Şimdi Ara

BMW 3 serisi (F30) (1435. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70.286
Cevap
511
Favori
4.411.378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14331434143514361437
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    çok teşekkür ederim 1515tl trafik tescil ücretini aracın bedeli ile peşin aldılar geri vermezler sanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nickelcan -- 2 Mart 2015; 19:33:08 >
  • Selamlar 3 ay önce satın aldığım aracımdaki hiç kullanılmamış 4 adet 17" luxury yazlık jant lastik satılıktır.ilgilnenler mesaj atabilirler.
    Iyi forumlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bıraz atraksıyon yapalım konularımıza bırazda deneyımlerımızı dahil edelım benım aracım 320 i ed performanstan oldukça memnunum aranızda 320 d yasa 520 d bu araçlarla yolda denk gelıp Kapısan varmı ben 320 d sürdüm ıkame almıstım ıkı araç Arasında tork harıc pek bır fark goremedım yoldada denk gelıp kapışma ımkanım olmadı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emre baran

Arkadaşlar bıraz atraksıyon yapalım konularımıza bırazda deneyımlerımızı dahil edelım benım aracım 320 i ed performanstan oldukça memnunum aranızda 320 d yasa 520 d bu araçlarla yolda denk gelıp Kapısan varmı ben 320 d sürdüm ıkame almıstım ıkı araç Arasında tork harıc pek bır fark goremedım yoldada denk gelıp kapışma ımkanım olmadı

İzmir de isen denerim ben.

• Emre baran E kullanıcısına yanıt
    benim deneme fırsatım oldu.bendeki araç 3.20i ed kuzenimde 3.20d 2011 e90 kasa araç var.dün akşam göztepe optimum avmnin oradan fenerbahçeye kadar olan kısımda biraz gittik.yan yana gittik diyebilirim sadece yokuşlarda 3.20d tork farkından bir miktar öne geçiyor.kalanında eşittik
    kapışalimm mi emre :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: dryavuzaydin

kapışalimm mi emre :))

Olur ama sanal kapışma olur gıbı gelıyor :) hangı sehırdesınız

• quote:

Orijinalden alıntı: ridleyscott

quote:

Arkadaşlar bıraz atraksıyon yapalım konularımıza bırazda deneyımlerımızı dahil edelım benım aracım 320 i ed performanstan oldukça memnunum aranızda 320 d yasa 520 d bu araçlarla yolda denk gelıp Kapısan varmı ben 320 d sürdüm ıkame almıstım ıkı araç Arasında tork harıc pek bır fark goremedım yoldada denk gelıp kapışma ımkanım olmadı

İzmir de isen denerim ben.

Trabzon Ankarada yasıyorum suan Trabzon deneyımler paylaşılırsa daha makbul geçer :)

• Bugün yayınlanan auto motor sport dergisine göre makyajlı 3 serisinde süspansiyon sistemi daha ileri seviyeye çekilecekmiş ayrıca yeni bir direksiyon sistemi geliyormuş iç mekanda plastik kalitesi dışında bir iyileştirme ve değişim yok ön ve arka stoplarda led kullanımı ve hafif değişiklik mevcut araç ağustos ayında piyasada türkiyede herhalde sonbahara doğru gelir motor konusundaki değişikliklerin ülkemize gelip gelmeyeceği belli değil karar vermek giderek zorlaşıyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben istanbuldayım
    Kapışalım

• nickelcan N kullanıcısına yanıt
    Gerçekten ilginç. Ben aracımı Şubat ortasında teslim adlım. Perşembe günü araç gelmişti. Ödemesini yaptım faturasını kestirdim. Cuma da tescil ve plaka işlerini hallettiler. Yani bir günde teslim aldım diyebilirim. Tescilden ziyade gümrükleme işlemleri nedeni ile gecikme olmuş olabilir...
  • fotodaki parça nedir yan tarafında bmw yazıyor bilgisi olan var mı?
     BMW 3 serisi (F30)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi notsec -- 3 Mart 2015; 1:31:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serxserx

fotodaki parça nedir yan tarafında bmw yazıyor bilgisi olan var mı?
     BMW 3 serisi (F30)

Arac kokusu olabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serxserx

fotodaki parça nedir yan tarafında bmw yazıyor bilgisi olan var mı?
     BMW 3 serisi (F30)

Evet araç kokusu.
    Ben sipariş verdim. Biraz pahalı ama güzel gözüküyor.
    Inşallah kokular da güzeldir ve baş ağritmaz

• Ben de 320i ed racechip var 205hp... Şuana kadar 320d(184hp) 520d(184hp) 525d xdrive (218hp) daha geçebilen olmadı... Hatta 316i racechip, 316i BTG maslak chiplenmişleri de rahatlıkla alıyorum, denemek isteyen olursa zevkle denerim, mekan İstanbul... Bildiğim boş deneme parkuru da var...

Edit : Denediğim ve unuttuğum bir iki araç daha var... Scirocco 160hp, Passat CC 177hp olan dizel ve 160hp olan benzinli, kia gt 204hp olan... Hele Kia çok kötüydü en az 10 araç fark yedi hiç abartmıyorum videosu var... Seat Cupra vardı ama onu hiç bilmiyorum ne motor vardı kaç hp idi... Yolda denk geldik kırmızılarda baya geride kaldı, boş yolda da fark iyice açıldı... 1-2 tane CLA ile denedik zaten malum onun hiç şansı yok stocktu galiba araçlar, yeni kasa C ile denedik o da çok fark yiyor... Audi ile en son kapışmam A5 idi araç ama motoru hiç göremedim çünkü arkasında kalmadım hiç model nosunu göremedim, o da hep geride kaldı sonra sağdan ayrıldı gitti vs vs...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kkurt80 -- 3 Mart 2015; 8:31:03 >
  • quote:

0-170 arası kim erken basarsa önde gidiyor. 320d farkını anca 200'den sonra koyar. şu an 320ied kullanıyorum, eski aracım 184 hp'lik 320d idi.

birkaç hafta evvel ridleyscott ve ben 210km/h ortalamalı tüketimleri koymuştuk. 320d 12,5 lt yaktı, 320ied 17,8 lt yaktı.
    iyi bari kusmemişsin forum baya ciddi gidiyordu çünkü. Şaka bi tarafa 0-100 km hızlanmada fazla bir fark olmayacağını tahmin ediyorum. ancak ara hızlanmalarda tokatlarım heralde:))
  • eczman2000 kullanıcısına yanıt
    O kokulardan bende de var üç farklı kit halinde satılıyor. İlkini 2 aydır kullanıyorum henüz azalma belirtisi bile göstermedi. Sanırım en az 1 yıl gider gibi geliyor set halinde. öyle düşününce pahalı sayılmaz
  • Aldık artık osu busu sıkıntı yok farı yok yanı 40 yıldan siparişverdik mart sonu gibi teslimm bakalım hakkımıza hayırlısı

• Nerden aldınız varmı söyliyceyiniz bi yer

• 
Sayfa: önceki 14331434143514361437
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.