Şimdi Ara

Ekonomik Faturasız Türk Telekom Tarifeleri [ANA KONU] (148. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.389
Cevap
23
Favori
252.544
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Heroisboceq

quote:

Orijinalden alıntı: Leprikorn

quote:

ben yeni samsun atakumdayım çok memnunum şu anda ttneti kapattırdım 45 tlye hem 1000 dakika hem 2000 sms hem sınırsız internet bunlar çıldırmış bence:) ve hız gayet iyi adsli aratmıyor hatta bazen daha iyi diyebilirim.

Ben de atakumdayım son birkaç gündür 1-2 Mbps ye düştü hız daha öncesinde 6-7Mbps görüyordum.

ilkadımda bazı yerlerde 3g çemiyor ama atakumda verimli bende dün geçtim 60tl internet 20tl tel bu yükten kurtuldum valla. eğer 6-7 görüyorsa mükemmel bana 2Mbps de yeterli 2000 leri unutmadım:)

Bu hat üzerinden vınn ile bağlanabilirsem ben de kapattırmayı düşünüyorum, ben de 30 adsl 15 tel ödüyorum. Daha karlı olur hız da gayet tatmin edici. Nerdeyse her yerde 3g çekiyor, kampüste de çekseydi tam olacaktı.

• Ben oluyor diye biliyorum ayriyeten bende s2 var onu modem yapıyorum böylece hem laptop hemde tel de kullanıyorum niye vınn tarzı bişey istediğini anlamadım. bu arada ne okuyorsun eğitimde yüksek lisans yapıyor sayılırım.
  • dolambaçlı yollardan geçerek yeni nesil 500 tarifesine sonunda kavuşabildim

şu an itibariyle bir problem yok, inşallah böyle devam eder.....

Resimler biraz büyük oldu

YER : İSTANBUL - BAKIRKÖY ÇEVRESİ

YER :İSTANBUL - BAHÇELİEVLER YENİBOSNA ÇEVRESİ

• bu arada bir püf noktası;

fatura bilgilerinin sisteme yüklenmesi 5-6 gün sürse de online işlemler menüsünden fatura bilgi servislerinden son dönem faturaya tıkladığınızda;

" Son dönem fatura tutarınız X TL`dir.

*Son dönem faturalarınız kesim tarihi itibariyle max. 72 saat içinde ödeme sistemlerine yansımaktadır.Ödeme işlemlerinizi Online işlemler üzerinden, 9333`ü ücretsiz arayarak veya anlaşmalı bankalar üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. " diye bir yazıyla karşılaşıyorsunuz....

yani faturanızın içeriğini veya X TL Konuşma, Y TL SMS, Z TL İnternet vs. göremeden, faturanızın sadece tutarını öğrenip ödeme yapabilirsiniz.....

bunu farklı bir tarifedeyken denemiştim, ama sanırım Yeni Nesil tarifelerinde de aynısı geçerlidir, eğer geçerliyse şu an itibariyle faturanızın tutarını öğrenebilirsiniz....

NOT: Zaten bilinen birşeyse dikkate almayınız

• aynen fatura tutarı görünüyor 29 nisanda numara taşımıştım yeni nesil 500 tarifesine 30.50 faturam görünmekte son ödeme falan detay yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: arslanboga

aynen fatura tutarı görünüyor 29 nisanda numara taşımıştım yeni nesil 500 tarifesine 30.50 faturam görünmekte son ödeme falan detay yok

detay için 2-3 gün daha beklenmesi gerekiyor hocam...........

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gaggag -- 29 Mayıs 2012; 1:13:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: s0ft

Fatura sürprizi yaşayan oldu mu?

Ben yasadım bu ay.

47.10 TL bekliyordum. 47.50 TL geldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Ben oluyor diye biliyorum ayriyeten bende s2 var onu modem yapıyorum böylece hem laptop hemde tel de kullanıyorum niye vınn tarzı bişey istediğini anlamadım. bu arada ne okuyorsun eğitimde yüksek lisans yapıyor sayılırım.

Benim telefon 5800 çok çabuk batarya bitiyor ve aşırı ısındığından dolayı vınn istiyorum. Bilgisayar müh. okuyorum.

quote:

Orijinalden alıntı: arslanboga

aynen fatura tutarı görünüyor 29 nisanda numara taşımıştım yeni nesil 500 tarifesine 30.50 faturam görünmekte son ödeme falan detay yok

ben de 28 nisanda taşımıştım yeni nesil 500' e benimde fatura 30.0 görünüyor son ödeme de 18/06/2012.

• Guncel de 61 gozukuyordu fatura 46 geldi :-) mms kullanımım olmustu fazlasıyla... ben cok sevdim avea yı :-)

• benim fatura da 31,25 tl...
    ve şu an itibariyle 2gb ı aşmış durumdayım hız düşmesi yok film indiriyorum pc den, bakalım nereye kadar gidecek :)

• 20lik tarife

Tutar Son Ödeme Tarihi
    20.0 2012 06 18
  • quote:

Orijinalden alıntı: BENL!

benim fatura da 31,25 tl...
    ve şu an itibariyle 2gb ı aşmış durumdayım hız düşmesi yok film indiriyorum pc den, bakalım nereye kadar gidecek :)

atıyorum 50 mb kota kaldı diyelim, o zaman 2 gb lık bir filmi torrente koyup bağlantıyı hiç kapatmadan filmi indirmeye başlarsak yarısında hız düşmeyebilir. denemedim ama bidahaki ay sonu deneyeceğim bakalım ne olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: dijitalbaskı

quote:

Orijinalden alıntı: BENL!

benim fatura da 31,25 tl...

atıyorum 50 mb kota kaldı diyelim, o zaman 2 gb lık bir filmi torrente koyup bağlantıyı hiç kapatmadan filmi indirmeye başlarsak yarısında hız düşmeyebilir. denemedim ama bidahaki ay sonu deneyeceğim bakalım ne olacak.

aynen dostum, çaktırma

• aveanın yeni nesil tarifesine internet için geçtim bu ay çok ciddi test etme şansım oldu.
    Aynı zamanda turkcell vınnda kullanıyorum fatura stoplu turkcell vınn dolunca 15-20 gün tüm internet
    işlerimi cep telefonumdan internete çıkarak hallettim. (Nokia E55 ve Nokia Suite 3.4.49)

Turkcell çok stabil bir hız sunuyor fakat aveanınki çok değişken anlık hız testlerinde turkcellin iki katı çıkıyor
    ama iş web sayfası açmaya gelince bir açıyor bir açmıyor.
    Ping olayında ise avea bir adım önde aveanın pingleri 40-50 ms iken turkcellin ping değerleri 150 ms kadar çıkıyor.

İkisininde kendine göre avantajları var ama hala aveanın çekim sorunları da yok değil.
    iyi bir telefon iyi bir çekim gücüyle aveanın sınırsız internet tarifesi tüm işinizi görecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murrz2643 -- 30 Mayıs 2012; 8:58:25 >

• arkadaşlar bn tarifeye geçippp 3g modemle bağlancamm. bi sorun çıkmazz di mi? çünkü sadece cepten gireblrsinz dio
  • 31 lira gelmiş fatura sorgulama da yapmadım 1 tl nerden acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: Parn

31 lira gelmiş fatura sorgulama da yapmadım 1 tl nerden acaba

30,50 benimkide 29 nisanda aktif olmuştu 2gün eksik yani 29 ödemem gerekiyodu
  • + 1.21 TL. Telsiz Kullanım ücreti var, yani faturalarınız normal............
  • quote:

Orijinalden alıntı: gaggag

+ 1.21 TL. Telsiz Kullanım ücreti var, yani faturalarınız normal............

geldiğim opörötör,de yıl sonuna kadar telsiz kullanım ücreti yansıttı faturama 26.20 ödemem gerekirken son fatura 36.50 çıktı 2 taraflı telsiz kullanım ücreti olmaz
  • Bende şu an avea kontörlü hat var. Yarın bu tarifeye geçmeyi düşünüorum. Hemen geçebilir miyim yoksa hesap kesim tarihinden sonra mı geçiriyolar?

Bi de Aveada hesap kesim tarihi hangi gün? Var mı sabit bi gün

• 
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.