- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
Amerika'dan iPhone4S ??
22 Cevap400 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

2890 Mesaj
19 Mart 2012; 14:17:46 

Arkadaşlar selamlar, bir arkadaşım Amerika'ya gidiyor, iPhone 4S aldırsam, Türkiye'de kullanabilirmiyim? Burada fiyat 1.900tl civarı sanırım, Amerika'da nekadardır? Nelere dikkat etmeliyim?

6709 Mesaj
19 Mart 2012; 14:22:31 

kilitsiz alsın,kullanırsın

0

Belki de bu dünya başka bir gezegenin cehennemidir

2890 Mesaj
19 Mart 2012; 14:23:39 

Hocam getirirken falan herhangi bir sorunla karşılaşmaz değilmi? Ayrıca pasaporta kayıt yaptırması gerekiyormu? Benim özel bişey yapmam gerekirmi telefon bana gelince, Turkcell hatla kullanmak için?

6709 Mesaj
19 Mart 2012; 14:30:39 

Beraberinde getireceği için sıkıntı olacagını sanmıyorum, geldikten sonra Turkcell TİM den pas. kayıdını kendi üzerine yaptırır yada sen baska birisine yaptırır kullanırsın.
senın yapacagın mıcro sim alıp kullanmak.

Belki de bu dünya başka bir gezegenin cehennemidir

4555 Mesaj
19 Mart 2012; 14:31:52 

quote:

Orijinalden alıntı: PVH

Hocam getirirken falan herhangi bir sorunla karşılaşmaz değilmi? Ayrıca pasaporta kayıt yaptırması gerekiyormu? Benim özel bişey yapmam gerekirmi telefon bana gelince, Turkcell hatla kullanmak için?

arkadaşın kendi pasaportuna kaydettirirse 2 yıl boyunca bidaha telefon kaydı yapamaz pasaportuna.. son 2 sene içinde zaten daha önceden böyle bi kayıdı varsa hiç yapamaz.. arkadaşın senin için pasaport hakkını feda edecekmi öncelikle onu bi sor..

başka özel bişey gerekmiyor, sim free alsın o kadar

COMINGSOON

Mercedes A180 AMG
Nikon D5100 18-55 VR Kit / Sony PS3 slim 120gb
 MacBook Air Z0MGQ / iPhone 6 / Apple TV / iPod nano 6 / iPod Photo 

330 Mesaj
19 Mart 2012; 14:53:19 

bu fiyatlar vergisiz fiyatlar birde vergiler eklenecek eyaletten eyaletede değişiyor vergiler...

1146 Mesaj
19 Mart 2012; 15:09:56 

quote:

Arkadaşlar selamlar, bir arkadaşım Amerika'ya gidiyor, iPhone 4S aldırsam, Türkiye'de kullanabilirmiyim? Burada fiyat 1.900tl civarı sanırım, Amerika'da nekadardır? Nelere dikkat etmeliyim?

kullanabılırsın tabıkı sımfree alırsan en ucuz modelı 649 dolar + kdv oda her eyaletınde farklı sanırım ben 64 gb aldım kasım ayında 1000 dolara falan geldı

sım free olucak ona dıkkat et ve telefon geldııgnde pasaport kaydı yaptırmadan kullanmaya kalkma aman dıım sonra kapatıorlar ugras dur kı acılsın ve mıcro sımkart kullan kesık sım kart kullanma sorun yaratıyor baskada bısey yok hayırlı olsn :)

TERK ETMEDİ SEVDAN BENİ !!!

2890 Mesaj
19 Mart 2012; 15:10:59 

quote:

Orijinalden alıntı: xpmagduru

kullanabılırsın tabıkı sımfree alırsan en ucuz modelı 649 dolar + kdv oda her eyaletınde farklı sanırım ben 64 gb aldım kasım ayında 1000 dolara falan geldı

sım free olucak ona dıkkat et ve telefon geldııgnde pasaport kaydı yaptırmadan kullanmaya kalkma aman dıım sonra kapatıorlar ugras dur kı acılsın ve mıcro sımkart kullan kesık sım kart kullanma sorun yaratıyor baskada bısey yok hayırlı olsn :)

Çok teşekkürler hocam :) Birde şu eyaletten eyalete nekadar değişiyor fiyatlar ortalama onu bulabilirsem güzel olucak:) 16GB White model almayı düşünüyorum..

1146 Mesaj
19 Mart 2012; 15:12:50 

quote:

Çok teşekkürler hocam :) Birde şu eyaletten eyalete nekadar değişiyor fiyatlar ortalama onu bulabilirsem güzel olucak:) 16GB White model almayı düşünüyorum..

walla hocam ınan fıkrım yok benımkısı washıngton dan geldı %18 falandı kdv sanırm sımdı hatırlamıyorum tam olarak ama bıldıgım kadarıyla kansas da falan yok yanıltmım ama he bıde orada eyaletler ıstanbuldan ankara gıtmek gıbı degıl :) ole surada ucuz buradan gıdım alım dıyemezsın :)

330 Mesaj
19 Mart 2012; 15:24:08 

bana bu forumdan bir arkadaş almıştı 649 + %5 =681 gibi bişiye gelmişti kasım ayında aldım bende...

1146 Mesaj
19 Mart 2012; 15:42:13 

quote:

Orijinalden alıntı: kel_bakkal

bana bu forumdan bir arkadaş almıştı 649 + %5 =681 gibi bişiye gelmişti kasım ayında aldım bende...

ya tam olarak bılmıyorum ama sanırım hava lımanında kdv nın bellı bır kısmı alınıormus tabıkı bana getıren kısı bıraz kar payı koydu uckagıtcı :) namussuz herıf :):):)

330 Mesaj
19 Mart 2012; 16:00:36 

quote:

Orijinalden alıntı: xpmagduru

ya tam olarak bılmıyorum ama sanırım hava lımanında kdv nın bellı bır kısmı alınıormus tabıkı bana getıren kısı bıraz kar payı koydu uckagıtcı :) namussuz herıf :):):)

çok yakın arkadaşınsa vede almıyacam demişse haklısın :) ancak biz arkadaşla baştan anlaşmıştık oda aldı ancak gayet cuzzi bişiydi o dönem forumda en ucuz ondaydı bana toplamda 790$ geldi 110$ ona ödedim türkiye fiyatına göre çok çok ucuza geldi pasaport dahil :)

havalanında kdv mi bir tane falan getirmişse sorun olmaz ki ama bana getiren arkadaşa sorduğumda 10 tane falan sokmuş tr ye nasıl soktun dediğimde :) bussines sınıfında aramıyorlarmış :)

1146 Mesaj
19 Mart 2012; 16:02:11 

quote:

Orijinalden alıntı: kel_bakkal

çok yakın arkadaşınsa vede almıyacam demişse haklısın :) ancak biz arkadaşla baştan anlaşmıştık oda aldı ancak gayet cuzzi bişiydi o dönem forumda en ucuz ondaydı bana toplamda 790$ geldi 110$ ona ödedim türkiye fiyatına göre çok çok ucuza geldi pasaport dahil :)

havalanında kdv mi bir tane falan getirmişse sorun olmaz ki ama bana getiren arkadaşa sorduğumda 10 tane falan sokmuş tr ye nasıl soktun dediğimde :) bussines sınıfında aramıyorlarmış :)

:) adamda gren card var ne yapım dıor ucak parasını bole cıkartmaya calısıom lanet gırsın dedık bı kere tamam dedık ya :)

173 Mesaj
19 Mart 2012; 16:44:32 

quote:

Orijinalden alıntı: bdurmus

arkadaşın kendi pasaportuna kaydettirirse 2 yıl boyunca bidaha telefon kaydı yapamaz pasaportuna.. son 2 sene içinde zaten daha önceden böyle bi kayıdı varsa hiç yapamaz.. arkadaşın senin için pasaport hakkını feda edecekmi öncelikle onu bi sor..

başka özel bişey gerekmiyor, sim free alsın o kadar

peki kaydettirilecek pasaport son 1 ay da yurt dışına çıkması zorunlumu yoksa bütün pasaportlar olurmu

330 Mesaj
19 Mart 2012; 17:13:37 

quote:

Orijinalden alıntı: Dolmar

peki kaydettirilecek pasaport son 1 ay da yurt dışına çıkması zorunlumu yoksa bütün pasaportlar olurmu

evet zorunlu türkiyeye giriş yaptıktan 30 gün içinde kullanılabilir o pasaport...

6884 Mesaj
19 Mart 2012; 17:27:07 

Sorular ve cevaplari...

Helal olsun valla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

| Beşiktaş JK |
| Fifa 14 | iPhone 4S / 7.0.4 Jailbreak | 337. Kısa Dönem |
| Bilgi İşlem & IT Uzmanı |
| @ExpendabLes_BJK |

2890 Mesaj
20 Mart 2012; 21:36:23 

Arkadaşlar, diyelim arkadaşım getirdi bana iPhone4S.. Ben kendi pasaportumla kayıt yaptırsam sorun olurmu? (Pasaport'u yeni çıkarttım ve hiç giriş-çıkışım yok)

2890 Mesaj
21 Mart 2012; 23:03:11 

quote:

Arkadaşlar, diyelim arkadaşım getirdi bana iPhone4S.. Ben kendi pasaportumla kayıt yaptırsam sorun olurmu? (Pasaport'u yeni çıkarttım ve hiç giriş-çıkışım yok)

??????

287 Mesaj
21 Mart 2012; 23:15:06 

quote:

??????

Pasaport kaydı yaptırman için son bir ay içerisinde herhangi bir ülkeye giriş çıkışın olması gerekiyor. Aksi halde yaptıramazsın.

Adios Premium

2890 Mesaj
21 Mart 2012; 23:23:50 

quote:

Orijinalden alıntı: _Caudion_

Pasaport kaydı yaptırman için son bir ay içerisinde herhangi bir ülkeye giriş çıkışın olması gerekiyor. Aksi halde yaptıramazsın.

Yandık ozaman.. Bu işi yapan biri falan bişey yokmudur ya?

287 Mesaj
21 Mart 2012; 23:26:42 

quote:

Yandık ozaman.. Bu işi yapan biri falan bişey yokmudur ya?

100 Lira gibi bi fiyata kayıt yapanlar var ama bu bildiğimiz pasaport kaydı değil, riskli daha sonra kapanma gibi sorunlar olabilir.

Adios Premium

2408 Mesaj
22 Mart 2012; 1:12:40 

quote:

Benim iphone'um yurdışından geldi ve 50tl gibi bi ücrete kayıt yaptırdım hiç bi sorun olmadan kullanıyorum güvenilir referanslı yerlere yaptırırsan kapanmaz korkmana hiç gerek yok

Bar Team.

2890 Mesaj
22 Mart 2012; 8:36:35 

quote:

Orijinalden alıntı: söny

Benim iphone'um yurdışından geldi ve 50tl gibi bi ücrete kayıt yaptırdım hiç bi sorun olmadan kullanıyorum güvenilir referanslı yerlere yaptırırsan kapanmaz korkmana hiç gerek yok

Hocam nerde yaptirdiniz, internet sitesi falan varmi? Pm atarmisiniz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Mobil Cihazlar] » Apple - iPhone - iPad » Diğer » Amerika'dan iPhone4S ??
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.547