veriyor. Dün bir sorundan dolayı indiremedim. Şu an %50'de biter bitmez gireceğim.
  • 2015'de en iyi MMORPG seçildi ama şu pvp'de performans mevzusunu bir türlü çözemediler.Lag ve düşük FPS grup kapışmalarında halen gırla gidiyor.Ne olduğunu anlamadan
    rakibiniz sizi haklıyor.Bir de ek olarak pvp çok hızlı ilerliyor.Birebir kapışmalar eğer benim gibi orta seviye oyuncu ve medium armor sete sahipseniz taş çatlasa 10 saniye sürüyor.Bununla birlikte yapımcılar bu sene PVP mevzusunu çözmeyi kafaya koymuşlar.Yılın ikinci çeyreğinde gelecek büyük yamayla PVP'yi daha stabil hale getirmeyi hedeflemişler.
  • Oyunu 3 ay önce bırakmıştım. Spellcrafting'ten bir haber varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yeniada

Oyunu 3 ay önce bırakmıştım. Spellcrafting'ten bir haber varmı?

Abi Thieves guild sonrası çıkacak 2. dlc için gelebileceği söylenmiş geçen haftaki söyleşide ama öncelikleri bunda değilmiş şuan. Doruk ben bu arada.

Ayrıca genel olarak sormak istiyorum. Arkadaşlar ps'ten pc'ye geçtim ve bazı yerlerde inanılmaz fps düşüşü oluyor bu oyunun kendisinden mi modlardan mıdır yahu ? Ayıp günah Gtx 980 i7 5820k lı sistem en baba oyunda bile hallederiz hacı diye über şeylerin altından kalkarken bu oyunda nedense durduk yerde acayip fps düşüyor anlayamadım gitti.
  • 
Sayfa: önceki 335336337338339
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.