Şimdi Ara

GO Launcher HD, Honeycomb ve ICS için Play Store'da yerini aldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
4.688
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • GO Launcher HD, Honeycomb ve ICS için Play Store'da yerini aldı

Android işletim sisteminin popüler ana ekran uygulamalarından olan GO Launcher'ın Honeycomb ve Ice Cream Sandwich tabletler için beta olarak ortaya çıktığını belirtmiştik.

Gerçek bir ana ekran uygulaması olarak görülen yeni uygulamalarını GO Launcher ekibi hem Honeycomb hem de Ice Cream Sandwich işletim sistemli tabletler için Play Store üzerinden indirmeye sundu.

Ücretsiz olan uygulama Go Launcher HD for Pad adını taşıyor. Kişiselleştirilebilir ana ekran ve animasyonlar, ikon ve widget ekleme için yeni bir arayüz, kapasitif stylus uyumlu ayarlar uygulamanın sunduğu özellikler arasında.

Uygulama Honeycomb/ICS sürümünün temel düzenini korurken ücretli ve ücretsiz pek çok widget'ını da arayüze ekliyor. Alt çubuğa ise tamamen kişiselleştirilebilir kısayollar yerleştirilebiliyor. 

Uygulama beklenenden biraz erken yayınlandığı için bazı stabilite problemleri yaşıyor ve şu an için sadece 10.1 ekran boyutuna uygun arayüzler sunabiliyor. İlerleyen haftalarda uygulamanın geliştirileceği ve diğer boyutlara da yaygınlaştırılacağı belirtiliyor.

• Go Launcher iyidir, hoştur, çok fonksiyoneldir ama şu kasıntı problemini bir türlü çözemediler gitti şimdilik Launcher Pro diyorum en azından sade olsada çok stabil çalışan bir launcher uygulaması...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pardus Linux

Go Launcher iyidir, hoştur, çok fonksiyoneldir ama şu kasıntı problemini bir türlü çözemediler gitti şimdilik Launcher Pro diyorum en azından sade olsada çok stabil çalışan bir launcher uygulaması...

Çok uzun bir zaman Go Launcher Ex kullandım ve en ufak bir kasılma , gecikme yaşamadım . Hatta güncellemeleriyle ne kadar geliştiğine de bizzat şahit oldum .
    Kullandığım bir çok arayüz programı arasında açık ara birincisidir .
  • quote:

Go Launcher iyidir, hoştur, çok fonksiyoneldir ama şu kasıntı problemini bir türlü çözemediler gitti şimdilik Launcher Pro diyorum en azından sade olsada çok stabil çalışan bir launcher uygulaması...

aynı şekilde benimde öyle bende sevmiştim ama kasma problemi giderilmediği için launcher pro
  • quote:

telefonunuz ne.
  • Haberi gorur gormez kurdum. Android'in Launcher'indan kesinlikle daha iyi olmus.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aziz77

quote:

telefonunuz ne.

Bu noktada telefonun ne olduğunun bir önemi yok eğer doğru şekilde optimize edildiğinde bir launcher (launher pro gibi) stabil bir şekilde çalışabiliyorsa aynı cihazda diğer launcherlarda aynı stabiliteyi yakalayabilmelidir eğer yakalayamıyorsa burada kronik bir sorunun varlığından bahsetmek gerekir. Telefonum imzamda yer alan Lg Optimus One'dır, her ne kadar eski bir cihaz gibi görünsede hala aynı donanımı kullanan yığınla cihaz çıkmış ve çıkmaya devam etmektedir demek ki bu telefonlara uygun launcher yazanların birazda optimizasyonu düşünmesi şarttır yoksa bu tür kronik sornlardan cihaz yada launcher değiştirilmedikçe kurtulmak pek de mümkün değildir...

• bende galaxy mini var.go launcher iyi çalışıyor.
  • Bende Huawei Ideos X5 var, Go Launcher Ex rahat çalışıyor, kasma ya da çok şarj yeme filan öyle bi sorunla karşılaşmadım. Bence en iyi Launcher.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi draconist -- 19 Mart 2012; 3:44:56 >
  • GoLauncher da kasma yok diyen arkadaşlar. GoLauncher ile yaptıkları işlemleri bir de orjinal launcheriniz ile yapmayı deneyin. Benim telefonumda aradki hız farkı inanılmaz derecede fazla. Telefonum Xperia Neo V.
    Burada aslında şöyle bir durum çıkıyor. O zaman ya kasılma yok diyen arkadaşların orjinal launcher ları kasılıyor yada GoLauncher bazı cihazlar ile tam uyumlu çalışmıyor. En azından Xperia Neo da durum bu. Donanım olarak da piyasada ki bir çok telefondan iyi durumda olmasına rağmen GoLauncher in yavaşlığı beni çok rahatsız ediyor. LauncherPro evet GoLauncher den çok daha iyi benzer bir çok geçiş animasyonunu daha düşük performans kaybı ile gerçekleştirebiliyor. Fakat ben LauncherPro ile bazı stabilite sorunları yaşıyorum arada sırada Crash gibi. Çok şükür Sony orjinal Launcheri sağlam yapmış da dönüp dolaşıp hep orjinali kullanıyorum :D
  • HTC Sense derim başka birşey demem, Golaunceher bende kullandım aynı şekilde kasmalar mevcut. Şu lg si olan arkadaş da nasıl ksamıyor analamdım :)
  • Stock nexus one daki android 2.1 launcher var memnunum
  • go launcher çok kasıyor cihazı. özellikle açılışta.
  • Hele x10'unuz varsa..
  • quote:

bende launcher pro kullanıyorum . dediğiniz gibi kasma sıfır . bi kaç tane daha denedim hiçbiri hoşuma gitmedi, açıkcası .
  • Go ekibinin yaptığı uygulamalar gerçekten kaliteli oluyor. Go launcher'ı uzun süredir kullanıyorum ve kesinlikle hem görsellik açısından hem de kullanılabilirlik açısından kullandığım en iyi launcher. S2 de sorunsuz kullanıyorum, hatta işlemci hızını 500Mhzye çektiğimde bile gayet akıcı çalışıyor. Sorun yaşayan arkadaşlar muhtemelen yetersiz ramden dolayı problem yaşıyorlardır.
  • Görsel olarak en başarılı launcherin Go olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Ancak stabilite konusunda LauncherPro 2 gömlek üstün. Ancak SGS2 sahibi olarak GoLauncher kullanıyorum malum TW arayüzü berbat.
  • Görselde etkileyici ama şimdi arkadaşlar kasma falan diyor bir önyargı oluşuyor :/ :)
  • launcher pro denem fırsatını bulmuştum hiç bir kasma görülmüyordu ama kasıyor diyenler var ilginç
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.