Şimdi Ara

The Elder Scrolls Online [ANA KONU] (325. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.458
Cevap
88
Favori
346.386
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 323324325326327
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Atçıya gidip 1 golda alabiliyordun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 88 saat diyor sonra yıla bakıyorum 2015 sonra tekrar 88 saate bakıyorum bu devirde bu hız ne diyeyim neyse artık.pc serverları nasıl arkadaşlar dolu mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dreazz

88 saat diyor sonra yıla bakıyorum 2015 sonra tekrar 88 saate bakıyorum bu devirde bu hız ne diyeyim neyse artık.pc serverları nasıl arkadaşlar dolu mu

3k falan oyuncu varmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: Swothra

Atçıya gidip 1 golda alabiliyordun

Buldum collection menusunden aktif etmek gerekiyormuş.
  • quote:

88 saat diyor sonra yıla bakıyorum 2015 sonra tekrar 88 saate bakıyorum bu devirde bu hız ne diyeyim neyse artık.pc serverları nasıl arkadaşlar dolu mu

Kötü haber vereyim. Donwload bittikten sonra hızın hala 3 mbit olursa. Patch atması sabah saat 08:30 dan 19:00 a kadar sürdü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Treth -- 30 Kasım 2015; 1:46:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rider of the Red Horse

quote:

3k falan oyuncu varmış

3k oyuncuya takılmayın. Bu oyun 4 Nisanda çıktı Steam'e 19 Temmuzda geldi. DRM Free alan daha fazla.
  • Oynayanların çoğı steam dışı 3k olur mu hiç :) Anlık 100k lardadır.

• Tek oynayan varsa yeni başlamış olan beraber oynayabiliriz bende yen aldım oyunu şuan download aşamasında..

steam id : webprogramming
  • Oyuna yeni başlayan Elder Scrolls Online oyuncuları için;

Oyun içerisinden aynı id ile bizlere ulaşıp Hanedan Guild'e üyelik başvurusu yapabilirsiniz.

Hangi Faction, Hangi Class ve benzeri oyunda diar onlarca sorunun aklınızda dolaştığını tahmin ediyorum. Bunlar yazıyla genel ifadeler kullanmak yerine karşılıklı olarak daha kolay cevaplanabilecek sorular. Endişelenmeyin, guildimize katıldıktan sonra pek çok konuda daha fazla yardım bulabileceksiniz.

NOT: Son aylardaki yeni oyuncu artışından ötürü, guild başvurularında şu anda önemli bir yoğunluk söz konusu. Uzun süredir oyunun bize koyduğu 500 oyuncu sınırında gezdiğimizden dolayı, ancak inaktif oyuncuların üyeliğini sonlandırarak yeni üye alabiliyoruz, bu yüzden başvurularınıza cevap bir miktar gecikebilir. Başvurunuzu birkaç saat (en geç 1 gün) içinde cevaplandırmaya çalışacağız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Totomushen -- 30 Kasım 2015; 15:19:11 >

• Merhaba arkadaşlar, ESO Imperial Edt. online mağazasından almıştım. Steam'e taşıma şansım var mı? Yani key ile aktif eden var mı aranızda? Konu hakkında bilgisi olan varsa sevinirim.
  • OcEloTT kullanıcısına yanıt
    yok maalesf hocam. sadece steamden alınca steam hesabında oluyor
  • Ben bu buildi geliştirmek istiyorum fakat toplam kaç skill pointim var hangi pasifleri açabilirim bu konuda biraz yardım lazım. Build ayrıntılarında pasif yetenekler ile ilgili bir şey söylenmemiş .

http://tamrielfoundry.com/topic/stamina-nightblade-dps-guide/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Treth -- 30 Kasım 2015; 21:41:05 >
  • Treth kullanıcısına yanıt
    Hocam oyunu Steam üzerinden aldım sanırım ilk başta NA versiyonu indiriyormuş EU yapınca tekrardan başlıyormuş indirmeye benim internet bukadar indirmeye dayanamaz.. İlk EU indirebilmemin yöntemi varmı?
  • Saf hız ve pk tarzı şeyler istiyorsan bu oyun kesinlikle sana göre değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Senātus

Hocam oyunu Steam üzerinden aldım sanırım ilk başta NA versiyonu indiriyormuş EU yapınca tekrardan başlıyormuş indirmeye benim internet bukadar indirmeye dayanamaz.. İlk EU indirebilmemin yöntemi varmı?

Valla o konuda hiç bir fikrim yok. Ben Steam üzerinden indirdim. Arından Calıştrıp EU seçtim. 12 veya 15 gb kadar patch yaptı. Oynadım. Bunun dışında bir şey yapmadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Psikotrex

Oynayanların çoğı steam dışı 3k olur mu hiç :) Anlık 100k lardadır.

100k hiç sanmıyorum. :/ 17 Martta Tamriel Unlimited öncesi yorumlar vasat yöndeydi sırf bu yüzden millet oyunu bırakmıştı. Geri dönen var mı bilmiyorum ama bence oyun şuan iyi durumda. Anlık kullanıcıyı ben de merak ediyorum.
  • Şu oyuna sövdüğüm kadar hiç bir oyuna sövmedim.Bu ''oyun'' yüzünden bir sonraki es oyunu çok uzun zaman sonra çıkabilir.
  • Belki 1 ay oldu windows 10 da oyunu çalıştıramıyorum.Sildim,orjinal dvd lerden en baştan kurdum sonuç gene aynı.Sıkıntı launcherde,direk exe ile girince oyuna giriyor ama kullanıcı bilgisi girme ekranında launcher tarihi eski hatası verip kapatıyor.Sırf bunun için windows 8 e dönmeyi düşündüm ama geri dönmek için 1 ay süremiz varmış o da geçti.Varsa bir çözüm önerisi olan çok memnun olurum.
  • Başlamadan önce oyunu iyi araştırmanızı tavsiye ederim. Bildiğiniz mmo lardan cok uzak bir oyun. Tamamen keşfetmek, türlü türlü aktiviteler yapmak, hikaye bazlı görevler yapmak. hani ben level kasayım, görevleri hızlı hızlı yapayım, Raid yapayım hemen, pvp yapayım hemen. Unutun bunları düşünüyorsanız. Normal de cok kaliteli oyun ama işte çoğu kişi, ben seri görev yapayım Max lvl olayım kafasında oldugu için oyuncu sayısı az. Ayrıca ingilizceniz yoksa da oynamayın. Görevlerin hepsi hikayeli, o görevin hikayesini okumazsanız zevk almanız %0.

Bunları bilin almadan önce

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • IcyTea Lemon kullanıcısına yanıt
    WoW fanboyuda teşrif etmiş

• 
Sayfa: önceki 323324325326327
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.