Şimdi Ara

BMW 3 serisi (F30) (2311. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
15 Misafir (2 Mobil) - 13 Masaüstü2 Mobil
5 sn
70.299
Cevap
511
Favori
4.414.926
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23092310231123122313
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bigtiger1

Cocuk koltugunun yerini degistirmek icin cikardigimda ekli manzarayla karsilastim, diger tarafa taksam sizce zamanla duzelir mi? Yoksa yapacak bisey yok bu tarafta kullanmaya devam mi? Tekrar takarken araya biseyler koyacagim kesin ama isofix kismini yapacak bisey yok. Neden plastik kapakli isofikten yapmamislar bilmiyorum!

BMW 3 serisi (F30)

Dakota gerçek deri, suni olsa asla düzelmezdi. Dakota temas olan bölgelerde esner, sonra biraz toplar. Bu bölgeye masaj ile sıklıkla deri sütü uygulayın. Deride zamanla oluşan pot olayına da çok takılmamak lazım. Gerçek derinin farkı ve organikliğini gösteren bu. Bu bölgede bahsettiğiniz gibi bir koruma uygulamanız da çok iyi olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• nickelcan N kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler, Sonaxin deri bakim sutunden surdum bugun, diger tarafa araya bisey koyarak takayim o zaman bir sure, ne olacagini belli eder muhtemelen

• mtutun M kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler. Onceki sensatechti farkli cocuk koltugu vardi ama onda benzer bisey olmamisti.
    Diger koltugu araya bisey de koyarak sag tarafa takip burayi bir sure soylediginiz gibi sutle masaj yapayim bakalim neler olacak.
    Bahsettiniz potlukla ilgili bir problemim yok, o normal ama alt kisim suanda cok cirkin gorunuyor.

• Standart bir İstanbul günü

BMW 3 serisi (F30)
  • Öncelikle merhabalar,

2014 model mineral gri m paket f30 316i alarak aranıza katıldım fakat bir konuda fikir almak istedim,
    Benim aracın yağ sıcaklığı normal kullanımda 80-120°C arası ki çoğu zaman 120°C ve yakınında gezerken biraz gazlayınca (2-3dk) 120°C nin bir çizgi üzerine, rampa yukarı gazlarken de 2 çizgi kadar üzerine çıkıyor sizce bu yağ sıcaklığı değerleri normal midir?

Manisa'da yaşıyorum hava sıcaklığı gün içerisinde max 30-40°C, aracımda 32.000 km de stock bir araç,

Servisi aradım ustalar da tam bir yorum yapamadı getir bakalım denildi en son cuma sabahına randevu aldım,

Tecrübesi olan arkadaşlardan yardım ve yorum bekliyorum :)
  • bigtiger1 B kullanıcısına yanıt
    Bu izler deri sütüyle de öyle kolay kolay toparlanmıyor. Çocuk koltuklarının altına konulan pedler var, onlardan alıp koyun. Bir nebze azaltıyor.

• Ayrton_SENNA kullanıcısına yanıt
    Onceki aracta problem yasamayinca bunda hic aklima gelmemisti boyle olacagi, haklisiniz bahsettiginiz urunlerden kullanmak lazim. Bayram donusu siparis edeyim bitane.
    Toparlanmazsa kilifla ayni tarafta kullanmaya devam ederim artik, bizimki koltuk kullanmayi birakinca bakariz artik duruma bidaha.

• quote:

Orijinalden alıntı: kerbul1392

aramizda aracina seramik kaplama yaptiran var mi izlenimleri nasil??

Bursa Teknik Oto'da 1.800 TL karşılığı yaptırdım. Parlaklık güzel ancak çok büyük bir artısı yok. Yaptırmasanız da olur. Dışarıda yaptırın hatta daha uyguna yapan yerler var.
  • ccolt kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam.muğladaki araç mı

• izmirli36 İ kullanıcısına yanıt
    10 kat daha fazla biraz abartı olmuş..Mazot yanmadan emisyon bu kadar fazla olabilir mi..Partikül biraz fazladır ama şu anda bmw nin turbo benzinli motorları çok daha fazla kirletiyor..Egzoza bakınca anlaşılıyor zaten..Bu kadar kurum bağlayan başka benzinli araç görmedim ben şimdiye kadar araçlar bence benzinin yanında yağda yakıyor..Bmw yeni bir motor geliştirebilse bu motorları anında çöpe koyacak..5 yıl atmosferik motorlu 320i(e90 150 bg) kullandım onun tüketimi de şehiriçi 10 lt idi..bugünki 320ied ler de aynı tüketiyor yani..sadece vergi avantajı nedeniyle satılıyor..vergi avantajı kalmasa hiç kimse bugün bu benzinli motorları almaz..Herkes dizele döner.. @izmirli36
  • PVH kullanıcısına yanıt
    2018 sonunda..Bu sene sonu yeni 5 kasa geliyor. @PVH

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JN008 -- 30 Haziran 2016; 0:09:11 >
  • bigtiger1 B kullanıcısına yanıt
    Ben bir halıcıdan parça halıfleks almıştım araçlarımda bunu kullanıyorum. Sıkıntısı iz derdi de olmuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: JN008

2017 sonunda..Bu sene sonu yeni 5 kasa geliyor. @PVH

Hocam bmw, mercedes ve audi kaç senede bir kasa yeniliyorlar bilginiz var mı?
  • Bakim paketi olup filtrelerin degismemesinden sikayetci olanlar almanyaya email atabilirler ben attim odukca ilgilendiler, sikayet sayisi fazla olursa bu konuda borusana bir yaptirim uygulayabilirler ,isteyen olursa ornek olarak emaili de paylasabilirim . Customer.servive@bmw.com adresine atabilirsiniz.

• PVH kullanıcısına yanıt
    Yanlış yazdım 3 kasa 2018 sonunda değişecek..e 90 2005-2012. F 30 2012-2019. 7 yılda bir kasa değişimi oluyor..üçbuçuk yılda da makyaj yapılıyor..audı mercedeste öyle bildiğim kadarıyla. @PVH

• JN008 J kullanıcısına yanıt
    Çok tesekkurler hocam

• Bugüne kadar kadar az yakar cok yakar yorumunda pek bulunmadım kısa ve net belirteyım ayak acuyla basarsan kı eskı araclarımdada aynı durum az yakıyor dıp gaz vs ıbre hemen asagılarda dızelden haz etmıyorum ama dıp gaz vs keyıf çıkartabiliyorsun f 30 320 d de kokle sert kalk ara hızlanma dıp gazlar yüksek torkla cok keyıflı aynı şartlarda sürüş yaptığında benım acımdan benzının keyfı çarpı ıkı özetle bızım arabaların yakıt tuketımı az bas az yak cok bas cok yak

• Sagolun hocam ewet o araç siz nerden bildiniz?

• ccolt kullanıcısına yanıt
    Ben aynı araca bakıyordum özelliklerini tarif edince anladım hocam da durumlar netleşmeyince niyetlenmedimnasip sizeymiş kaça aldınız nerde expertix yaptırdınız?

• Bodrumda expertiz yeri acilmis yeni orada yaptirdim. 116.500 e aldim. Kapali garaj arabasiymis ortuluydu kilifiyla. Sukur bir sıkıntısı cikmadi

• 
Sayfa: önceki 23092310231123122313
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.