Şimdi Ara

BMW 3 serisi (F30) (2245. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
70.291
Cevap
511
Favori
4.414.116
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22432244224522462247
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Nasıl bir beyin yaptılarsa hala içini açmadan hız limitörünü kaldırabilen olmadı. Mübarek nasanın serverı gibi😀😀😀

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mcyigit M kullanıcısına yanıt
    arkadasin bahsettigi gibi havalandirmalar arasindaki yuvarlagin dogru ayarlanmamasindan kaynaklaniyordur buyuk ihtimal. Biz araci yaklasik 2 yildir kullaniyoruz ama hala buna dikkat etmedigimiz icin havalandirma yada klimadan bazen istedigimiz hizli tepkiyi alamadigimiz oluyor. Onun haricinde dogru ayarlarla isitmasi da sogutmasi da oldukca basarili. Sunroof perdesi kapali degilse, o da gunes etkisini arttiriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: w.antilles

Nasıl bir beyin yaptılarsa hala içini açmadan hız limitörünü kaldırabilen olmadı. Mübarek nasanın serverı gibi😀😀😀

Uğraşmıyorlar ya da bulamıyorlar. Sıkıntılı bi işlem kodları okumak.
  • mcyigit M kullanıcısına yanıt
    O dediğiniz normal..
    konsoldaki mavi kırmızı düğme mavi de ise orta klıma ızgaralarından daha serin, kırmızıdaysa aşağılara üflediği sıcaklıkta üfler..
    Bunun sebebi yazın klıma çalışırken yüzünüze çok soğuk hava çarpmaması içindir.Yazın klıma çalışırken kırmızıda bırakırsanız göğsünüze ve yüzünüze biraz daha az soğuk üfler,aşağılardan daha soğuk.
    İşe yaramaz bir düğme gibi görünüyor ama çok fonksiyoneldir..Ben bunu yıllar sonra öğrendim ne yazık ki.. @mcyigit
  • Selamlar,
    Onu ben ilk aldığımda araştırdım ve çalıştığını test ettim onda bi sıkıntı yok dostum. Yazın mavide hep zaten o. Yukarda cevaplamaya çalıştım bir arkadaşa ama herkes göremiyo sanırım cevabı.

Servis evaporatörü değiştirdi ne olur ne olmaz diye ama bişey bulduğundan değil. Garanti vardı diye ses etmedim bende. O kadar basit bi sorun olsa gece uykumu kaçırmazdı zaten :)

Yinede teşekkürler... @JN008

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcyigit -- 31 Mayıs 2016; 19:40:05 >
  • f30 ların digital klıması aslında çok başarılı ancak ben hala ne gibi krıterlerle çalıştığını çözemedim..Şöyle ki;
    Araç güneş altındayken ilk çalıştırmada AC DÜĞMESİNE BASMASANIZ BİLE bir süre aracın içini soğutuyor ve daha sonra fanda çalışmaya devam ediyor..
    Klımayı açıp devam ederseniz bir süre sonra klıma daha hızlı ve sesli çalışmaya başlıyor..(sanırım bunun sebebi dışardan gelen hava içersinin sıcaklığından fazla olmaya başlayınca dışardan hava alımını kesiyor)ancak bu durumu ekopro da mı yapyor yoksa diğer modlarda da yapıyormu dikkat etmedim..Ben çoğu zaman confortta kullandığıma göre herhalde her modda yapıyor..
    Klımayı tam olarak çözen bir arkadaş anlatsa da öğrensek..
  • HK ses sitemi hangi ses formatlarını destekliyor? FLAC formatını dinleyebiliyormuyuz? Tecrübesi olan arkadaşlar paylaşabilirmi?
  • helpgod kullanıcısına yanıt
    Paranın yarısını falan ödediyseniz fatura zamanı kur değişmiş olsa da eski kurdan hesabınızı yaparlar genelde..Eğer öyle bir şey söylerlerse vazgeçeceğinizi söyleyin.. @helpgod
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ayrton_SENNA

HK ses sitemi hangi ses formatlarını destekliyor? FLAC formatını dinleyebiliyormuyuz? Tecrübesi olan arkadaşlar paylaşabilirmi?

dlac calıştırıyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben yarın alıyorum bi aksilik cıkmazsa

26 mayısta gümrüge girmiş
    30 mayısta faturam kesildi

Teslim alırken nelere dikkat etmeliyim,

bu hız limitörü denen şeyi hemen kaldırta bilimiyim acaba, bayiiden cıkmadan

• rockhound67 kullanıcısına yanıt
    Aracı servise götürün.. hiç bir zaman olmaması lazım..Onların bunu iyi niyet garantisinden değişmeleri lazım..Bu normal bir şey değil,bunu almanya ya sorarlarsa zaten onlar direk değiştirin derler.. @rockhound67

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JN008 -- 31 Mayıs 2016; 20:18:51 >
  • JN008 J kullanıcısına yanıt
    Dilim dondugu kadar yazip anlatmaya calisicam simdi. Biliyosunuz ki tam otomatik klima bu cihaz. Aracin bir kac yerinde sensoru de mevcut. Yazin veya kisin Araci calistirdiginiz an surucu ve yolcularin ideal hava sicakliginda olmasi icin sensorler vasitasiyla devreye girer dis hava sicakligiyla orantili olarak soguk veya sicak olarak calisir. AC surekli acik olsa bile dogru zamanda kendini kapatir ihtiyac halinde de tekrar kendi calisir. Bu ayni zamanda surus durumunda da aktiftir. Camlar kapali yolculuk yaparken arac ici hava kalitesi duserse siz hamle yapmadan kendi kendine fan hizini ve ortam isisini belirler. Boylece uyku halinden uzaklasirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi irfanmuratsrr -- 31 Mayıs 2016; 20:33:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cancan_burak

Yakın zamanda hız sabitleme yaptıran var mı ? Fiyatlar hala 400 euro mu

Ben gecen hafta ankarada ozel serviste yuzde yuz orjinal urunu 700 liraya taktirdim

• quote:

Orijinalden alıntı: harunresitz

quote:

Ben gecen hafta ankarada ozel serviste yuzde yuz orjinal urunu 700 liraya taktirdim

Hangi servis hocam. Randevu almaya gerek var mı? Limitleme özelliği duruyor mu acaba

• quote:

quote:

quote:

Hangi servis hocam. Randevu almaya gerek var mı? Limitleme özelliği duruyor mu acaba

Yok hocam ürün orjinal olduğu için limitör de çalışıyor. bir iki önceki mesajıma bakarsanız hangi firmada yaptırdığımı görürsünüz. Gizli kodlarla birlikte cruise controlü de aynı yerde yaptırdım.

• quote:

Orijinalden alıntı: murat tek_

BORUSANDAN ALDIGIM 0 ARAC SOL KOMPLE BOYALI CIKTI
    Arkadaşlar selamlar bugun adliyede bilirkişi tespit yaptı.Genel kanatı arac komple sol taraf boyalı cıktı.Bizim gormedigimiz boya altında tozlanma ve vernik yıgılması tespit etti.Micronlar sol taraf komple sagın 2 katı oldugunu gorduk.
    Sonuç olarak burda boyanmış fabrikasyon boya degil.
    Borusana hayırlı olsun mahkemede gorusmek uzere..

Takipteyim

• quote:

quote:

quote:

quote:

Yok hocam ürün orjinal olduğu için limitör de çalışıyor. bir iki önceki mesajıma bakarsanız hangi firmada yaptırdığımı görürsünüz. Gizli kodlarla birlikte cruise controlü de aynı yerde yaptırdım.

Yarın uğrayacağım çok teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: Nejat6

quote:

Orijinalden alıntı: Gizlen

2014 model plus donanımlı modern line veya sport line araç için ne kadarlık bir bütçe lazım arkadaşlar kaça kadar alınır?

Ben 2015 trafik çıkışlı fakat 2014 model modern line için 124.000 ödedim. 16.000km de sıfır gibi bir şey:) .

Hayırlı olsun o zaman 124-125 gibi bir bütçe ayırmam gerek
  • Allah inşAllah bizede nasip eder f30 dan.

Hayalim bu araba. ilerde belki maddi olarak alabilirim, bölümümü bitirdiğimde eşimle alabilecek durumda olabilirim. inşAllah nasip eder. Hayırlısı ise olsun

hayalim bu araba
  • Arkadaşlar havuz paspas önerisinde bulunabilir misiniz, kullanan var mı? Bagaj için de halı bagaj havuzu almayı düşünüyorum ne dersiniz?

• 
Sayfa: önceki 22432244224522462247
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.