Şimdi Ara

BMW 3 serisi (F30) (2032. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
70.295
Cevap
511
Favori
4.414.299
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20302031203220332034
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kastvehicle

320 sportline plus 147 binden 143 bin e gelmiş.
    418 i gc advantage paket 149 dan 155 bine gelmiş.
    Burada borusanın 3 serisinin gördüğü talebi fırsat bilip fiyatları şişirmiş olduğu sonucuna varıyorum.

makyajlı kasa mı hocam 143000 ?
  • sanırım evet.Bende yukarıdaki listeden bakarak söylüyorum
  • 143
  • Kastvehicle K kullanıcısına yanıt
    Oyleyse iyi ancak ben sportlinenin 143e dusegini sanmiyorum.Liste fiyatu hala ayniX
    2015 sonunda bile yuzde 5 indirim vardi.Arkadasin dedigine gore su an yuzde9 a yakin indirim soz konusu oluyor ki bu cok sacma yil basinda.Ve euroda artti onu da belirtmek lazim.
    Ben o fiyatlarin nakit fiyatlari olabilecegini dusunuyorum.Kredi ile de herhangi bir kampanya yoksa cok daha artar maliyeti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • elano68 kullanıcısına yanıt
    Arkadaşın bahsettiği sanırım 2015 model ellerinde kalan araçlar listesinden olduğu için uygun fiyatlı
  • 2015 sonunda yüzde 7 indirim vardı 2.99 dan euro 147000 tl idi.tabi 0,59 dan kredi kampanyası ile beraber.
    Fakat peşin alımda kasko hediyesini kısa süreli olarak fiyattan düşüyorlardı.
    Aralık 13-14 de bildiğim kadarıyla şöyle oldu: siz peşin alacaksınız kasko ve bakım hediyesini şayet almazsanız 10000 tl civarı fiyattan düşüp veriyorlardı.yani peşin para 137000 e alınabiliyordu.bunlar da ellerinde kalanlar tabi 2015 modellerden.

• Yuzde 7 indirim fixti
    0.59 faiz ya da ucretsiz kaskodan biri secile iliyordu
    Yine nakit olarak fix 10 milyar indirimi de vardi

• Beyler kauçuk paspasları Borusan harici temin edebileceğim daha uygun bir yer var mıdır ???

• Hocam forumda birkaç sayfa geride bazı arkadaşlar paylaşmıştı incelerseniz görürsünüz.
    Hayırlı olsun bu arada nasıl memnun musunuz?kazasız belasız sürüşler dilerim tekrar.

• Kastvehicle K kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam çok memnunum, hepimize kazasız belasız kullanmak nasip olsun inşallah. :)

Geçmiş sayfalara bi göz atayım hocam, Borusan 540 TL'ye satıyor alt tarafı plastik yani yazık ya.

• quote:

Orijinalden alıntı: _joeblack_

Merhaba arkadaşlar,aracım satılıktır,temiz binicisine hiçbir problemi yoktur,ilgilenen olursa link aşağıda.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-tertemiz-3.20i-ed-sportline-plus-269002346/detay/

Sattınız mı aracı?

• Kesinlikle çok para yakın zamanlarda malum kış şartları yüzünden bu konu gündemdeydi.Hayırlı olsun tekrar

• tsp7 kullanıcısına yanıt
    Ben de kaydımı daha önce yaptırmıştım. Hizmetler altında Haritalarım sekmesi çıkmıyor bende de. Aracım makyajlı 40.yıl. Birde bu BMW update downloader gibi bir program demişsiniz. Nereden indirebilirim acaba? Belki bu program yok diye sekme çıkmıyordur! Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolgauslu06

quote:

Orijinalden alıntı: Asr98

Benim bildiğim 3.16d 2000 motor yani getirmesinin pek bir anlamı yok o yüzden getirmiyorlar

O zaman soruyu düzeltelim ; BMW neden 1600cc dizel motoru 3 kasada kullanmıyor sizce satış politikası mı ???

2016 yılının sonlarına doğru gelebilir.. 1.5 dizeli daha güçlü bir versiyonu ile gelebilir benim tahminim.
  • peki beyler makyajla beraber direksiyon titreme sorunu kesin olarak gitti mi ? ciddi ciddi almayı düşünüyorum da.
  • croucer C kullanıcısına yanıt
    makyajdan öncede sık rastlanan bisey degildi ki hocam.

• Guncel haritayi iki gundur kullaniyorum, benim kullandigim yollarda bir degisiklik gormedim fakat en sevdigim yani bazi zoom levellarda temin uzerinde bir suru O2 yazdigi icin neredeyse yolu gorememe problemini duzeltmisler suanda cok daha az yaziyor.
    Buarada trafik kullananlara sorum var, guncellemeden once de ayni durum vardi. Sabah Etilerden gebzeye (sekerpinar) trafikli rota cizdigimde rota tipi fast secili, ve avoid toll roads secenegi secili degilken, ve temde cok az trafik varken bile inatla daha trafikli e5e yonlendiriyor, ancak kartal kavsagini gectikten sonra teme geciyor ve yolculuk suresi bir anda dusuyor. Benzer durumlari yasayan oldu mu?

Bir de sadece varis zamanini yazip yolculuk suresi yazmamasini sevmiyorum, koca ekranda yer yok sanki

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • croucer C kullanıcısına yanıt
    Makyaj oncesi titreme magdurlarindan ve konuyu takip eden biri olarak sunu soyleyebilirim, makyajli kasa ilk ciktiginda servolu bir aracta duydum, onda da degisken kutulu aracla degisi yapildi. Baska da makyajli kasada duymadim. Hatta makyajsizlarda da yeni sikayet eden yok bir suredir, bir anda duzeldi mi acaba butun titremeler bilemedim :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • muin M kullanıcısına yanıt
    Zaten o fonksiyon var ama 3 serisinde değil :) 6 serisi ve üstünde varmış demişti servis.
  • bigtiger1 B kullanıcısına yanıt
    Nasıl bir titreme bu hocam ben de kontrol edeyim ? Hangi zamanlarda titriyor bir de ?

• 
Sayfa: önceki 20302031203220332034
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.