Şimdi Ara

BMW 3 serisi (F30) (2170. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (2 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil
5 sn
70.286
Cevap
511
Favori
4.411.436
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21682169217021712172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Marmaratic

quote:

Orijinalden alıntı: helpgod

eklediğim listenin en altında yazılı olarak belirtmişti ST sunroof dahil olduğunu. ama M paketi listeden silince dijital klima gitti mi emin değilim. Zira dijital klima yoksa arka koltuklara bakan hava menfezi veya üflengeçi herneyse o olmuyor. yaz aylarında arkadakiler pişiyor.

Hocam nedense hala iletişim kuramadık. Yukarıda yazınızda "sıfır 3.20 için 142.500 fiyat verdiler izmit öztorunda. " demişsiniz. Ben size bu 320i ed nin Türkiye paketi haricinde donanımı olup olmadığını soruyorum, sizse bana ısrarla 318 donanımlarını yazıyorsunuz.

Neyse hafta içi arayıp mayıs koşullarını öğreneceğim.

az önce öztorun ile görüştüm e-posta atacaklar tam tahmin ettiğim gibi M paketi çıkartınca dijital klima gitmiş. Şimdi onu da ekleyerek fiyat oluşturup e-posta atınca sizlerle paylaşırım. Belli ki hem 3.18 hem 3.20ied de dijital klima eklenince fiyat artacak.
  • 3.20i de otomatik klima standart türkiye paketi ile birlikte. 3.18 standart değil ama 3.20ied standart

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • muhsinmuttaki M kullanıcısına yanıt
    Isinize karismak gibi olacak ama 190 ile hele Tr yollarinda gitmek ölüme davetiye cikarmak bence , 30 dakika gec gidin ailenizle beraber yasayacak yillariniz olsun onünuzde gecen 150 ile kaza yapan bir bmw aracin fotosunu paylasmistim dümdüz olmustu 190 ile neler olur dusunun ben uzun yolda 130u gecmiyorum acelem olsa da hiz yapmak istesem de cocugumu tekrar gorebilmek icin hizimi dusuruyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: elfmariachi

3.20i de otomatik klima standart türkiye paketi ile birlikte. 3.18 standart değil ama 3.20ied standart

BUNDA yok mesela. Nasıl oluyor bilemiyorum. Belki makyajlı kasa ile standart olmuş olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helpgod -- 2 Mayıs 2016; 14:29:37 >
  • bej sensatec secerek hata mi ettik? bakimi o kadar zor mu?

sonucta dogal olmayan birsey oldugu icin temizleme urunleriyle sorun kalmaz gibi dusunuyordum ben
  • Maddi açıdan zorlar mı bilmiyorum ama m paket yapacağım demişsiniz sonradan, temiz kullanılmış 2.el makyajsız 40.yıl alın, kafanız rahat olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cseyfe

bej sensatec secerek hata mi ettik? bakimi o kadar zor mu?

sonucta dogal olmayan birsey oldugu icin temizleme urunleriyle sorun kalmaz gibi dusunuyordum ben

hiç hata etmediniz iç mekanı çok ferah gösteriyor. Arabaya binen birinin hemen ilgisini çekiyor. Koyu renk kot pantolon sensateci boyuyor ben de ilk aldığımda kot pantolonları tersinden 1 yıkanıp kuruyup tekrar yıkanıp kurumadan giymiyorum. Hatta sürücü koltuğu sık kullanıldığından bej renk koltuk atleti aldım yaz aylarında onu takıyorum. Temizlik bakımda ise sonax extreme iç temizlik sıvısını havlu veya mikrofiber bez ile sürüyorum kirini çıkartıyor üzerine de deri bakım ürünü sürüyorum. Dakota deri gibi hemen emmediği için az miktarda sürmekte fayda var. İnatçı kirleri de eczaneden aldığım saf alkolle temizleyip badem yağı sürdüğüm de oluyor. Yöntem doğru mudur bunu bilemiyorum ama hiçbir zararını görmediğim gibi sensatec lerde sıkça görülen yanlardan çatlama sorununu hiç yaşamadım.
  • Bu aralar şuna kafayı taktım. Bunu yapabilecek bir yer var mıdır istanbulda acaba?

http://www.ebay.com/itm/141303966344?_trksid=p2055119.m1438.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT
  • quote:

Orijinalden alıntı: dream of ice

Isinize karismak gibi olacak ama 190 ile hele Tr yollarinda gitmek ölüme davetiye cikarmak bence , 30 dakika gec gidin ailenizle beraber yasayacak yillariniz olsun onünuzde gecen 150 ile kaza yapan bir bmw aracin fotosunu paylasmistim dümdüz olmustu 190 ile neler olur dusunun ben uzun yolda 130u gecmiyorum acelem olsa da hiz yapmak istesem de cocugumu tekrar gorebilmek icin hizimi dusuruyorum.

Size kesinlikle katılıyorum. 190 km/h ile olanlar için bir test yapmışlar. Ürkütücü.
    https://www.youtube.com/watch?v=LmRkPyuet_o
  • quote:

Orijinalden alıntı: tonysparkov

Maddi açıdan zorlar mı bilmiyorum ama m paket yapacağım demişsiniz sonradan, temiz kullanılmış 2.el makyajsız 40.yıl alın, kafanız rahat olsun.

2.el bej döşeme 40.yıl kosiflerde var 160 bin lira. Almasına alayım ama kullanmadığım donanıma para vermek mantıklı gelmiyor sırf bu bakış açısı yüzünden luxury paketten vazgeçtim. Bej döşeme sportline olsa tam bana göre ama yok. Luxury de bej olarak dakota var, Katlanır ayna işime yarar, ahşap görünüm konsol çok iyi ama hafızalı koltuk arka perde şart değil. Dış M paket iç bej sensatec/dakota da bazı 3.18 lerde var. Bir tane izmirde vardı yetişemedim gebzede var anlaşamadık. O nedenle dışını M pakete çevireyim içi bej kalsın istiyorum.
    örneğin 120 ye hatasız 3.18 buldum onu alsam dış M paket,katlanır ayna,cc, match müzik sistemiyle 132 civarına tam istediğim araç oluyor. Bilemiyorum ne yapmalı?
  • öztorun izmit tarafından az önce 3.20ied için teklif geldi 146,750 + trafik sigortası şeklinde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helpgod -- 2 Mayıs 2016; 15:20:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: helpgod

quote:

Maddi açıdan zorlar mı bilmiyorum ama m paket yapacağım demişsiniz sonradan, temiz kullanılmış 2.el makyajsız 40.yıl alın, kafanız rahat olsun.

2.el bej döşeme 40.yıl kosiflerde var 160 bin lira. Almasına alayım ama kullanmadığım donanıma para vermek mantıklı gelmiyor sırf bu bakış açısı yüzünden luxury paketten vazgeçtim. Bej döşeme sportline olsa tam bana göre ama yok. Luxury de bej olarak dakota var, Katlanır ayna işime yarar, ahşap görünüm konsol çok iyi ama hafızalı koltuk arka perde şart değil. Dış M paket iç bej sensatec/dakota da bazı 3.18 lerde var. Bir tane izmirde vardı yetişemedim gebzede var anlaşamadık. O nedenle dışını M pakete çevireyim içi bej kalsın istiyorum.
    örneğin 120 ye hatasız 3.18 buldum onu alsam dış M paket,katlanır ayna,cc, match müzik sistemiyle 132 civarına tam istediğim araç oluyor. Bilemiyorum ne yapmalı?

Anladım. Ben de ilk etapta öyle düşünüyordum.

Sportline ile yola çıkmıştım. Sonra M paketin görünüşü dürttü beni derken önce 318i mjoy paket baktım, motor seçeneği yüzünden eledim onu derken 320i ed m plus için bayiden teklif aldım, ikinci ellere baktım. Bu arada arkadaşımın 40.yılı da kafama girmişti, yarım gün kullanmıştım aracı. O araçtan inip 320i ed m plusa bakınca çok eksiklik hissettim.

Emin olun kafa çok karışıyor böyle durumlarda. Biraz da maddi açıdan düşünerek kendi kendime dedim, (amaaan nolacak nbt, deri koltuk, harman kardon, koltuk ısıtma, ön park sensörü olmayıversin), ama arkadaşım bi kere zehri vermişti, ne mümkün :)

Ben de ilk başta diyordum kullanmam navigasyonu, spotifya entegre bağlanmayı, harman kardonu vs..; ama şimdi kendi kendime diyorum ki iyi ki 40.yıl almışım, en azından araçta şu yok, bu yok deyip iç geçirmiyorum, ve emin olun tüm özelliklerini de kullanıyorsunuz, başta kullanmasanız da merak edip sonra kurcalıyorsunuz. Bende öyle olmuştu en azından.

Çok uzattım, tabi son karar sizin. Hayırlısı olsun, önemli olan sizin ne istediğiniz.
  • helpgod kullanıcısına yanıt
    buna,

hi-fi / elektirkli hafızalı spor koltuklar / katlanır ayna / akıllı telefon baglantısı / gelişmiş gösterge / 17 jant eklenirse

155 i görür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exenjiu -- 2 Mayıs 2016; 15:29:33 >
  • Merhaba;
    İlk defa bir BMW almak istiyorum. Aşağıdaki seçenek bana zor geldi. Tecrübeli kullanıcılar olarak ne önerirsiniz. İki aracında aksesuarları aynı.

Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

* 2015 320i ED Comfort Türkiye paketi , Sunroof, iki bölgeli klima, Bej sentetik deri döşeme 129.000 TL
    * 2016 318i (sıfır) Sunroof, iki bölgeli klima, Bej sentetik deri döşeme 139.000 TL
  • quote:

Orijinalden alıntı: makmantu

Merhaba;
    İlk defa bir BMW almak istiyorum. Aşağıdaki seçenek bana zor geldi. Tecrübeli kullanıcılar olarak ne önerirsiniz. İki aracında aksesuarları aynı.

Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

* 2015 320i ED Comfort Türkiye paketi , Sunroof, iki bölgeli klima, Bej sentetik deri döşeme 129.000 TL
    * 2016 318i (sıfır) Sunroof, iki bölgeli klima, Bej sentetik deri döşeme 139.000 TL

Direk 320i derim. Motorun vereceği haz yeter. Yalnız alışkanlık yapması kötü. 3 gündür hanımın cla 200'ünü kullanıyorum. 156hp. Bir yavaş geldi böyle

Bu arada şimdi fark ettim. 129bin'e rahat Line plus araç bulursun diye tahmin ediyorum. Donanım olarak da çok memnun eder.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Saylam06 -- 2 Mayıs 2016; 16:02:54 >
  • quote:

Bu aralar şuna kafayı taktım. Bunu yapabilecek bir yer var mıdır istanbulda acaba?

http://www.ebay.com/itm/141303966344?_trksid=p2055119.m1438.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

Gelişmiş göstergeden farkı nedir? Anlayamadım ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saylam06

quote:

Bu aralar şuna kafayı taktım. Bunu yapabilecek bir yer var mıdır istanbulda acaba?

Gösterge rengi turuncu değil de beyaz. Sanırım M3'de bu şekilde oluyor, daha şık gösteriyor aracın içini beyaz ledler.
  • Saylam06 kullanıcısına yanıt
    Bu fiyatları Kosifler den aldım. 2015 olan aracı Premium selection paket olarak satıyorlar. fiyatı bu yüzden pahalı olabilir. Açıkçası ilk defa BMW alacağım için biraz tedirgin yaklaşıp, yetkili satıcıdan almak istiyorum.
    Yorumun için tekrar teşekkürler.
  • muhsinmuttaki M kullanıcısına yanıt
    508 kullanıyorum ve üzerindeki performans lastikleri ile belirttiğiniz hızlara çıktığımda ne bir sallama ne de bir titreme var. Bu söyledikleriniz aracın yürüyenindeki sorunlardan kaynaklanır. Benim araçtaki lastikler örneğin 245/45/18 ölçülerinde ve virajlarda vs baz donanımlara göre çok stabil.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Saylam06

quote:

Gösterge rengi turuncu değil de beyaz. Sanırım M3'de bu şekilde oluyor, daha şık gösteriyor aracın içini beyaz ledler.

Evet öyleymiş :)

Audi'ye benzemiş bence. Ben turuncu'yu seviyorum ne yalan söyleyeyim.
  • 
Sayfa: önceki 21682169217021712172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.