Şimdi Ara

The Elder Scrolls Online [ANA KONU] (310. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
9.459
Cevap
88
Favori
346.327
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 308309310311312
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyunda skilleri sıfırlama gibi bir seçenek var mı? verdiğimiz tüm skilleri sıfırlamaktan bahsediyorum. ilerde karakteri veteran yapıp sonra pişman olmayım
  • fahrettin75 F kullanıcısına yanıt
    Sıfırlama seçeneği var. Merkez şehirler de shrine var verdiğin pointleri para karşılığı sıfırlayabilirsin. Tanesi 100 gold olması lazımdı.

• pc ye 31 AĞUSTOS konsollara 15 Eylülde Büyük DLC geliyor İMPERIAL CITY e 6 yeni bölge eklenecek.
  • yeni gelecek dlc parali mi olacak
  • kingof98 kullanıcısına yanıt
    Rakam olarak 20$ dolaşıyor ama tam bilmiyorum.

• Beyler ben oyunu satın aldım şimdi iniyorda, class sistemi klasik elder scrolls tadında sanırım. Yani ben hem assas hem mage tarzı şeyler oynayabilirim değil mi? Eğer böyle bir şey varsa nasıldır değer mi zaman harcamaya, belli bir meta tarzı bir şey var mı? Klasik seçilen classlar neler? Bir de bu skyrimdeki dark brotherhood thieve guild tarzı şeyler oyuna nasıl entegre edilmişler basit questler olarak mı?
  • Selamlar.bu oyunu almayi dusunuyorum cok ikilemde kaldim surekliligi nasildir,skyrim havasi var midir oyunda?pvp sistemi hakkinda da goruslerinizi ogrenmek isterim.not:platform pc

• quote:

Orijinalden alıntı: fahrettin75

Oyun GMG de tekrar indirimde arkadaşlar

http://www.greenmangaming.com/s/tr/en/pc/games/mmos/elder-scrolls-online-tamriel-unlimited/

hocam bu steam e eklenebilen bir key midir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: anxius215

quote:

http://www.greenmangaming.com/s/tr/en/pc/games/mmos/elder-scrolls-online-tamriel-unlimited/

Steamdışı.
    Eso sitesinden aktif ediyorsunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: Blasted35

quote:

Orijinalden alıntı: anxius215

quote:

Steamdışı.
    Eso sitesinden aktif ediyorsunuz

tamamdır hocam teşekkürler.steam olsa iyiydi ama 50tl fazla vermeye değmez

• Beyler son 1.5 saattir patch %90da takıldı. İndiriyo gözüküyo ama hiç ilerlemiyo. Bu sorunla karşılaşan ve çözen var mı nasıl çözücem?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lokomatif Portakal

Beyler son 1.5 saattir patch %90da takıldı. İndiriyo gözüküyo ama hiç ilerlemiyo. Bu sorunla karşılaşan ve çözen var mı nasıl çözücem?

Ben yaşadım o sorunu.dosyaları tara yaptım sonra indirdiğim 40gb boşa gitti :D
    Çözüm nedir bilmiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Blasted35

quote:

Orijinalden alıntı: Lokomatif Portakal

Beyler son 1.5 saattir patch %90da takıldı. İndiriyo gözüküyo ama hiç ilerlemiyo. Bu sorunla karşılaşan ve çözen var mı nasıl çözücem?

Ben yaşadım o sorunu.dosyaları tara yaptım sonra indirdiğim 40gb boşa gitti :D
    Çözüm nedir bilmiyorum

Updatei iptal ettim repair yaptım. Repair aşırı yavaş gidiyodu onuda iptal ettim sonra play butonuna bastım oyuna girdim asfsdjkafklsdalşfasd

• Oyun Steam de indirime girmiştir. 90TL den 60TL ye düşmüş.
  • Katılabileceğim guild varsa almayı düşünüyorum.

• Arkadaşlar oyunu greenmangaming'den indirim kuponu ile 30 (yanlış duymadınız 30 ) tl ye aldım resmen bedavaya geldi reddit sağolsun :D

Khaijit Nightblade açtım username olarak: iwanthidan aratırsanız bulabilrsiniz. Aldmeri Dominion'dakileri bekliyorum oyun bayağı sardı :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Swothra

Oyun Steam de indirime girmiştir. 90TL den 60TL ye düşmüş.

Bu millet' in cidden ruhsal sorunları var. Arkadaş oyunun steam de ucuzladıgını yazmış ve bu bağlamda almayı düşünenler için faydalı bir bilgi paylaşmış.....

Bu mesajı bile beğenmeyen 2 psikolojik manyak çıkmış....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yeniada -- 25 Temmuz 2015; 12:22:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: iwanthidan

Arkadaşlar oyunu greenmangaming'den indirim kuponu ile 30 (yanlış duymadınız 30 ) tl ye aldım resmen bedavaya geldi reddit sağolsun :D

Khaijit Nightblade açtım username olarak: iwanthidan aratırsanız bulabilrsiniz. Aldmeri Dominion'dakileri bekliyorum oyun bayağı sardı :)

Kimse steamden 89TL'ye almadı zaten

• 
Sayfa: önceki 308309310311312
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.