Şimdi Ara

Haftanın en iyi iOS oyunları -18-

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
1
Favori
14.589
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iOS platformu için hazırlanan oyunları tanıttığımız programımızın bu haftaki bölümünde sizler için yine 5 yeni oyunu inceledik.

• Sevgili kaan arli. ios ios icimiz disimiz ios oyunu oldu. birazda android platformuna yonelseniz daha iyi olur kanisindayim. sayet ulkemizde iphone sahibinden cok android isletim sistemli telefon sahibi var. daha genis kitleye hitap eden platformu neden arka plana ittiginizide anlamis degilim.
  • Sevgili kaan arli. ios ios icimiz disimiz ios oyunu oldu. birazda android platformuna yonelseniz daha iyi olur kanisindayim. sayet ulkemizde iphone sahibinden cok android isletim sistemli telefon sahibi var. daha genis kitleye hitap eden platformu neden arka plana ittiginizide anlamis degilim.
  • 'Haftanın en iyi iOS oyunları' Ne Takvimi Kullanıyorsunuz merak ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: armanatilgan

Sevgili kaan arli. ios ios icimiz disimiz ios oyunu oldu. birazda android platformuna yonelseniz daha iyi olur kanisindayim. sayet ulkemizde iphone sahibinden cok android isletim sistemli telefon sahibi var. daha genis kitleye hitap eden platformu neden arka plana ittiginizide anlamis degilim.

http://www.donanimhaber.com/cep-tel-yazilimlari/haberleri/Haftanin-en-iyi-Android-oyunlari-30.htm

Toplam 30 bölüm olmuş, belki daha fazla.
  • Keske incelediginiz oyunlari mesaja yazsanizda biz de rahat etsek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iyi çalışmalar gece gündüz demeden iş başındasınız.sizleri tebrik ediyorum
  • İnceleme için teşekkürler.
  • İnceleme için teşekkürler devamını bekliyoruz
  • iOS icin tamami turkce Yangin Var! oyunuda cikti, incelemek isterseniz -http://bit.ly/YanginVar iPad versiyonu ise -http://bit.ly/YanginVarHD
  • quote:

Orijinalden alıntı: deepbluesee

iyi çalışmalar gece gündüz demeden iş başındasınız.sizleri tebrik ediyorum

Yaa di mi hayrina yapiyorlar zaten :))

• kimse yazmadıysa ben yazayım gelenek bozulmasın:

1.haftanın?!!
    2.uygulama da tanıt!
  • quote:

Sevgili kaan arli. ios ios icimiz disimiz ios oyunu oldu. birazda android platformuna yonelseniz daha iyi olur kanisindayim. sayet ulkemizde iphone sahibinden cok android isletim sistemli telefon sahibi var. daha genis kitleye hitap eden platformu neden arka plana ittiginizide anlamis degilim.

Yav he he. Androidde gameloft yeni oyun çıkarsın ona göre oyun tanıtımını yaparlar. Sizde dandik oyunlarınızda mutlu mesut yasar gidersiniz. oyunlar iyi olmalı ki tanıtılacak seviyede olsun fakat olmayan bir şeye adamlar ne yapsın artık.

• quote:

Android daha çok belki doğrudur ama bu androidlerin %90 ı işe yarar oyunları kaldıramayacak seviyede 300 400 tl lik cihazlar malesef.

• Bu hafta seçilen oyunların adı ney?
  • En cok takip ettigim başlık.

• android hep 2. planda kalıyor.
  • Görünen o ki artık IOS içinde güzel oyun çıkmıyor. 3-4 ayda 1 tane güzel oyun ancak çıkıyor. Bu pazarlar sanki dinamizmini kaybetti.
  • last man standing bu oyunun dışında fıss.
  • oyunların tanıtıldığı videolarda yankı var. çok hoş bir durum değil...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.