Şimdi Ara

nissan micra silecek sorunu acil yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
6.019
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selam arkadaşlar 2004 nissan micra 1.2 tekna sahibiyim yağmur veya kar yağdıktan sonra o gun veya ertesi gun calıstırdıgımda arabanın silecekler calısıyor yagmur kar olmadıgında kuru havada arabayı yıkamaya soktugum zaman da oyle sılecekler durmuyor bellı bı muddet sonra kendılıgınden duruyor 3 sılecek eskıttım su an 4 takılı bıktım artık ankaradayım ve ankarada sanayıde nıssan cı hemen hemen goturmedım kalmadı beyınden yagmur sensorunden gıbı cvplar verıolar elektırık elektronıkcı de 2 gun kaldı oda bı sey bulamadı maddiyattan ötürü yetkili servise gidemedim bu sorunu daha once yasıyan varmı yardım lütfen...

• otomatik yağmur sensörü vardır belki araçta ?
  • yağmur sensörü var kardeşim araçta sorun yağmur kesilsede kuru camda çalışmaya dewam etmesi saatlerce kendi kendine çalışıyor durmadan
  • quote:

Orijinalden alıntı: maturior

yağmur sensörü var kardeşim araçta sorun yağmur kesilsede kuru camda çalışmaya dewam etmesi saatlerce kendi kendine çalışıyor durmadan

Sizin için önemli bir özellik değil ve sensör arızasından ise sensörün üzerine siyah bant atmayı deneyebilirsiniz.

Türkçe'de olmayan harfleri de kullanmamaya özen gösterirsek...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tubul -- 19 Mart 2012; 14:41:58 >
  • türkçe karekterlere dikkat ederim uyardığınız için sağolun dedinizi denemiştim hatta yağmur sensörüne gelen kabloyuda çıkardım fakat silecek çalışmaya devam ediyor bir farkı olmamıştı
  • merhabalar.
    Aynı problem benim aracımda da var sorun yaşayıpta problemi çözebilen varmı. Yardımcı olursanız çok sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyupdurak

merhabalar.
    Aynı problem benim aracımda da var sorun yaşayıpta problemi çözebilen varmı. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

kardeşim kusura bakma uzun zamandır girememiştim o yüzden cvp yazamadım ne yaptın halledebildinmmi?
  • arkadaşlar bende nissan micra aldım 2004 tekne baya uğraştan sonra sorunu buldum çok basit araçın çam su motoru kısa devre yaptığı için silğiler durmuyo çam su motorunu deyiştim her şey düzeldi 10 liralık motor ama 1ay uğraştım su hortumunu sıkıyom silgiler çalışıyo her kez ne alakası var diyo deneyin yardımcı olabildiysem ne mutlu bana arkadaşlar.
  • Arkadaşlar bu sorun benim de 2004 model micra aracımda var, cam suyu motorunu bütün elektirikciler ne alaka ondan yapmaz diyor ama sorunu da bulamadık, motordan diyen mi, sigorta tablasından diyen mi, aracı bırakacaksın diyenmi? Kafayı yedirtecek bana biri yardımcı olsun lütfen, silecekler arada bir kafasına göre çalışıyor yağmuru görsün iptal yarım saat çalışıyor yağmur dinse de, arabayı yıkatmaktan korkar hale geldim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.