Şimdi Ara

dsmart 3d izleyici görüşleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
2.486
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dsmart 3d kanalını izleyen var mı? görüntü kalitesi, program türleri vs. nasıl acaba? bu kanalı cammodülden açtırmak istiyorum da....

• quote:

Orijinalden alıntı: teslaxxx

Dsmart 3d kanalını izleyen var mı? görüntü kalitesi, program türleri vs. nasıl acaba? bu kanalı cammodülden açtırmak istiyorum da....

Hocam 7 aydır üyeyim daha ya 4 yada 5 tane 3D içerik izlemişimdir.Onun haricinde kanal hep saçma sapan şeyler yayınlıyor kaykay turnuvası gibi şeyler.3D izlemek için alıyorum diyorsanız almayın.Gerçekten D-smart 3D konusunda çoook zayıf.Zaten çoğu zaman SMART HD olarak yayın yapıyor.Sadece 3D zamanı logo değişiyor.Görüntü kalitesi de güzel.

Özet olarak: 3D için açtırmaya deymez.Hayal kırıklığına uğrarsınız
  • çok saolun yorum için. bende 3d gözlük aldım fakat izleycek kanal yok bu seferde :)
  • Şu an uydularda 3 d yayın malesef yeterli değil. D-smart daha önce çekilmiş 3d maçları veriyor şikayet olmasın diye.. Onlarında izlem açıları tek kamera ile çekilmiş 3d ler.. Geçende italya liginden 3d maç denk geldi şansımamıdır bilemem canlı idi ve çekim 5-6 kameralı idi..

Bunun dişinda 3 aydan beri kullanıyorum 3 film 3d seyrettim d-smarta.. Biri dans üzerine idi. diğerleri konulu film.. İdare eder derim.. Bunların dışında tÜrksatta ve astrada test 3d ler var.. Astranın 3d sinde bazen çok güzel şehir demoları var izlemeye değer..

Bu arada dsmartta ne astra nede türksattaki test 3d leri aldıramıyorum frekanslarını eklememe rağmen bulamıyor.. Bin cinlik var gibi..
  • quote:

çok saolun yorum için. bende 3d gözlük aldım fakat izleycek kanal yok bu seferde :)

3d gözlük derken hocam 3dtv için olan gözlükler mi yoksa bildiğimiz mavi kırmızı olan mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: latrell8

quote:

çok saolun yorum için. bende 3d gözlük aldım fakat izleycek kanal yok bu seferde :)

3d gözlük derken hocam 3dtv için olan gözlükler mi yoksa bildiğimiz mavi kırmızı olan mı?

Arkadaşın dediği 3D TV için olanlar Active Shutter veya FPR..

Bu arada geçenlerde normal uydu alıcısında 3D test adında bir kanalda Analyph(Mavi-Kırmızı) yayın yapan bir kanal vardı.Analyph ucuz gözlüklerden bir alıp deneyeceğim bakalım verdiği his nasıl.
  • quote:

Orijinalden alıntı: latrell8

quote:

active shutter gözlük
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.