Şimdi Ara

BMW 3 serisi (F30) (1741. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
70.296
Cevap
511
Favori
4.414.436
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17391740174117421743
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Uzun yola cikinca daha rahat anlicam onu ama umarim kurtulmusumdur daha fazla ugrasmak istemiyorum. Zaten tetenek oldum surekli gozum direksyonda sayelerinde 😄

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkaytrk

quote:

Orijinalden alıntı: mrtyzgt

Arkadaslar onceden yazmistim aracimda 70 le 110 arasi gozle gorulur duzeyde direksiyondaki titreme oldugunu. Lastikten oldugunu soylemisti biraz zorda olsada avcilar borusana pirelliden ekspertiz getirttim ve bozuk olan iki lastige ucretsiz degisim almayi basardim. Uzun yola henuz cikmadim fakat az bi km yapmama ragmen herhangi bir titreme goremedim. Sanirim sorunu hallettik gibi umarim bidaha tekrarlamaz. Hala bu sorunu yasayan arkadaslar varsa belki bi cozum yolu gosterebilir lastik degisimi.

Mevcut F30 aracımda hiçbir titreme yokken, fabrikasyon jant ve lastiklerden kurtulup 18" jant ve lastik taktırdım araca. 70-110 arası direksiyon titremeye başladı, balans ile alakası olmamasına rağmen jantlar değiştiği için jant içerisine küçük bilezik şeklinde bir şey takılacağını söylediler. Bu şekilde sorun yaşayan oldu mu acaba ? Bu işlemi hallettikten sonra sorunun düzelip düzelmediği konusunda tekrar bilgi veririm.

Hocam araci sporta alip surdugunde titreme azaliyor mu ?? Denedin mi ??

• quote:

Orijinalden alıntı: kerem_cinar

quote:

Orijinalden alıntı: berkaytrk

quote:

Arkadaslar onceden yazmistim aracimda 70 le 110 arasi gozle gorulur duzeyde direksiyondaki titreme oldugunu. Lastikten oldugunu soylemisti biraz zorda olsada avcilar borusana pirelliden ekspertiz getirttim ve bozuk olan iki lastige ucretsiz degisim almayi basardim. Uzun yola henuz cikmadim fakat az bi km yapmama ragmen herhangi bir titreme goremedim. Sanirim sorunu hallettik gibi umarim bidaha tekrarlamaz. Hala bu sorunu yasayan arkadaslar varsa belki bi cozum yolu gosterebilir lastik degisimi.

Mevcut F30 aracımda hiçbir titreme yokken, fabrikasyon jant ve lastiklerden kurtulup 18" jant ve lastik taktırdım araca. 70-110 arası direksiyon titremeye başladı, balans ile alakası olmamasına rağmen jantlar değiştiği için jant içerisine küçük bilezik şeklinde bir şey takılacağını söylediler. Bu şekilde sorun yaşayan oldu mu acaba ? Bu işlemi hallettikten sonra sorunun düzelip düzelmediği konusunda tekrar bilgi veririm.

Hocam araci sporta alip surdugunde titreme azaliyor mu ?? Denedin mi ??

Bende farketmiyordu her modda yapiyordu

• Bir sorum olacak. Aracım bugün dururken bayağı bir sarsıntı yaptı, sarsıntı değil resmen hoplattı. araç resmen hopluyordu anlam veremedim aklıma şanzıman geldi, Şanzımanı elimize alacağız sandım bir an. Yola devam ettim havalimanında durdum sarsıntı yada hoplama olmadı. Oldukça korktum. Böyle bir durumla karşılaşan oldu mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi feriterk -- 2 Ağustos 2015; 22:05:03 >
  • 40.yıl üretim paketini şuan sıfır alırken ekletebiliyormuyum ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bmw. -- 2 Ağustos 2015; 22:36:29 >
  • feriterk F kullanıcısına yanıt
    benzini nereden aldınız? genelde kalitesiz benzinden olur vuruntu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlueMartini7 -- 2 Ağustos 2015; 22:51:30 >
  • Merhaba, akın zamanda 3.20i ed fiyat teklifi alan oldu mu? Paylaşabilir misiniz

• BlueMartini7 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam. Benim hiç aklıma gelmedi benzin. Muhtelemelen benzinden olmuştur. Shellden alıyorum Her zaman

• quote:

Orijinalden alıntı: turquito

Merhaba, akın zamanda 3.20i ed fiyat teklifi alan oldu mu? Paylaşabilir misiniz

makyajsız kasa için 2015 model 320ied m joy paket 150k verdiler geçen hafta. estoril mavi. Laf olsun diye sordum fiyatı, ilgilendiğim model 316i m joydu, ona da 133k dediler. borusan balgat.
  • Arkadaşlar lütfen acil cevap verebilirmisiniz

Şuan sıfır 3.20ied yeni kasa alabiliyormuyum m paket ?
    Hiç fiyat alan oldumu ?

Ve 40. Yıl özel üretimli m alabiliyormuyum acil cevaba ihtiyacım var teşekkür ederim
  • Bmw. kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Şu an 3.20 ied 40.yıl paketleri satışta, eğerki stoklarda kaldıysa ki geçen hafta vardı alabilirsiniz. Zaten araçların bir kısmı halen gümrükte.

Birde ağustos ortası gelicek bir parti var, şu anda alamasanızda en köt ağustos ortası geliceklerden bulursunuz istediğiniz arabayı
  • quote:

Bugun yola ciktim ve 100 km civari hizda titremenin devam ettigini gordum. Yarin tekrar borusandayiz. Once jant dediler problemsizdi sonra lastik dediler degisti. Bakalim simdi nereye gidicek konu.

• quote:

quote:

Bugun yola ciktim ve 100 km civari hizda titremenin devam ettigini gordum. Yarin tekrar borusandayiz. Once jant dediler problemsizdi sonra lastik dediler degisti. Bakalim simdi nereye gidicek konu.

Tatsiz... Direksiyon kutusu degistirdiler mi sende lastikten once? Servo mu taktilar degisken mi?

• bigtiger1 B kullanıcısına yanıt
    Yok degistirmediler muhtemelen bu seferki islem o olucak

• mrtyzgt M kullanıcısına yanıt
    Sende tersten gidecekler ozaman, bende en son lastik degismisti.. Umarim cozulur.
  • teşekkürler
  • bigtiger1 B kullanıcısına yanıt
    Umarim.. Sende butun islemler yapildi ve sorun gecmedi mi ? Ben sorunun giderilmemesi halinde asla kabul etmem arabayi o sekilde.

• quote:

Umarim.. Sende butun islemler yapildi ve sorun gecmedi mi ? Ben sorunun giderilmemesi halinde asla kabul etmem arabayi o sekilde.

Gecmedi, uzerine bir de sanziman bozulunca delirdim arac degisim surecindeyim suanda yeni arac bekliyorum.

Kac model seninki?

• corbusier kullanıcısına yanıt
    Bence fazla problem etme. çünkü BMW camları ''şişecam '' yani yerli üretim. :)
    arka camdan kontrol edebilirsin.
  • zaferolcu Z kullanıcısına yanıt
    On camlar degil diye biliyorum
  • 
Sayfa: önceki 17391740174117421743
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.