Şimdi Ara

Ctrl alt del ÇALISMİO nasıl olabilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
608
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herhalde format gerekecek ama benim ctrl alt del çalısmıyo.TAsk manager gözükmüyo.Napabilirim herhalde 10000000000000000000'da 1 ihtimal eger bi cozumunuz varsa lütefen yanıtlayın

• virüs vardır sistemde-güzel bir virüs ve spy-ad ware taraması yaptır düzelir
  • avast öneririm bu gibi durumlarda genelde üzmez kullanıcılarını mutlaka bir tarama yaptır. gereksiz dosyaları sil. temp. temporary internet files vs. hepsini boşalt
  • alıntıdır....
    ctrl lat delete 'yi düzeltmek için Başlat menüsünden Çalıştır'a tıkla regedit yaz HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\System anahtarına ulaş burda DisableTaskMgr diye bir değer göreceksin bu değeri silersen sorun düzelir
    not:bu windows xp için geçerlidir.

değer 0 sa 1 yapman gerekiyor..
    bunu kasperkyle de çözebilrsin...
  • quote:

Orjinalden alıntı: memurturk

alıntıdır....
    ctrl lat delete 'yi düzeltmek için Başlat menüsünden Çalıştır'a tıkla regedit yaz HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\System anahtarına ulaş burda DisableTaskMgr diye bir değer göreceksin bu değeri silersen sorun düzelir
    not:bu windows xp için geçerlidir.

değer 0 sa 1 yapman gerekiyor..
    bunu kasperkyle de çözebilrsin...

bu çözüm %90 işe yarar
    çünkü virüsün marifeti olmadı,
    msconfigdekii dosyalara göz gezdir ve işe yaramayacakları kaldır.
    kapatıp aç pc'yi.

en azından format öncesi bir sans ver ps nne
  • web.exe diye bir dosya yemişsin. onu bul sil. system32 nin içinde olacak.
    ad-aware programı çalıştır ve temizlik yap.
    Başlat- çalıştır bölümünden bu satırları çalıştır
    REG add HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\System /v DisableRegistryTools /t REG_DWORD /d 0 /f
    REG add HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\System /v DisableTaskMgr /t REG_DWORD /d 0 /f
  • bu sorun bendede olmuştu.pc yi güvenli modla actığımda ctrl alt delete yapınca çalışıyordu.şaşrıdım kaldım ama zaten formatın zamanı gelmişti o nedenle uğraşmadım attım formatı oldu bitti.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.