Şimdi Ara

Samsung Galaxy SIII'e ait bir basın görseli ortaya çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
145
Cevap
0
Favori
13.761
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung Galaxy SIII'e ait bir basın görseli ortaya çıktı

Bu yıl için en çok konuşulacak modellerinden birisi şüphesiz Samsung'un yeni Galaxy akıllı telefonu olacak. 4 çekirdekli Samsung Exynos 4412 işlemci, Mali-T604 grafik birimi, 2GB RAM, 4.8 inçlik Full HD ekran gibi özellikleri hakkında pek çok iddianın internete taşındığı Galaxy SIII modelinin basın görseli olduğu belirtilen yeni bir görsel internette paylaşıldı.

Reddit sosyal paylaşım sitesinde ortaya çıkan fotoğrafta polikarbonat kenarlara sahip bir Galaxy modeli görülüyor. Modelin ana ekranında ise 22 Mayıs 2012 Salı günü saat 18.00-19.00 arasında Londra'da gerçekleşecek bir Samsung Unpacked etkinliğine ayarlanmış ajanda widget'ı göze çarpıyor.

Profil resimlerinde ise sağ kenarda atanmış kamera tuşu ve güç düğmesi dikkat çekiyor. Ayrıca Galaxy SIII modelinin hoparlörünün bu kez alt kısımda konumlandırıldığı da fark ediliyor.

Diğer bir önemli özellik ise 7mm kalınlıkta olduğu belirtilen kasa yapısı. 

Samsung, yeni Galaxy modelini yılın ortalarına doğru yayınlama niyetini daha önce açıklamıştı. Bu bakımdan tarihin olası bir lansman gününe işaret ettiğini söyleyebiliriz. Ayrıca firmaya yakın kaynaklar görselin piyasaya çıkacak modelle birebir aynı olduğunu belirtiyor.

Görselin Samsung tarafından resmi olarak doğrulanmadığını belirtelim. Ayrıca seramik arka kasa ile geleceği belirtilen modelin polikarbonat olarak lanse edilmesi biraz kafaları karıştırıyor.

• Gümbür Gümbür geliyor...
  • Güzel görünüyor :)
  • eğer s3 bu ise boşuna beklemeyin benim gibi alın bir note kullanın zevkle çünkü bir birlerine çok benziyorlar.
  • ekran çok abarti bi telefon için , ama donanim güzel
  • Çok güzel ama 7mm olduğunu nereden biliyorsunuz ?
  • Lan iyice kafam karıştı, hani altta düğme yoktu
  • Donanım olarak çok iyi ama Tasarımı berbat...
  • 2 ay var daha o zaman ölme eşşem ölme
  • Sabahleyin konu açmıştım :))
    http://forum.donanimhaber.com/m_58794179/tm.htm
  • galaxy serisinin geri kalanının aksine oldukça şık görünüyor.
  • benim eski bilgisayardan daha iyi özellikleri gayet güzel gözüküyor cihaz ama keşke dire nexus daki işletim sistemini kullansa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bufujamal

eğer s3 bu ise boşuna beklemeyin benim gibi alın bir note kullanın zevkle çünkü bir birlerine çok benziyorlar.

Bilgiye dayalı konuş arkadaşım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: createemir

Çok güzel ama 7mm olduğunu nereden biliyorsunuz ?
    Cetvel ile ölçmüşler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C.Rodriguez -- 17 Mart 2012; 21:54:54 >
  • Lan iyice kafam karıştı, hani altta düğme yoktu
  • tasarım berbat htc one x cok daha ıyı her türlü htc
  • quote:

Orijinalden alıntı: FaruK_26

quote:

Orijinalden alıntı: createemir Çok güzel ama 7mm olduğunu nereden biliyorsunuz ?
    Cetvel ile ölçmüşler..

Sana sormadım...
  • galaxy note un çerçevesini değişmişler o kadar.Böyle kalitesiz habermi olur.EKREM ÇUKURCA :D
  • Gerçekten çok şık
  • quote:

Orijinalden alıntı: mesutreis

galaxy note un çerçevesini değişmişler o kadar.Böyle kalitesiz habermi olur.EKREM ÇUKURCA :D

Ona bakarsın Galaxy Note'un çerçevesi S2'nin büyültülmüş hali. Ayrıca adamlar işini yapıyor..
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.