Şimdi Ara

Ekonomik Faturasız Türk Telekom Tarifeleri [ANA KONU] (151. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5.388
Cevap
23
Favori
252.583
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 149150151152153
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kardeş denedim mi yoksa görüpte paylaştın mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muhammetgulll -- 1 Haziran 2012; 15:42:31 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: winsome

Arkadaşlar mesajlar çok ondan okuyamadım. Arkadaşım 16.03 den sonra hattını aveadan başka operatöre taşıdı şimdi aveaya bu tarifelerden yeni nesil 500 e taşıyacak. Bu şekilde olunca her ay 30 tl ödeyecek ilk ayda ekstra 30 tl fazla ödeyecek bu şekildemi acaba?

Güncel Fatura Sorgulaması yapılmaz ise + Arayanı bil aktif değil ise + MMS kullanılmaz ise vs. ; ilk ay fatura = 30 TL. Paket ücreti + 1.21 TL. Telsiz Kullanım Ücreti + 30 Pakete kayıt ücreti = 61.21 TL. gelmesi lazım

Taahhüt verilmemişse + 5 ay 30 TL. sonrası 35 TL.

Taahhüt verilmişse + 11 ay 30 TL. sonrası 35 TL.............
  • Teşekkürler gaggag

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: arslanboga

quote:

Orijinalden alıntı: dragon-black

Turkcell sınırsız internet çıkarmış 1 gb'dan sonra 96 kbps ama fiyata bakın 32 tl :D

http://www.turkcell.com.tr/bireysel/Sayfalar/internet/cepteninternet/faturalihat/Sinirsiz-1GB-Cepten-Internet-Paketi.aspx

Bizimki 2 gbdan sonra 128 kbps + heryöne 500 dk + heryöne 2000 sms aradaki=30 tl farka bak :D

adını anmak bile benim için günah sen hala türkceldemisin ben yılar önce 2 hattımı yaktım vodafone avea gelmesyedi halimiz bi düşün dakkası şebeke içi 4 kontör şebeke dışı 9 kontör biz bunları yaşadık vodafone ve avea geldide rahatladık

Yok çok şükür avea yeni nesil 500 tarfiesindeyim her ne kadar çekim problemi olsada işimi görecek kadar yetiyor hem bu tarife diğerlerinde yok

• quote:

Orijinalden alıntı: gaggag

quote:

Orijinalden alıntı: maxelll

bu tarifeye halen gecebiliyormuyuz acaba

- Tarifeler 30 Haziran 2012 tarihine kadar yeni müşteri alımına açık olacaktır.

peki avea faturalı hat sahibi gecmek isterse ne kadar odeyecek.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gaggag

quote:

bu tarifeye halen gecebiliyormuyuz acaba

- Tarifeler 30 Haziran 2012 tarihine kadar yeni müşteri alımına açık olacaktır.

peki avea faturalı hat sahibi gecmek isterse ne kadar odeyecek.

I-200 Tarifesi ;

a ) Taahhütlü ; Avea'nın faturalı tarifelerinden geçiş yapan müşteriler için ise 12 fatura dönemi boyunca 25 TL, sonrasında 30 TL'dir.
    b ) Taahhütsüz ; Avea'nın faturalı tarifelerinden geçiş yapan müşteriler için ise 30 TL'dir.

II-500 Tarifesi ;

a ) Taahhütlü ; Avea'nın faturalı tarifelerinden geçiş yapan müşteriler için ise 12 fatura dönemi boyunca 40 TL, sonrasında 45 TL'dir.
    b ) Taahhütsüz ; Avea'nın faturalı tarifelerinden geçiş yapan müşteriler için ise 50 TL'dir.

III-1000 Tarifesi ;

a ) Taahhütlü ; Avea'nın faturalı tarifelerinden geçiş yapan müşteriler için ise 12 fatura dönemi boyunca 50 TL, sonrasında 55 TL'dir.
    b ) Taahhütsüz ; Avea'nın faturalı tarifelerinden geçiş yapan müşteriler için ise 60 TL'dir.

IV- 1500 Tarifesi ;

a ) Taahhütlü ; Avea'nın faturalı tarifelerinden geçiş yapan müşteriler için ise 12 fatura dönemi boyunca 60 TL, sonrasında 65 TL'dir.
    b ) Taahhütsüz ; Avea'nın faturalı tarifelerinden geçiş yapan müşteriler için ise 70 TL'dir.

V- 3000 Tarifesi ;

a ) Taahhütlü ; 12 fatura dönemi için taahhütte bulunulduğunda; numara taşıma, yeni hat tesisi ve Avea'nın faturalı ve faturasız tarifelerinden geçiş yoluyla kaydolan müşterilerimiz için tarifenin aylık ücreti 12 fatura dönemi boyunca 85 TL, sonrasında 97 TL'dir.
    b ) Taahhütsüz ; Avea'nın faturalı tarifelerinden geçiş yapan müşteriler için ise 97 TL'dir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gaggag -- 2 Haziran 2012; 1:38:05 >

• Her Yöne 500 dakika, Her Yöne 2000 SMS ve Sınırsız Cepten İnternet = 30 TL

İçindeki sınırsız internet için bu pakete geçebilirim geçen arkadaşlar memnun mu ?
  • Bu günlerde Upload hızı cok arttı. Ping bozuldu. Neden acaba?

• Yeni Nesil 500 tarifesinde ikinci ay fatura beklediğim gibi sürpriz olmadan 31,50 TL geldi. İstanbulda yaşıyorum, çekimde, 3Gde, netlikte hiç bir sorunum olmadı. Bundan aylar önce beğendiğim bir Avea televizyon reklamını çok beğenmiştim. Sosyal paylaşım sitelerinde de paylaşmıştım. Güzel reklam insanın Aveaya geçesi geliyor diye, hakikaten gerçekleşti. Videonun linki aşağıda:
    http://youtu.be/XvxnUDYj3Ac
    İnşallah bundan sonrada sorunsuz devam eder.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kenan2255 -- 2 Haziran 2012; 16:13:27 >
  • benım hat full cekmesıne ragmen 3.5 g de baglanmasına ragmen 1.5 mbit de baglanıyor...daha bugun gectım adana merkezde..acaba farklı bır ayar yapmak lazımmı pc ye???nokia e52 yi ap olarak kullanıyorum
  • Avea'da fatura stop servisi var mı Turkcell gibi? Turkcell'de ne 35 lirayı geçmeyecek şekilde ayarladım ben mesela.
  • quote:

Orijinalden alıntı: s0ft

Avea'da fatura stop servisi var mı Turkcell gibi? Turkcell'de ne 35 lirayı geçmeyecek şekilde ayarladım ben mesela.

turkcelldeki olay sadece sms ile bilgilendirme hizmeti. limit getirmiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: SeTha

Bu günlerde Upload hızı cok arttı. Ping bozuldu. Neden acaba?

hizlar olmasi gereken duzeyde.
    ping artisi yogunluktandir.

• ben bu hızları hiç yakalayamadım. özellikle download 4mbps i geçmedi hiç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Monarch@

quote:

Orijinalden alıntı: s0ft

Avea'da fatura stop servisi var mı Turkcell gibi? Turkcell'de ne 35 lirayı geçmeyecek şekilde ayarladım ben mesela.

turkcelldeki olay sadece sms ile bilgilendirme hizmeti. limit getirmiyor

Var mı Avea'da da?
  • Benim fatura 40.oo lira olarak görünüyor. 1.25 vergi kesintisi neden alınmadı acaba?
  • ping degerlerım cok kotu.....speedtestte hız 1.5 mpbs ve ping degerlerım 450-500 cıvarı...nokıa e52 ıle baglanıyorum...dual mode ve umts ılede denedm..fark etmedı...hala aynı degerler...telefon 3.5g ıle baglanıyor ve hat full cekıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: cumhurfatih

ping degerlerım cok kotu.....speedtestte hız 1.5 mpbs ve ping degerlerım 450-500 cıvarı...nokıa e52 ıle baglanıyorum...dual mode ve umts ılede denedm..fark etmedı...hala aynı degerler...telefon 3.5g ıle baglanıyor ve hat full cekıyor

3G-ADSL [değiştir]
    Kullandığınız bağlantı tipinin ping'e etkisi büyüktür. Örneğin en kötü ping değeri 3G'de görülmektedir. Zira paketler daha ilk başta kablosuz gittiği için baz istasyonuna ulaşana kadar gecikmeye uğrar. Aynı sunucuya 3G ile yaptığımız bağlantı 53 ms gecikme ile gerçekleşirken ADSL ile yaptığımız bağlantı 13ms ile gerçekleşmektedir.
    Fiberoptik-ADSL [değiştir]
    Ping konusunda en iyi performansı fiberoptik bağlantı sunmaktadır. Fiberoptik bağlantıda, veriler gerçek anlamda ışık hızına yakın bir hızda taşındığı için ping değerleri inanılmaz derecede düşük olmaktadır. Örneğin ADSL'de 50ms ile bağlanılan sunucuya fiberoptik ile 10ms gecikme ile bağlanmak mümkündür.

kaynak: vikipedia

• quote:

Orijinalden alıntı: dEs_

Benim fatura 40.oo lira olarak görünüyor. 1.25 vergi kesintisi neden alınmadı acaba?

Benim de 31 tl gözükuyor, arayanı bil de aktif, vergiyi işlememişler sanırım

• Güncel Fatura 61 gözüküyor halbuki 47 gelmesi gerekiyor bu düşermi yoksa 61 yolları taştan mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Heroisboceq -- 3 Haziran 2012; 16:49:23 >
  • 
Sayfa: önceki 149150151152153
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.