Şimdi Ara

Twisted Metal Video İnceleme

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
11.129
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yarışmak yok, Drift yapmak yok! Bu turnuvanın amacı başka... Başı tüten palyaço Sweet Tooth, PlayStation 3 ile Twisted Metal serisine geri döndü.

• İlginç bir oyun inceleme için teşekkürler ama almaya değmez bana kalırsa
  • carmageddon a benziyor
  • Maşallah BSC 'nin de eli baya açıkmış bu puanlar fazla bile.
  • Psp de en keyif alarak oynadığım oyunlardan biriydi zamanında
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paypay88

B*klu MW3 alınırda bu alınmazmı yemin ediyorum burada takılanların yarısı oyundan anlamıyor sabah akşam bf3 mw3 fifa oynuyorlar çok az vermişsiniz bence grafik okadar kötü değil her yer yıkılıyor ayrıca haritalar acayip büyük 8.5 almalıydı

Sen ne oynuyorsun ? Söyle biz de ondan oynayalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi I3uRocKSiyoN -- 19 Mart 2012; 17:34:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: I3uRocKSiyoN

quote:

B*klu MW3 alınırda bu alınmazmı yemin ediyorum burada takılanların yarısı oyundan anlamıyor sabah akşam bf3 mw3 fifa oynuyorlar çok az vermişsiniz bence grafik okadar kötü değil her yer yıkılıyor ayrıca haritalar acayip büyük 8.5 almalıydı

Kendide ondan oynuyorda demek istedigini anla cod bf den baska oyunlarda var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mactavish-

quote:

quote:

Hmm bizim sadece onları oynadığımızı nereden biliyormuş acaba arkadaş

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mactavish-

quote:

quote:

Hmm bizim sadece onları oynadığımızı nereden biliyormuş acaba arkadaş

Genel olarak oyle ve hakli. :)

• Twisted Metal, at gözlüklerini indirmek için bir fırsattır.
  • Bence oyun serinin hatrına daha yüksek puan alabilirdi.Her şey grafik değil diyorsunuz sonrada grafikleri eleştiriyosunuz.
  • oynanabilirlik neye göre 8,4 bu oyun kadar zevkli kaç oyun var piyasada ? sesler neye göre 8 ben demosunu sırf müziklerini dinlemek için bile açıyorum sırf ortalama olarak 8 e yakın vermek için verilmiş puanlar bkz. metacritic notu 77
  • Bu oyunu Talha Aynacı nın sunmasını isterdim.
  • Çok çılgın bir oyun. Değer.. oynamak isterim. Keşke bilgisayara da çıksa..
  • TM hakkında atıp tutmak için en az 1999 yılından bu yana hardcore oyuncu olmanız lazım -
    Belirtmek istedim
  • daha iyi olabilirmiş ayrıca ara videolarını çok hoş yapmışlar...inceleme için teşekkürler
  • Erdinç İyikul iyice boşladı incelemeleri?
  • Yanlı inceleme gibi olmuş :) Gökhan Yılmaz'ın bu serinin hayranı olduğu belli :)
  • Şuradakilerin yarısı oyuna bağımsız oyun muamelesi yapıyor hele bir de farklı bir oyun bu lütfen şans verin felan demeleri yok mu.
  • Vigilante 8;PS1 oyunu olmasına rağmen PS3'de ki Twisted Metal'dan daha iyi görünüyor..

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.