Şimdi Ara

VESTEL SMART TV İNCELEMEM (42pf7017) (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
940
Cevap
18
Favori
236.595
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: zxcvts

saasc birader aynı sorun bendede var suan kumandayı kullanamaıyorum .böyle dandik bi mal olamaz pişman oldum ya. televizyon başda açma tusuyyla acılyor sonra calsmıyor kumanda :S

birader her yere başlık açana kadar sende servisi aramayı denesen çok mu zor geliyor dandik dandik diye ağlama git iade etmeyi falan dene bence sen daha bu tv yi kullanamazsın..
  • quote:

Orijinalden alıntı: saasc

servıs aldı goturdu kumandayı gelmedı daha gelınce anlatayım

vakti zamanında aynı sorun bizim eski tüplü philipsin kumandasında olmuştu ses açalım derdik tv yi kapatırdı tabi o zamanlar bilmiyorum servis kavramı yoktu heralde olsada bizim olduğumuz yerde bulunmazdı tamirciye ben götürmüştüm başka birşeyle etkileşmiş kumandan başka tv olabilir demişti zaten o zmanalra evde kumandanı kafasını karıştıracak ya 2. bir tv olmalı yada kumandalı müzik seti neyse adam çakma bir kumanda vermişti onla bi 5 yıl falan daha gittik heralde.. senin sorun ya kumanda başka birşey etikleşti hafızası gitti yada güncellemeyle ilgili diye düşünüyorum
  • 1 yıl aksesuar garantısı varmıs oradan karsılanacakmıs pazartesı elınızde olur dedı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: a.r 156

quote:

saasc birader aynı sorun bendede var suan kumandayı kullanamaıyorum .böyle dandik bi mal olamaz pişman oldum ya. televizyon başda açma tusuyyla acılyor sonra calsmıyor kumanda :S

birader her yere başlık açana kadar sende servisi aramayı denesen çok mu zor geliyor dandik dandik diye ağlama git iade etmeyi falan dene bence sen daha bu tv yi kullanamazsın..

ahaha sende haklısın dostum ama servisi 12.00 dan beri arıyorum . ama hep meşgul aklımda şöyle bi soru geçiyor bu kadarmı rahatsız millet tvlerden herkez servisi arıyor boş eleman yok .bu arada mesajın için teşekkrler. demişsin daha kullanmazsn ama 300 tl nin hesabını yapdıgımdan dolayı aldık bunu zaten 2 bin tl yi çöpemi atalım geride almıyolar. 300 tl daha versem farklı marka tvler alablrdm smart tvleri demek istediğimi inş anlamışsındır.ben adamları iğneliyorum ama vestelin hala arkasındayım bundan sonra sadece küçü ev eşyalarını alırım vestelden tv buzdolabı felan yok.oda destek olmak için

• Kumandası phılıps tvlerinki ile aynı :) malzemesi çok güzel...
    bugun göz doktoruna gittim en fazla 0.25 50 arası arıza çıktı,ama gözlüklük birşey yokmuşş... damla verdi 2 tane... sordu şikayetin ne diye..bende salı günğ 106 ekran tv aldım dedim,4 5 metre arasında izliyorum ama çok etkiledi dedim... oda tv ve pc için gözlük önerdi,p.tesi günü göz kapağından ameliyat olucam ondan sonra gözlük alcam tv izlemek için :)

ordandan nörlojoyi uğradım,adam sende migren var dedi.... 2 doktorunda 117 ekran tvleri varmış :) iyi yapmışsın keşke daha büyük alsaydın 106 dan diye kızdılar hatta :D
    doktorlara tv hediye ediyorlar sanırım :) :) :)

Bugun trt hd de maç izledim kısık parlaklıkla yine fazla dayanamadım... bu arada hd yayın o kadar bana tat vermiyor,ben daha canlı sanıyordum bu hd olayını...

2-3 yıl önce sony mağazasının önünde sanırım lcd idi...adamlar belgesel takmış izlemeye dalmışım 10 dk geçmişti :) bu tvden neden böyle almadım sizce ????

• arkadaşlar laptopu takmak için altınuçlu hdmı mı lazım ? bugun 1.5 metre olanı 10 lira idi pahalı değil mi sizce ?
    Bide teknosa çeklerim gelince ps3 alacağım hayırlısıyla :) soracağım şey şu,ps3 ün blurayy film oynatma özelliği var sanırım,illaki onun için orjinal blurey diskmi almam lazım ??? korsan oynamat mı ps3 ?

Bu arada normal dvd yi taktım tv ye scarttan,gayet başarılı bir görüntü aldım :)
  • quote:

quote:

quote:

ahaha sende haklısın dostum ama servisi 12.00 dan beri arıyorum . ama hep meşgul aklımda şöyle bi soru geçiyor bu kadarmı rahatsız millet tvlerden herkez servisi arıyor boş eleman yok .bu arada mesajın için teşekkrler. demişsin daha kullanmazsn ama 300 tl nin hesabını yapdıgımdan dolayı aldık bunu zaten 2 bin tl yi çöpemi atalım geride almıyolar. 300 tl daha versem farklı marka tvler alablrdm smart tvleri demek istediğimi inş anlamışsındır.ben adamları iğneliyorum ama vestelin hala arkasındayım bundan sonra sadece küçü ev eşyalarını alırım vestelden tv buzdolabı felan yok.oda destek olmak için

hayret söylemen üzerine 3 defa denedim hiç meşgul çalmadı zaten meşgul çalma gibi bir sistemde yok sen yanlış yeri arıyor olmayasın 444 4 123 ü araman lazım.. ayrıca kumanda bozuldu diye tv sine dandik diyen bir sen varsın heralde. umarım iyi bir fiyata 2. el falan satarda kurtulursun

• quote:

quote:

quote:

hayret söylemen üzerine 3 defa denedim hiç meşgul çalmadı zaten meşgul çalma gibi bir sistemde yok sen yanlış yeri arıyor olmayasın 444 4 123 ü araman lazım.. ayrıca kumanda bozuldu diye tv sine dandik diyen bir sen varsın heralde. umarım iyi bir fiyata 2. el falan satarda kurtulursun

• quote:

Orijinalden alıntı: fatihsen06

arkadaşlar laptopu takmak için altınuçlu hdmı mı lazım ? bugun 1.5 metre olanı 10 lira idi pahalı değil mi sizce ?
    Bide teknosa çeklerim gelince ps3 alacağım hayırlısıyla :) soracağım şey şu,ps3 ün blurayy film oynatma özelliği var sanırım,illaki onun için orjinal blurey diskmi almam lazım ??? korsan oynamat mı ps3 ?

Bu arada normal dvd yi taktım tv ye scarttan,gayet başarılı bir görüntü aldım :)

hdmı için 10 tl normal hatta eskiye göre çok uygun bir fiyat, ps3 ler orjinal ğistiyor diye biliyorum. hd görüntüyü beğenmemek mümkün değil bence şu migrenin biraz rahatlasın daha çok zevk alacaksındır geçmiş olsun bu arada
  • a.r kardeşim iyi niyetinden şüpehm yok ama arkadaş aksesuar garantisinden bahsediyo ben arıyorum 30 lira kumanda diyolar. Benim şikayetim görüntüden dolayı. hd görüntü bukadar düşük olamaz belki ayarlarında problem vardır bana ayarlarını söylersen bu sorunumuda hallederim
  • quote:

a.r kardeşim iyi niyetinden şüpehm yok ama arkadaş aksesuar garantisinden bahsediyo ben arıyorum 30 lira kumanda diyolar. Benim şikayetim görüntüden dolayı. hd görüntü bukadar düşük olamaz belki ayarlarında problem vardır bana ayarlarını söylersen bu sorunumuda hallederim

kusura bakma yardımcı olamayacağım sonuçta dahili uydu alıcı kullanıyorsun hd yayın varsa vardı bunun daha başka ayarı yok sadece renkleri zevkine göre ayarlarsın ben kendi ayarlarımı 2-3 sayfa önce yazmıştım ama bu görüntü kalitesini değiştirmez ben atv ve trt hd dem tam manasıyla memnunum şuanda yiğenimle sşirinle full hd yi izliyoruz bunun bir kademe üsütnü hayal dahi edemiyorum ya ben bu hiçden hiç anlamıyorum bu görüntü bile bana çok geliyor ya sen çok zor beğenenlerdensiz yada tv nde bir sorun var inan elimden birşey gelmez bu kadar şikayetin varsa m.hizmetlerini zorla servis baksın belki bir sorun bulursa değişim falan alırsın ara söyle ben hiç memnun olmadım şimdiye kadar de.
    ayrıca aksesuar garantisinden kastın ne anlamadım sonuçta aksesuar garantisi diye ayrı bir garanti yok tvn ne kadar garantiliyse kumandanda aynı şartlarda garantili senin kusurundan değil kendiliğinden bozulduysa sevis bunu yapmak yada değiştirmek zorunda senden para isteyemez.seneden kim hangi gerekçe ile 30 lira istedi söyler misin?

• quote:

a.r kardeşim iyi niyetinden şüpehm yok ama arkadaş aksesuar garantisinden bahsediyo ben arıyorum 30 lira kumanda diyolar. Benim şikayetim görüntüden dolayı. hd görüntü bukadar düşük olamaz belki ayarlarında problem vardır bana ayarlarını söylersen bu sorunumuda hallederim

http://www.demo-world.eu/trailers/high-definition-trailers.php
    bu siteden özellikle lg'nin ve samsung'un videolarını indirip küçük bir işlemle tvde izleyebilirsin yüksek çözünürlüklü lduğu içn belki yardımcı olabilir dönüşüm işlemi için birinci sayfada @a.r 156 hocam anlatmıştı.

• quote:

quote:

kusura bakma yardımcı olamayacağım sonuçta dahili uydu alıcı kullanıyorsun hd yayın varsa vardı bunun daha başka ayarı yok sadece renkleri zevkine göre ayarlarsın ben kendi ayarlarımı 2-3 sayfa önce yazmıştım ama bu görüntü kalitesini değiştirmez ben atv ve trt hd dem tam manasıyla memnunum şuanda yiğenimle sşirinle full hd yi izliyoruz bunun bir kademe üsütnü hayal dahi edemiyorum ya ben bu hiçden hiç anlamıyorum bu görüntü bile bana çok geliyor ya sen çok zor beğenenlerdensiz yada tv nde bir sorun var inan elimden birşey gelmez bu kadar şikayetin varsa m.hizmetlerini zorla servis baksın belki bir sorun bulursa değişim falan alırsın ara söyle ben hiç memnun olmadım şimdiye kadar de.
    ayrıca aksesuar garantisinden kastın ne anlamadım sonuçta aksesuar garantisi diye ayrı bir garanti yok tvn ne kadar garantiliyse kumandanda aynı şartlarda garantili senin kusurundan değil kendiliğinden bozulduysa sevis bunu yapmak yada değiştirmek zorunda senden para isteyemez.seneden kim hangi gerekçe ile 30 lira istedi söyler misin?

aynen öyle aradım dedim böyle böyle çalışmıyor pazartesi gelecekler servis ücretimiz yok ama kumandada problem varsa 25 lira kumanda dedi getirecez . du bakalım . ama cidden su hd işini anlatırken öyle yüceltiyosunki tv yi . ya teknosaya girdiğimde o lgnin hd klipleriyle evde ki arasında alaka yok bukadar diyorum anlamadım gitti gelince hd video izletecem admalara bakalım :D

• kumanda geldi
    sizin kumandanız ilk değişen kumanda oldu dedi
    şuanda sorunsuz çalışıyor sıfır kumanda verdiler
    ayrıca 6 ayda kumandayı pert ettiğim için tebrik ettiler
  • quote:

kumanda geldi
    sizin kumandanız ilk değişen kumanda oldu dedi
    şuanda sorunsuz çalışıyor sıfır kumanda verdiler
    ayrıca 6 ayda kumandayı pert ettiğim için tebrik ettiler

arkadaşım hiç bir ücret vermedin .ve adres olarak hangi bölge şehirde oturuyorsun.ve nereden aldın bunlarıda yazarmısın .bana aksesuar garantisi vermediler. birde bizimki 3 ay oldu sen pert etmişsin ben bebek gibi bakdım kumandaya bazen oluyor yapacak bişe yok :)

• afyondan aldım vestel müşteri hizmetlerini ara onlar verir
    garanti diyorum tabiki vermeyeceğim :)
    pert dedim ama kırık çatlama veya su teması benzeri şeyler olmayacak..
  • quote:

afyondan aldım vestel müşteri hizmetlerini ara onlar verir

hiçbir çizik bile yok elektriksel olarak da çalşyor üstteki ışığı .ama para istediler 25 lira
  • arkadaşlar televizyonun dahili uydu alıcısınddan akşamki maçın (trt 1 hd ) fotoğraflarını çekip koyarmısınız bendemi sorun var anlamadım
  • quote:

quote:

hiçbir çizik bile yok elektriksel olarak da çalşyor üstteki ışığı .ama para istediler 25 lira

keşke vermeseydin vestel müş. hiz. ara tamamdır o parayı günahlarını almayayım ama ceplerine girmiştir hepside..
  • quote:

quote:

quote:

keşke vermeseydin vestel müş. hiz. ara tamamdır o parayı günahlarını almayayım ama ceplerine girmiştir hepside..

her neyse 25 tl le çıkmadık 25 tl le düşelim . senden bi isteğim var zahmet olmazsa suan hollandanın maçının dahillli uydu alıcılı trt 1 hdden fotolarını çekip uploadlarmısın bi bakablrsem :D

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.