Şimdi Ara

İphone 4 Aktivasyon

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
552
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar İphone 4 geveyli kullanıyorum. Bildirimler şuan gelmiyor. İtunese bağlanmam gerekiyormuş bağlıyorum fakat değişmyor hiç. Push Doctor ve Pushfix yükledim ama olmadı

Sanırım aktive etmem lazım T-Mobile kartı bulabilirmyim ankarada fiyatları ne durumdadır? Aktivasyonu tamamlayınca bildirim gelir mi?

• Arkadaslar internete okudum, artik iPhonunuzu simlock yapmak icin extra tmobile gitmeniz degilsiniz yada hotlini aramak, artik internet üzeri yapiliyor =)

Sayfada IMEI nummaranizi verip apple devam illetiyor, applede entsperren yapiyor.

1.http://www.t-mobile.de/ bu sayfaya girin
    2. yukari sag taraf da Reiter "Hilfe & Service" tiklayin
    3. sonra "Sim Karte" girin
    4. soltarafta "Sim Lock" tikla
    5. burda rosa pembe renkili yere "Entsperrcode Online bestellen" tikla
    6. biraz bekleyin ve sizden imei no nuzu istiyor verin

iyi olan, artik iPhone hangi telefon nummarayla kulandi felan lazim degil, sadece IMEI nummarasi lazim.

bunu bi denermisin hocam
  • Arkadaşın dediği olmadı. Koca forumda yardım edecek kimse yok mu acaba? Şuan telefonu kullanamıyorum o konumdayım satmayı düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Baaki

Arkadaşın dediği olmadı. Koca forumda yardım edecek kimse yok mu acaba? Şuan telefonu kullanamıyorum o konumdayım satmayı düşünüyorum

Sam ile aktive et sorun kalmaz. Google de arat bulursun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DGT

quote:

Arkadaşın dediği olmadı. Koca forumda yardım edecek kimse yok mu acaba? Şuan telefonu kullanamıyorum o konumdayım satmayı düşünüyorum

Sam ile aktive et sorun kalmaz. Google de arat bulursun.

Aynen SAM işini görecektir.
  • Beyler SAM'ı kurdum yaptım fakat geveyli olduğu için 7. adıma geldim. Burada Sam-Utilities- "Revert Lockdown to Stock" basın diyor. Buna bakarsam bir sorun yaşarmıyım? Hattım geveyli. Şuan kurmamaya rağmen bildirimler gelmiyor
  • quote:

Beyler SAM'ı kurdum yaptım fakat geveyli olduğu için 7. adıma geldim. Burada Sam-Utilities- "Revert Lockdown to Stock" basın diyor. Buna bakarsam bir sorun yaşarmıyım? Hattım geveyli. Şuan kurmamaya rağmen bildirimler gelmiyor

Güncelleme dışında hiçbir işlem sorun yaşatmaz.
  • quote:

quote:

Beyler SAM'ı kurdum yaptım fakat geveyli olduğu için 7. adıma geldim. Burada Sam-Utilities- "Revert Lockdown to Stock" basın diyor. Buna bakarsam bir sorun yaşarmıyım? Hattım geveyli. Şuan kurmamaya rağmen bildirimler gelmiyor

yaptım fakat bildirimler halan yok ve information kısmında FactoryActivated yazıyor bunun anlamı ne
  • quote:

quote:

quote:

yaptım fakat bildirimler halan yok ve information kısmında FactoryActivated yazıyor bunun anlamı ne

Anlamı şu cihazının öyle olduğunu yedirtmeye çalışıyor itunese.

Olmadıysa işlemleri baştan harfiyen yapın benimde 2. denememde sonuç almıştım.Denemelerinizdede ipusheri kullanın derim ki sam konusunda yazıyordu zaten bu app.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.