Şimdi Ara

BMW 3 serisi (F30) (2242. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70.300
Cevap
512
Favori
4.416.796
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22402241224222432244
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Üst hız limitörünün ilk 10 saat dışında iptali mümkün değil diye biliyoruz biz.
  • Ankarada yapma durumunuz olursa haberdar edin hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: elfmariachi

idrive 5 sadece nbt evolarda olabilecek. Bu da şu demek makyajlı 40.yıllarda standart olarak gelen büyük ekranlı sistem demek. Sportline veya luxury veya herhangi bir lci 3 serisi için opsiyonel olarak nbt evo yoksa (4 bin küsür euro) idrive 5 olmayacak demek. Bu da ülkemizdeki çoğu araçta yok zaten.

İdrive5 ile normal nbt evo ( makyajlı kasa 40. yıldaki sistem) ne kazanmış olacak?
  • muharrem.05 kullanıcısına yanıt
    Telefon guncellemeleri gibi dusunun Muharrem bey. Hata duzeltmeleri, yeni gorseller belki cihazin yapabilecegi su an yapmadigi yeni ozellikler... 7 serisinde bu kullanilip bayagi begeni aldi aslinda.. Eger bizim otomobillerimiz icin de gelirse gercekten harika olur. 40. Yıl sahipleri yeni bir donanimin sahibi olmus gibi sevinir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: irfanmuratsrr

Telefon guncellemeleri gibi dusunun Muharrem bey. Hata duzeltmeleri, yeni gorseller belki cihazin yapabilecegi su an yapmadigi yeni ozellikler... 7 serisinde bu kullanilip bayagi begeni aldi aslinda.. Eger bizim otomobillerimiz icin de gelirse gercekten harika olur. 40. Yıl sahipleri yeni bir donanimin sahibi olmus gibi sevinir.

Arayüz farklılığı gibi görsel değişikliklerse sadece şıklık katar ama yeni uygulamalar veya özellikler gelirse + kazanım yapmış olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: sanchez44

sürüş modlarında
    süspansyon sertliği değişiyor mu acaba

Yok hocam. Onun için adaptif süspansiyon alınmalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: cancan_burak

Ankarada yapma durumunuz olursa haberdar edin hocam

Geçen hafta Ankara'da 100 liraya yaptırdım bilginiz olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: harunresitz

quote:

nerede yaptırdınız hocam? arkadaşın yazdığı tüm özellikleri yükleyebiliyorlar mı ? teşekkürler
  • muhsinmuttaki M kullanıcısına yanıt
    Kur 3,14 oldu diye indirim oranlarını artırırlar merak etmeyin..size 3500 değilde belki 1000-1500 falan yansır..Biraz bastırın..
  • elfmariachi E kullanıcısına yanıt
    otomobil devlerinin pazarlama stratejisini unutmamak lazım
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: harunresitz

quote:

nerede yaptırdınız hocam? arkadaşın yazdığı tüm özellikleri yükleyebiliyorlar mı ? teşekkürler

sahibinden de ilanı var mmperformancemotors aracın çıkış tarihine göre bir kaç eksiği oluşabilir. Yüz yüze görüşmenizi tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: muharrem.05

quote:

Arayüz farklılığı gibi görsel değişikliklerse sadece şıklık katar ama yeni uygulamalar veya özellikler gelirse + kazanım yapmış olur

suradaki ozelliklerden sw bazli olanlar gelebilir
    hw bazli olanlar gelmez

https://www.bimmerfest.com/forums/showthread.php?p=9674884#post9674884

• quote:

Orijinalden alıntı: cseyfe

quote:

Orijinalden alıntı: muharrem.05

quote:

suradaki ozelliklerden sw bazli olanlar gelebilir
    hw bazli olanlar gelmez

https://www.bimmerfest.com/forums/showthread.php?p=9674884#post9674884

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar geri vitese aldığımızda sağ aynanın ne kadar aşağı ineceğini nasıl ayarlıyoruz. Kullanım klavuzunda yazmıyor. Genius'ta ayarlanamıyor direk belli bir açıya iniyor dedi ama öyle olduğunu sanmıyorum.

• tnr001 kullanıcısına yanıt
    Günaydınlar;
    o konuda hemfikiriz fabrikasyon olmayan her değişikliği bildirip sigorta poliçesine ekletmek gerek aksi halde sonradan eklenen cihazlara ilişkin hak talep edecemyiz bunda hem fikiriz. Benim bahsettiğim farklı bir durum. Line olmayan bir 3.20ied ile luxury line fiyatı aynı değil bildiğiniz üzere. Seçeneklerde luxury yok sportline yok modern line yok ve aracınız çalınırsa ben giden aracın sportline olduğunu nasıl ispatlarım. Aslında şasi numarasından pekala ispatlarız ama niye ispatla uğraşalım ki. clio da bile 1.4 rxt-rta-rna seçenekleri varsa 3 serisinde de olması gerekirdi. Kasko bedeli nasılsa 155 bin bu da sportline sıfır değeriyle örtüşüyor diye düşünmek yanlış olacaktır. Kasko şirketleri eskiden bu değer üzerinden ödeme yaparken yürürlükteki mevzuata göre sahibinden.com arabam.com ve birkaç yerden daha fiyat tespiti yapıp aritmetik ortalamasını baz alıyor. Sportline fiyatları ile line sız fiyatları farklı olduğuna göre hatta her ikisi de 2015 olup makyajlı ile makyajsız arasında bile fiyat farkı olduğuna göre sportline luxury line ve modern line listede olmalıdır dedi. Sportline için ben girişimde bulunacağım ama luxury ve modernline için başvurmak isteyen olursa aşağıda yazacağım e-posta adresine (Türkiye Sigorta ve Reasürans birliği) ekte faturasını gönderdiğim araç tipine ait seçenek oluşturulmasını şeklinde e-posta atılırsa halledeceklerini söylediler. Bu önemli bir konu aramızdan duyarlı bir forumdaşımın bunu yapması faydalı olacaktır.

genel@tsb.org.tr

• quote:

Orijinalden alıntı: w.antilles

Üst hız limitörünün ilk 10 saat dışında iptali mümkün değil diye biliyoruz biz.

Evet doğru biliyorsunuz. Onun açıklamasını da eklemeyi unutmuşum hemen ekliyorum. Teşekkürler.
  • quote:

15 Haziran gibi Ankara'da olacağım. Mutlaka haberdar ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gurkan! -- 31 Mayıs 2016; 11:26:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marmaratic

Arkadaşlar geri vitese aldığımızda sağ aynanın ne kadar aşağı ineceğini nasıl ayarlıyoruz. Kullanım klavuzunda yazmıyor. Genius'ta ayarlanamıyor direk belli bir açıya iniyor dedi ama öyle olduğunu sanmıyorum.

Bunu sadece kodlama ile yapmak mümkün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: helpgod

Günaydınlar;
    o konuda hemfikiriz fabrikasyon olmayan her değişikliği bildirip sigorta poliçesine ekletmek gerek aksi halde sonradan eklenen cihazlara ilişkin hak talep edecemyiz bunda hem fikiriz. Benim bahsettiğim farklı bir durum. Line olmayan bir 3.20ied ile luxury line fiyatı aynı değil bildiğiniz üzere. Seçeneklerde luxury yok sportline yok modern line yok ve aracınız çalınırsa ben giden aracın sportline olduğunu nasıl ispatlarım. Aslında şasi numarasından pekala ispatlarız ama niye ispatla uğraşalım ki. clio da bile 1.4 rxt-rta-rna seçenekleri varsa 3 serisinde de olması gerekirdi. Kasko bedeli nasılsa 155 bin bu da sportline sıfır değeriyle örtüşüyor diye düşünmek yanlış olacaktır. Kasko şirketleri eskiden bu değer üzerinden ödeme yaparken yürürlükteki mevzuata göre sahibinden.com arabam.com ve birkaç yerden daha fiyat tespiti yapıp aritmetik ortalamasını baz alıyor. Sportline fiyatları ile line sız fiyatları farklı olduğuna göre hatta her ikisi de 2015 olup makyajlı ile makyajsız arasında bile fiyat farkı olduğuna göre sportline luxury line ve modern line listede olmalıdır dedi. Sportline için ben girişimde bulunacağım ama luxury ve modernline için başvurmak isteyen olursa aşağıda yazacağım e-posta adresine (Türkiye Sigorta ve Reasürans birliği) ekte faturasını gönderdiğim araç tipine ait seçenek oluşturulmasını şeklinde e-posta atılırsa halledeceklerini söylediler. Bu önemli bir konu aramızdan duyarlı bir forumdaşımın bunu yapması faydalı olacaktır.

genel@tsb.org.tr
    Bu sigorta hususunda bende birkaç kelime yazayım. Bende aracımı kasko yaptıracağım zaman sadece 3.16i değeri gözüküyordu, benim aracım fabrikasyon M paket böyle olunca burda bir açık meydana geliyor. Diyelimki kaza yaptık. Sigorta şirketi geliyor tampon far değişecek, aracın değeri üstünden bakıyor. Atıyorum normal tampon fiyatını belirliyor ama benim aracım m paket ve tampon fiyatı farklı hoop ne oluyor firma beni arıyo böyle bir fark çıkıyor deniyor ve farkın benden tahsil edilmesi isteniyor çok saçma bir açık var burda. Bu konu hakkında sigortacımın başına gelen olaylardan dolayı aracıma ekstra 15.000 değerinde m paket diye fazla kloz eklettim kendi adıma çünkü sigortacım line araçlarda belirtmem gerektiğini yoksa problem olacağını söyledi söylediğim olayda başlarına birebir gelmiş. Dikkatli olmakta fayda var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Marmaratic

golfte nasil ayarlandigini biliyorum da bunda bilmiyorum. google a sorun yazar belki
  • Simdi bu idrive guncellemesini dogru okuyup inceleyen arkadaslar varsa dikkat etmislerdir. Bu sadece yazilimsal bir degisikligi degil ayni zamanda buton degisikligini de getiren bi durum. Yani NBT Evo kullanicilari olarak bunu edinemezsek cok ta hayiflanmamamiz lazim. Yeni iDrive butonunda TEL ve RADIO tuslari bulunmayacak. Onun yerine COM ve MAP tuslari geliyor. simdi yazilim olarak yuklenirse TEL tusuna basildiginda tum baglanti cihazlari ekrana gelecek.Baglantilari bir tusa ve ekrana toplamak istemisler. Hadi bi cok absurd degil ama Radio tusuna basildiginda ise harita geldiginde biraz garipsemeyecek miyiz? Burda ince bir nuans var yalniz navigasyon degil harita... Nav tusu duruyor. Haritanin gelmesiyle sanirim bir yerleri daha kolay arayip harita uzerinden de nokta atisi konum belirlemek daha kolay olacaktir. Radyo ozelligine tusla geciyorduk. Eger bu yazilima gecilirse artik Media ya girip radio secenegine gecilmesi gerekecek. Ki zaten mevcut durumda da geciliyor olmasi lazim. Ben pek dinlemedigimden net canlanmiyor gozumde su an. Böyle sanki Windows kurulmus Mac gibi olucak hissiyati verdi bana acikcasi tus takimi degismesi

• 
Sayfa: önceki 22402241224222432244
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.