Şimdi Ara

BMW 3 serisi (F30) (1384. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
70.298
Cevap
511
Favori
4.414.819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13821383138413851386
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bence gayet uygun ben 2014 model sportline plus + Cruise control lu aracımı 133.900 TL ye almıştım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • akrepyusuf kullanıcısına yanıt
    Yeni nesil benzinli motorların hepsi aynı, bu ağırlıktaki araçlarda 9-10 lt civarı ortalama tüketim var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu direksiyon titremesi hala ekseriyette mevcut mu? Böyle bir sorun varsa hiç ilgilenmeyip başka araçlara yöneleceğim. Hiç uğraşamam yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dryavuzaydin

An itibariyle borusan 2. el departmanından 2014 model 320d comford+tekno+SR+siyah sensatec+CC 11000 km olarak kendi şirket araçlarından birisini aldım arkadaşlar. çok istediğim m paket 2015 modelini malesef ani gelişen bir yatırım fırsatı nedeniyle alamadım. ama dışardan mecburen m yapicaz artık:)) m paket 2015 alp beyazı 186k teklif aldım ilgilenenlerle paylaşmak istedim.

Hayirli olsun Yavuz bey. Benzinliye iciniz isinmamisti gonlunuze gore bulmussunuz. İyi gunlerde kullanin ins.

• quote:

Orijinalden alıntı: emrebozkurt800

Arkadaşlar bu direksiyon titremesi hala ekseriyette mevcut mu? Böyle bir sorun varsa hiç ilgilenmeyip başka araçlara yöneleceğim. Hiç uğraşamam yani.

hiç kafanı yormadan 480 euro extra vererek spor kutu al,araba gercekten cok güzel
  • quote:

Orijinalden alıntı: aubey

quote:

Arkadaşlar bu direksiyon titremesi hala ekseriyette mevcut mu? Böyle bir sorun varsa hiç ilgilenmeyip başka araçlara yöneleceğim. Hiç uğraşamam yani.

hiç kafanı yormadan 480 euro extra vererek spor kutu al,araba gercekten cok güzel

spor kutu hangi donanımda var? Benim düşündüğüm m plus
  • quote:

quote:

quote:

hiçbir donanımda yok diye biliyorum opsiyonel olarak alıyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: dryavuzaydin

An itibariyle borusan 2. el departmanından 2014 model 320d comford+tekno+SR+siyah sensatec+CC 11000 km olarak kendi şirket araçlarından birisini aldım arkadaşlar. çok istediğim m paket 2015 modelini malesef ani gelişen bir yatırım fırsatı nedeniyle alamadım. ama dışardan mecburen m yapicaz artık:)) m paket 2015 alp beyazı 186k teklif aldım ilgilenenlerle paylaşmak istedim.

Hayırlı olsun. Mesajı okuyorum ama kimin yazdığına dikkat etmiyorum. Aşağıda bir arkadaş hayırlı olsun demiş, o zaman farkettim.

Hayırlı uğurlu olsun. İyi günlerde kullanın. Allah kazasız belasız yollar nasip etsin. Gönlünüze göre bir araç bulmuşsunuz anlaşılan.

Yaklaşık 2 aylık bir süreçte ikimiz de kafamıza yatan araçlar bulduk, öyle anlaşılıyor!!!!

• quote:

quote:

quote:

quote:

hiçbir donanımda yok diye biliyorum opsiyonel olarak alıyorsun

anlıyorum. teşekkürler.

Yani bizim araçlarda standart servo var ve sorunlu...

• quote:

Orijinalden alıntı: ilker0675

Belki çok önemli bir ayrıntı değil ama inanın çok kafama takıldı. konunun biraz daha iyi anlaşılabilmesini sağlamak için resim ekledim. Hatta ilk resim 2013 model araca ait. acaba 2014 modellerde göstergeden satır silmiş olabilirlermi diye bir soru geliyor aklıma.

Menulerde ayarlarda bir yerde. O satırda neler gözükecek diye seçebiliyorsun. Bence siz de orada gösterilecek saat seçilmemiş. Menuleri karıştırın bulursunuz.

Menzil, anlık tüketim, ortalama hız falan diye seçebiliyorsun. 4-5 tane şey var hepsini seçin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi urunguu -- 29 Ocak 2015; 21:38:04 >

• Şu video (2 parttan oluşuyor) ilginizi çekebilir. Yakıt deposu montajı çok iyi

https://www.youtube.com/watch?v=lcl8wdyGkqk
  • galata G kullanıcısına yanıt
    Aynı aracın 2014'ünü 1 ay kadar önce 132.900'e aldım,euro'daki düşüşten dolayı fiyatlar düştü,bizim aldığımız fiyatlara göre gayet uygun,aynı aracı 139 lara alanda var.
    Kısacası euro ne yaparsa fiyatlar onu yapar :)
  • Bu arada Borusan'ın 2-3 şubesi ile konuştum bugün arkadaşlar.

Kur sürekli yükseldiği için kendi belirledikleri sabit kur da 2,64 hatta 2,69 olabilirmiş. Tabii Euro yükselirse.
  • Borusandaydim bugun 320ied mineral beyaz turkiye paketi+sunroof+dijital klima 124.800 tl bugun ki fiyat.kur 2.61 2015 model mart son hafta teslim.

• emrebozkurt800 kullanıcısına yanıt
    Bence sorun yok tabiki abartılı değilse ben e90 ımda hissettiğim titremenin ne biraz Altını ne de biraz fazlasını hissediyorum tamamen aynısı ve bence bu sorun f30 la ilgili değil olsaydı e90 da da olurdu onlarda servolu ?

• Merhabalar,dün 2015 estroil blue 320i ed m paket + m plus aracın kaporasını yatırdım.Mart sonu aracı teslim alıcam, racechip uygulaması yapmayıda düşünüyorum,ayrıca bugün 2014 316i m paket bir aracı kullandım,motor gücü pek tatmin etmedi beni,umarım 320 güç olarak tatmin eder ama biraz kafamda karıştı açıkcası,iki araç arasında sadece 36 beygir var bu ne kadar etki edecek görücez.

• Olcccc O kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun aracınız bende box düşünüyorum ama hangi marka hala karar veremedim siz ne taktırmayı düşünüyorsunuz

• evet boşline:)) fiyat bilgisini de henuz üzerime geçmediği için yarın üzerime geçince paylaşayım demiştim ama olsun anahtar teslim 142500 143000 gibi malolacak sanırım çıplak fiyatı 141000 ama cc takılacak noter plaka değişimi masrafları herşey yarın belli olacak:)) ama bmw premium selectıon yıl motor şanzıman garantisi olacak yani yeni almış gibi bakımı da yapılacak aracın sadece detaylı resimlerini gördüm. kendini görmedim malesef ama kesin aldım:)) kusursuz ve sıfırından farksız olduğunu söylediler. ve de 2.
    el araç bakanlara tavsiye ediyorum:)) aracı görünce detaylı bilgi de paylaşırım. çok teşekkürler:))
  • süpermiş aracı borusana geri verip benzınlı alasım geldi:))
  • YTyusuf Y kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hemşo biraz binelim eğer gelirse TR ye seneye 420 coupe 177HP ye geçmek isterim:) senden biraz yaşlıyım sadece:))
  • 
Sayfa: önceki 13821383138413851386
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.