Şimdi Ara

The Elder Scrolls Online [ANA KONU] (307. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.458
Cevap
88
Favori
346.383
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 305306307308309
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yok kısıtlama olmadığını biliyorum . Sanırım ben izah edemedim . Pysical dps yapan bir 2h warrior'ün pvp de durumu nedir ?? . Sanırım biraz daha açıklayıcı oldu .
  • İyi durumdalar şu an 2h kullananlar pvpde.
  • Ravalond kullanıcısına yanıt
    Uçarak yardırıyorlar. Diyebilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O zaman yakında aranıza katılıyorum
  • O zaman bir hatırlatma daha yapayım. Aldmeri Dominion ittifakında The Sleepless Inc adında guildimiz mevcuttur. Katılmak isteyenler oyun içi adlarını buradan ÖM atabilirler.

• Oyuna başladığımda ulaşırım sana
  • ESO Hesabımı satıyorum içinde 42 lvl nightBlade var.İsteyen yeni karakterler açabilir bunu da silebilir kendisine kalmış.Fiyat 50 TL.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Swothra

O zaman bir hatırlatma daha yapayım. Aldmeri Dominion ittifakında The Sleepless Inc adında guildimiz mevcuttur. Katılmak isteyenler oyun içi adlarını buradan ÖM atabilirler.

Aldmeri Dominion tarafında nighblade karakter açtım. Nick "Ulrezaj A". Guilde alabilirseniz sevinirim...
  • Eren Erener E kullanıcısına yanıt
    nickini değil kullanıcı adını yazman gerekiyor. @ulrezaj gibi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: macabrex

nickini değil kullanıcı adını yazman gerekiyor. @ulrezaj gibi...

Oyuna girerken girdiğimiz kullanıcı adını mı? Yoksa oyunun bize verdiği bi kullanıcı adı falan mı var atıyorum Ulrezaj#5646 gibisinden?
  • Eren Erener E kullanıcısına yanıt
    Oyuna girerken kullandığın kullanıcı adı.. Oyunda herşey o kullanici adı üzerinden döner.. mail atacaksan da, guild invite atacaksan da...
  • Oyuna baslamayi dusunuyorum arkadaslar ancak ps4 temi pc demi karar veremedim son olarakta oyun nasil gelecegi varmi ?
  • Benim kişisel düşüncem, konsol geleceği PC geleceğinden çok daha iyi. Oyun konsolda daha çok ilgi gördü.
  • Yaptığım esyaları satmak istiyorum.Ama satamıyorum.. Guild e üye olmam sartmı satıs yapa bilmem için..
  • Satış yapabilmek için guilde girmen şart. Trader ı olan bir guilde girersen herkese satabilirsin, Trader olmayan guilde girersen sadece kendi guildindeki kişilere satış yapabilirsin.
  • Var mı hesabını satan beyler almayı planlıyorum ucuza bulabilirsem.
  • Suan kasmaya calisiyorum da cok fazla skill var ama sadece 10 slot var. Dk redguard icin pvpde kolay yamulmamasi icin bir iki sey yazarmisiniz?

• yeri mi bilmiyorum ama bi sistem soylesem bana burada calısır veya calısmaz diye cevap verseniz
    işlemci:İntel(R) Core(TM) i5 CPU M460 2,53GHz 2,53GHz
    Ram:4GB
    Ekran kartı: Radeon hd 6370M
    Windows 7 Home Premium 64 Bit
    Asus K52JU/K52JT Series
    pc bu.düşük ayarlarda da oynasam fark etmez sadece fps drop olmasında en düşük te online bir sürü oyuncunun bulundugunu ve dungeonlar pvpler hesaba katılarak fps drop olmadan oynana bilirmi bu pc ile teşekkür ederim cevaplarınız için
  • Sakın alma bu laptop ile oynaman imkansız.

• Zamanında 30 tl ye aldıydım(35 de olabilir hatırlamıyorum dnr dan kutu şekilde) Arkadaşla 50 olamadan bıraktık görev olayı çok karmaşık yav ne yapıcaz nereye gidicez bilemiyorduk.Görevleri al ver ee şimdi nereye devam edicez ne zaman map değişicez derken gitti.
  • 
Sayfa: önceki 305306307308309
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.