Şimdi Ara

BMW 3 serisi (F30) (1153. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
12 Misafir (1 Mobil) - 11 Masaüstü1 Mobil
5 sn
70.298
Cevap
511
Favori
4.415.319
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11511152115311541155
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    teşekkürler aydınlatıcı oldu ben temmuzda aldım aracımı yarın ecopro mod ayarlarına bakıp yelken modu varmı bakıcam ama dediğiniz gibi sonradan taktıklarını sanmıyorum. muhtemelen f30 da dediğinizs gibi yoktur 8.vites etkisi olabilir gerçekten 1-2 arkadaş daha servise sorup f30 yelken fonksiyonu olmadığını teyit etmiş forumdan okuduğum kadarıyla..
  • mtutun M kullanıcısına yanıt
    tşk ederim sayenizde siteden buldum seçenekleri kendiniz bayiye gidip bakarak mı seçtiniz 17 inçte başka şekilde jant seçenekleri alınabilinirmi acaba yoksa sadece bunlar arasındanmı seçim yapmamız gerekiyor sadece bunları mı getirtmişler? bu jantlar bmw patentli jantlar mı herhangi bir jant firmasından 17 inç runflat jant ve kışlık lastik alsak f30 a uyar mı acaba bilgisi olan var mı? bmw jantı diye bir kavram ya da marka var mı?
  • hipotallamus H kullanıcısına yanıt
    Ne yazık ki, F30 için tek bir 17 jant opsiyonu var ve üzerinde de Bri blizzak lm32! Bunu değişemiyorsunuz. 18'de öyle, 1 tane var ve üzerinde Pirelli Sotto Zero...

Bunlar orjinal BMW jantları. Ölçüleri aynı olmak koşuluyla farklı jantlar uyar ama kaliteli olması çok önemli, sonuçta hayati bir parça.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ridleyscott kullanıcısına yanıt
    güle güle kullanın..
  • burakkucuk B kullanıcısına yanıt
    Bugün forumdan coyoote ve ridleyscott'un silecekleri onlara ulaştı. ridleyscott'un yorumu birkaç mesaj üstte.
    Yarın F30'cu Kadir Kurt'a da elden teslim edeceğim. Yorumlara bakarsınız. Emin olun orijinalinden hem daha etli hem daha kaliteli
    TR'de normalde e90 için satılan model bu:

BMW 3 serisi (F30)

Benim getirttiğim bu:
     BMW 3 serisi (F30)

Emin olun farkı anlayacaksınız.
     BMW 3 serisi (F30) BMW 3 serisi (F30)

• mtutun M kullanıcısına yanıt
    Acaba modernline jantları Türkiye'de üretiliyor olabilir mi? Bildiğim kadarıyla CMS de BMW için jant üretiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: secospacos

Bugün forumdan coyoote ve ridleyscott'un silecekleri onlara ulaştı. ridleyscott'un yorumu birkaç mesaj üstte.
    Yarın F30'cu Kadir Kurt'a da elden teslim edeceğim. Yorumlara bakarsınız. Emin olun orijinalinden hem daha etli hem daha kaliteli

BMW 3 serisi (F30)

Benim getirttiğim bu:
     BMW 3 serisi (F30)

Bunlar süper görünüyor gerçekten, arbanın orjinalinde gelen silecek benim eski hyundai i20 nin arka camındaki silecek kalitesinde :). hele birde yağmurlu havada çalıştırınca sinir oluyorum, ilk çalışmada ötüyor, görünüşünden belli zaten, incecik bi lastiği var, yanımda biri olduğunda utanıyorum yani.

• Arkadaşlar Bmw sitesinde Luxury Line 56000 euro görünüyor ama Euro kuru kaç liradan işleme alıyor bayiler?
  • Aynen öyle hocam. orijinali sanırım valeo ama resmen malzemeden çalmışlar. arkadaşımda c180 var. o kadar güzel ve sessiz siliyor ki. Nihayet kavuştum ben de o konfora@burakkucuk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi secospacos -- 23 Ekim 2014; 23:38:38 >
  • yasinkilic84 kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim ... Pazartesi teslim alacağım inş.. Hem rengi hemde hk var diye tercih ettim.., deri koltuk antalyada kullanışsız olduğu için tercihim değildi aslında ..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • aycakir A kullanıcısına yanıt
    CMS TR'de bmw ye jant üretiliyor ben de biliyorum. Modernline da olabilir bu durumda..
  • Saylam06 kullanıcısına yanıt
    Piyasada çok görünen renkler değil bizim aldıklarımız... Ben netten baktım renklere... Sende öyle yap artık... Modernline nın içi çok elit duruyor...bende çok kararsız kaldım hatta sipariş bile vermiştim kasım sonuna teslim modernline / mineral gri olarak sonra sistem kabul etmedi .. Aralığı beklememek için aldım kafamdan silmiş oldum :))

• JN008 J kullanıcısına yanıt
    Olmaması iyide olmuş :))) bugun babamın aracı ( 520 i ed ) ile alanya ya gidip geldim... 120 git 120 gel top:240 km ... Tamam çok ışık var ve tamamen eco pro modunda çoğu yerde cc kullandım. Yani yelkene bağladım ve ortalama 8.9 idi... Yani faydası yok ... Eger var ise yelken olmayanını düşünemiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: yssural

Arkadaşlar bende 1 hafta önce Antalya Kosifler den metalik beyaz 320 ed sportline alarak aranıza katıldım. Şu an için ara badan oldukça memlunum fakat aklımı kurcalayan 1-2 soru var, yardımcı olursanız sevinirim.
    1- araç ilk çalıştırma halinde rölantide dengesiz ve ayarsız boğuk bir sesle çalışıyor, ısınınca geçiyor, bu normalmi?
    2- aracın direksiyonu bana eski kullandığım araçlara göre daha sert geldi, sizde böylemi hissediyorsunuz?
    3- aracın silecek ayarını bir türlü yapamadım. Otamatiğe nasıl alıyoruz yada manuel nasıl kullanıyoruz, hızını nasıl ayarlıyoruz?
    İlginize şimdiden çok teşekkürler, cevaplarınızı bekliyorum.

Hayırlı olsun... Güle güle kazasız kullanın... Antalya da olduğunuzu düşünerek bir şey sormak istiyorum..
    Bende pazartesi teslim alacağım.. Aracı teslim almadan bayideki arkadaşlar size bmw williams marka seramik kaplama ve cam filmiden bahsetti mi?
    Siz cam filmi yaptırdınız mı? Yaptırdıysanız nereye yaptırdınız ?

• quote:

Orijinalden alıntı: secospacos

BMW 3 serisi (F30)

Benim getirttiğim bu:
     BMW 3 serisi (F30)

Evet ben de kısmetse yarın ya da hafta sonu içinde Seçkin kardeşimden teslim alacağım silecekleri, şansımıza önümüzdeki 3-4 gün yağmurlu deneyip izlenimleri paylaşırım buradan, internette biraz araştırdım BMW nun orjinal sileceklerinden daha kaliteli silecekler, herkese iyi forumlar,

• 3 sorum olacak

1)Ben sonradan serviste cc taktırdım. Ama paneldeki LIM tuşu gitti ve LIM özelliği çalışmıyor.
    Hatta arabayı teslim aldıgımda limit özelliğinin kaybolduğunu görünce dönüp sordum
    Servis yetkiliiside CC li araçlarda LIM özelliğinin olmadıgını normal bir durum oldugunu söyledi.
    CC+LIM özelliğinin çok donanımlı paketlerle geldiğini falan söyledi saçma buldum gerçi.
    Sonradan cc taktıran arkadaşlar sizlerdede LIM tuşu ve özelliği gitti mi ?

2)Ben arabayı ikinci el aldım ve aldıgımda Cama su fışkırttıgım zaman alkol kokusu veren ama renksiz cam suyundan vardı onu arıyorum (o petrollerde satılan mavi sulardan degil)
    Sonaxın, würth ün konsantre cam sularını kullandım bunlarda camı iyi temizliyor ama ben o alkol kokusu veren şeffaf sıvıyı arıyorum
    Cama her sıktıgımda hoşuma gidiyo kokusu :) Bilen varsa ne olduğunu söyleyebilir mi :)

3)Aracıma şu 5 kollu "M" janttan taktırmak istiyorum. Tabi orjinali ateş pahası. En iyi replikasını nerden bulabilirim ?

Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wapcep_scrol -- 24 Ekim 2014; 2:17:44 >

• Merhaba Arkadaşlar;

Bende gelecek hafta F30'a kavuşup aranıza katılacağım inşallah kasko yaptıracak arkadaşlar için hem bir kaç izlenimimi aktarmak hemde yorumlarını almak isterim. Kasko için borusan dolmabahçede anadolu sigorta ile anlaşmaları varmış bana poliçe teklifi gönderdiler incelediğimde şu ayrıntılar gözüme çarptı.

- Deprem ve selde muafiyet oranı % 15
    - İkame araç 4 gün ile sınırlı.
    - Araç arızası anında çekici hizmeti yılda bir kez ile sınırlı olmak kaydı ile 2420 tl fiyat teklifi verdiler ikinci olarak;

-Deprem muafiyeti sıfır.
    -İkame araç yine 4 gün ( Bu klozu artıramıyorlarmış)
    -Arıza anında çekici hizmeti yine 1 kez ( Buda artmıyormuş) fiyat 2500 tl iki tekliftede araç bedeli 134000 olarak hesaplandı. Bunun üzerine kendi sigortacımı aradım axa olarak;

- Deprem sel muafiyet sıfır.
    -İkame araç 10 gün.
    -Arıza anında çekici hizmeti sınırsız olarak poliçe teklifi verdi 2770 tl bana özel indirim yaptı 2600 olarak teklifi geçti. Bu konu hakkında yorumlarınız nedir arkadaşlar hangi şirketi seçeyim ?

• quote:

Orijinalden alıntı: serdar_can1

Merhaba Arkadaşlar;

Bende gelecek hafta F30'a kavuşup aranıza katılacağım inşallah kasko yaptıracak arkadaşlar için hem bir kaç izlenimimi aktarmak hemde yorumlarını almak isterim. Kasko için borusan dolmabahçede anadolu sigorta ile anlaşmaları varmış bana poliçe teklifi gönderdiler incelediğimde şu ayrıntılar gözüme çarptı.

- Deprem ve selde muafiyet oranı % 15
    - İkame araç 4 gün ile sınırlı.
    - Araç arızası anında çekici hizmeti yılda bir kez ile sınırlı olmak kaydı ile 2420 tl fiyat teklifi verdiler ikinci olarak;

-Deprem muafiyeti sıfır.
    -İkame araç yine 4 gün ( Bu klozu artıramıyorlarmış)
    -Arıza anında çekici hizmeti yine 1 kez ( Buda artmıyormuş) fiyat 2500 tl iki tekliftede araç bedeli 134000 olarak hesaplandı. Bunun üzerine kendi sigortacımı aradım axa olarak;

- Deprem sel muafiyet sıfır.
    -İkame araç 10 gün.
    -Arıza anında çekici hizmeti sınırsız olarak poliçe teklifi verdi 2770 tl bana özel indirim yaptı 2600 olarak teklifi geçti. Bu konu hakkında yorumlarınız nedir arkadaşlar hangi şirketi seçeyim ?

Bende bi kac sigorta sirketinden fiyat aldim
    Benim bakrigim asil ozellik yetkili serviste islem yapilmasina izin veren policelerdi.
    2300 lira ile 3500 lira arasi fiyatlar cikti ki uzun zamandir kaskom olmadigi icin exstra indirimim de yok.

Benim merak ettifgim seylerden biride su;
    Sifir arac alirken 1500 lira civarinda trafik sigortasi ve tescil ucreti aliniyo anahtar teslim fiyata dahil olarak. Acaba bunu disardan yaptirmak mumkunmu disardan yaptirsak kaca yapilir.? Mesela benim sigrotacim var işi ucuza kapatabilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: sgh9

Çok teşekkür ederim ... Pazartesi teslim alacağım inş.. Hem rengi hemde hk var diye tercih ettim.., deri koltuk antalyada kullanışsız olduğu için tercihim değildi aslında ..

Hk li bi araca bindim geçen gun gercekten cok sahane keyifli yolculuk yapilir o araçla. Tekrar hayirli olsun Allah bizede nasip etsin.. :)

• aycakir A kullanıcısına yanıt
    Bilmiyorum. Ama öyleyse bile BMW standartlarında ve kalite kontrolüyle üretiliyordur.

• 
Sayfa: önceki 11511152115311541155
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.