Şimdi Ara

Ekonomik Faturasız Türk Telekom Tarifeleri [ANA KONU] (259. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.389
Cevap
23
Favori
252.506
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 257258259260261
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bana son dönemde 2 gb bitince ek paket 1gb 9 tl mesaj olarak geldi. belki bu ay biraz erken bitirdim ondan gelmiştir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nedense bu tarifeye bayılıyorum ya. kullandıkça aklımı seveyim iyiki bu tarifeye geçmişim diyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

nedense bu tarifeye bayılıyorum ya. kullandıkça aklımı seveyim iyiki bu tarifeye geçmişim diyorum.

O kadar uzun zaman geçmesine rağmen hala bu tarifenin üstüne yok...Bütün operatörler ve tarifeler içinde bunun gibisi yok...Her yönüyle komple bir tarife...Birde Avea çirkeflik yapmasa iyi olacak...Zaman geçtikçe 3-5 TL çaktırmadan fiyatı yükseltiyor...Umarım sürekli tarifenin fiyatını yükseltmek için yavaş yavaş tarife fiyatına bindirme yapmaz...

• ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    aynı fikirdeyim

efsane tarife!!!
  • bende bu 2 si var

YeniNesil500 Indirimi 11,29
    %25 Tarife Ücr.Ind-12ay Taah 9,97

ama maşallah benim fatura 40 dan aşağı pek düşmüyor
  • kickergls K kullanıcısına yanıt
    % 25 indirim varsa 40 TL. gelmemesi lazım

online işlemlerden fatura detaylarını buraya aktarır mısın???
  • bana 26 tl geldi herşey dahil. arayanıbil falan hariç 24 civarı heralde. %25 den önce 37.5 geliyordu. (500 ekstra)

• gaggag kullanıcısına yanıt
    Benim kullanımla alakalı yanlış anlaşılmasın @gaggag

bi 8-10 liralık içerik servisleri gördüm ne olduğunu çıkaramadım

Araç sorgusu yaptırmıştım birkaç araç için o heralde
  • Taahhüt bittikten sonra 36.50 TL geliyordu fatura. Geçenlerde aradım hattımı taşımak istiyorum şebeke iyi çekmiyor dedim. Tekniğe yönlendirdi orasi genel merkeze yönlendirdi orda %25 indirim teklif ettiler kabul etmedim %50 teklif ettiler bu sefer kabul dedim. Tabi 12 daha Avea da kalacağım mecburen. Fakat fatura 13,75 TL geldi. Yeni nesil 500 extra indirimi 7,55 TL, %50 tarife ücret indirimi 16,99 TL. Benim beklediğim 17.50 TL+1.30 TL faturaydı ama daha az geldi sorun çıkarır mı bu durum daha sonra, benzer durumda olan var mı?

• kickergls K kullanıcısına yanıt
    eeee o zaman 40 TL. normal
  • Avea'dan bir abla aradı ve bu güzelliği yaptı tabi birde e-faturaya geçtim o böyle yapınca.
  • 2012 Haziran ayında numara taşıyarak geçmiştim bu tarifeye. 2013 Haziran ayında aradılar ve %25 indirim teklif ettiler, kabul ettim. Kuzenime ise %50 teklif etmişler. Bu indirimleri neye göre veriyorlar anlamadım ama faturası gerçekten de 20 TL'nin altında geliyor.

Bense 2014 Haziran ayında yeni bir teklif gelmezse ne yapacağımı düşünüyorum kara kara. Benim için en önemlisi sınırsız internet. Ayda 300 dk her yöne, 25 sms ve sınırsız İnternet versin şuanki fiyata kabul ederim. 500 dakika konuşma ve 2000 sms'de gözüm yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vozer -- 6 Ekim 2013; 14:58:54 >
  • vozer kullanıcısına yanıt
    2014 haziranına nerdeyse 1 yıl var
    Şimdiden kara kara düşünmenin ne gereği var
    1 yıla kim öle kim kala

• quote:

Orijinalden alıntı: gaggag

1 yıla kim öle kim kala

Hahahaha! Doğru da biraz garantici bir yapım var. Mesela 3 yıl kontrat yapsam. Kafam rahat olur. Şurda kaldı 9 ay. Zaman hızlı geçiyor bir bakacam kalmış 1 ay. Sonra adam gibi tarife araması çok zor geliyor. Bi yönü uyuyor diğer yönü uymuyor... Ruhum sıkılıyor bakınırken.

• quote:

Orijinalden alıntı: vozer

quote:

1 yıla kim öle kim kala

Hahahaha! Doğru da biraz garantici bir yapım var. Mesela 3 yıl kontrat yapsam. Kafam rahat olur. Şurda kaldı 9 ay. Zaman hızlı geçiyor bir bakacam kalmış 1 ay. Sonra adam gibi tarife araması çok zor geliyor. Bi yönü uyuyor diğer yönü uymuyor... Ruhum sıkılıyor bakınırken.

merak etmeyin. 1 yıl sonra bile aldığınız hizmetin karşılığında verdiğiniz paradan daha az paraya daha çok hizmet veren bir tarife bulamayacaksınız. bu tarife çıktıgından beri rakipsiz ve taahütsüz hali bile garanti verebilirim 1 sene sonra avantajlı olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ~Lion King~ -- 6 Ekim 2013; 17:28:42 >

• İyi forumlar arkadaşlar...Şu an bende bir sorun var acaba bu sorun sizde de var mı?6000 veya 5555 e SES,SMS,INTERNET yazıp göndermeye çalışıyorum ama başarısız diyor...Yani hiç bir şekilde mesaj gönderemiyorum başarısız diyor...Böyle bir sorun sizde de varmı şu an?

• DRaGoRYoN kullanıcısına yanıt
    hem 5555 hem de 6000'a sms gönderdim

sms+internet+dakika hepsinin cevabı geldi

yani bir sorun gözükmüyor şu an bende..............
  • quote:

hem 5555 hem de 6000'a sms gönderdim

sms+internet+dakika hepsinin cevabı geldi

yani bir sorun gözükmüyor şu an bende..............

Cevap için teşekkürler Hocam...Telefonu kapatıp açınca sorun düzeldi...İyi Forumlar...

• Taahutum bittiginden bu yana 5 ay gecmisti. Herkes %25 %50 indirimleri alirken bende sabrettim bekledim. Şu son 3 gun icinde avea destek twitter a ve avea nın sitesine telefonumun cekmedigine ve hatti tasiyacagima dair mesajlar atmistim. Dün aradilar nerede telefonun cekmedigini sorup adresimi aldilar, az oncede bayan aradi %50 indirimle 35 tl lik faturamin 17.5 tl olacagini soyledi. Bende keyifle kabul ettim.

Sonunda başardim oh be

• quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

Taahutum bittiginden bu yana 5 ay gecmisti. Herkes %25 %50 indirimleri alirken bende sabrettim bekledim. Şu son 3 gun icinde avea destek twitter a ve avea nın sitesine telefonumun cekmedigine ve hatti tasiyacagima dair mesajlar atmistim. Dün aradilar nerede telefonun cekmedigini sorup adresimi aldilar, az oncede bayan aradi %50 indirimle 35 tl lik faturamin 17.5 tl olacagini soyledi. Bende keyifle kabul ettim.

Sonunda başardim oh be

Helal olsun kardeşim...Sabreden derviş muradına ermiş benimde %25 indirimim vardı...indirim taahhütüm bitti...tarifeme ek akıllı telefon almıştım 24 ay taahhütle...Şu anda bir indirim vermiyorlar bu cihaz taahhütü yüzünden...Ama ben yinede indirim koparmak için şansımı zorlayacağım...İndirim alamasamda canım sağolsun...Bu tarife hâlâ her yönüyle rakipsiz bana göre...

• 
Sayfa: önceki 257258259260261
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.