Şimdi Ara

Ekonomik Faturasız Türk Telekom Tarifeleri [ANA KONU] (133. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.389
Cevap
23
Favori
252.536
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 131132133134135
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ben taahütsüz olarak geçtim. Yaklaşık 15 gün oluyor. Daha sonrasında memnun kalırsam taahüt ettirmem için ne kadar sürem var diye sordum oradaki görevliye. O da geçişinizden sonra 2 ay kadar süreniz var dedi. Peki ek bir ücret falan talep ederler mi iki aylık sürecin içerisinde taahütlüye çevirirsem tarifemi?
  • Arkadaşlar bu yeni nesil extrayı iptal edersek kaç tl girio :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: aboorijin

quote:

Orijinalden alıntı: GitarxtanbuL

quote:

Orijinalden alıntı: CeSiN

quote:

Orijinalden alıntı: GitarxtanbuL

quote:

Orijinalden alıntı: mczaga

Edge Hızı ile internete girmek çok kötüymüş.

480kb/s diyor DL hızım maksimum 11kb/s civarı normalmi ?

bendede aynı nereden gidersem giderim 480 en üst seviye nedendir ? acaba telefondanmı

edge in belli modüllerde alabileceği hızlar zaten bellidir.Edgede 1 mbit 2 mbit alan görmedim ben.Cihazınız 3g destekliyse 3gye alın.

Aveanın sitesinden alıntıdır alttaki mesaj:

http://www.avea.com.tr/tr/sta/bireysel/servisler/wapinternetgprs/gprsplus.shtml

"EDGE'in desteklediği veri iletişim hızı nedir?

İnternet servislerinde olduğu gibi, kullanılan teknolojinin özelliğinden dolayı, GPRS/EDGE bazlı servislerde sabit veya ortalama bir veri iletişim hızından bahsedilemez. İletişim hızınız, kullandığınız telefon, bulunduğunuz yer, veri trafik yoğunluğu ve erişmek istediğiniz veri ağının bağlantı altyapısı ve yoğunluğu gibi faktörlere bağlı olarak anlık değişkenlik gösterebilmektedir. EDGE ile veri iletişim hızı teorik olarak 384Kbps'tir, pratikte GPRS'e göre ortalama 3 kat daha yüksek hızda bağlantı sağlayabilirsiniz."

yani ben şu anda 3g kullanıyorum üstte 3gs yazıyor hatta yinede 3g de değilmi telefon'um ?
    N8 kullanmaktayım

Eger şebeke sinyal kalitesi çok kötü değilse 3G ile o hızlarda olman imkansız, telefonun ayarlarını kontrol et.
    Ayrıca avea online işlemlerden operator tarafında 3G'nin acık oldugundan emin ol...

hocam 3g açık istanbuldada antakyanın göbeğindede o hızlara çıkamıyorum 3g 4diş en yüksek çekinde zannedersen nokia N8 in son yazılımından dolayı

• quote:

Orijinalden alıntı: gefe16

quote:

Orijinalden alıntı: aybey45

Arkadaşlar 500 lük tarifeye 20 gün önce geçtim kontratsız olarak. Şimdi memnun kaldım 1000 dk. lık tarifeye geçmek istiyorum. Bilgisi olan cevap yazarsa sevinirim. hepinize iyi aksamlar.

Artık sizde mevcut Avea faturalı abonesi olduğunuza göre(20 günlük bile olsa) daha pahalı olarak geçiş yapabilirsiniz bahsettiğiniz tarifeye 12aylık tahahüt verirseniz ilk 12 ay 50TL sonrasında 55TL,tahahüt vermezseniz 60TL ödersiniz.Yeni aboneler tahahütlü ilk 12 ay 40TL sonrasında 45TL,tahahütsüzler için ilk 6ay 40TL sonrasında 45TL'dir.

Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aybey45 -- 12 Mayıs 2012; 0:09:48 >

• quote:

Orijinalden alıntı: DARK TOWER

Arkadaşlar ben taahütsüz olarak geçtim. Yaklaşık 15 gün oluyor. Daha sonrasında memnun kalırsam taahüt ettirmem için ne kadar sürem var diye sordum oradaki görevliye. O da geçişinizden sonra 2 ay kadar süreniz var dedi. Peki ek bir ücret falan talep ederler mi iki aylık sürecin içerisinde taahütlüye çevirirsem tarifemi?

??
  • Bende aveanın yeni nesil 500 e geçmeyi planlıyorum. Dün müşteri hizmetlerinide aradım numara taşıma ile geçip taahhüt vermesem aynı paraya geçiyormuyum dedim oda ilk 6 ay 30 sonrakı 6 ay için 35 tl olacak dedi. Bence kalitesini denemek için taahhütsüz olarak geçmesi daha mantıklı en azından beğenmezsek başka operatöre geçebiliriz. Beyenip kullanmaya devam etsek bile 30 tl bi fark olur 12 ayda. 30 Tl için taahhüt riskine girmeye değmez bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yahyademirci -- 12 Mayıs 2012; 7:54:28 >
  • quote:

quote:

Arkadaşlar ben taahütsüz olarak geçtim. Yaklaşık 15 gün oluyor. Daha sonrasında memnun kalırsam taahüt ettirmem için ne kadar sürem var diye sordum oradaki görevliye. O da geçişinizden sonra 2 ay kadar süreniz var dedi. Peki ek bir ücret falan talep ederler mi iki aylık sürecin içerisinde taahütlüye çevirirsem tarifemi?

??

500 lük pakete geçti isen taahhüt vermeye ne gerek varki sonuçta fark 5 lira
  • Bugün aveaya geçmiş bulunuyorum fakat 3g yi bir türlü yakalayamadım.Hep edgede duruyor telefon.

İphone 4s kullanıyorum.Acaba yapmam gereken ekstra birşey var mı?
  • 3G yazip 5555 e gonderdiniz mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufunqitos

quote:

Orijinalden alıntı: mceren026

Faturamda data kullanim parasi yaziyor.internet ucretsiz diye biliyordum.telefonu pcye bagladim pcden nete girdim acaba ondan mi.bilgisi olan var mi

fatura ne geldi toplamda? Herkes pcde kullanıyor pcde kullandığın için ayrı ücret almazlarr senden

O ücret aylık paket ücretine dahildir. bana da kısmi fatura geldi. 16 TL onun içinde 8.67 TL data kullanım ücreti var.

Bu fatura 14 günlük diye hatırlıyorum. Yani 1 aylık kullanımda bana gelecek fatura 30 TL. Faturada yaklaşık 15 TL si data kullanımı olarak gözükecek.

Yani fatura tahahüt edileni geçmez. ancak telsiz kullanım ücreti falan olursa ancak geçer.

Ben de paketin çoğunu PC den kullandım. Ona ücret gelecek olsa bana 100 TL den aşağı gelmemesi lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: boyzof

3G yazip 5555 e gonderdiniz mi

Hocam birşey yapılmıyormuş hallettim.

Teşekkür ederim yinede
  • Vf da cepneti açtı bakalım nolacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: farego

Vf da cepneti açtı bakalım nolacak

ilk 3 ay 7 lira sonrasında ise 14 lira biraz pahalı geldi bana neticede 8 liraya kullanan aboneler var aynı hizmete neden 14 lira ödeyelim ki. Bence Avea ya devam arkadaşlar... Hem avea 128kpbs vodefone ise 96kpbs bunuda hesaba katalım. Keşke 256kpbs olsaydı :)
  • arkadaşlar data hattı talep ediyoruz bu başlığa destek ve fikirlerinizi bekliyoruz.
    http://forum.donanimhaber.com/m_60435938/tm.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: yahyademirci

quote:

quote:

??

500 lük pakete geçti isen taahhüt vermeye ne gerek varki sonuçta fark 5 lira

brende 1000 lik paket var

• Ondada aynı taahhüt verirsen 12 ay 40 tl vermezsen 6 ay 40 tl aynı şey sonuçta ben olsam taahhüt vermem . Ben bugün geçiş yaptım taahhüt vermeden ilk altı ay 30 sonrasında ise 35 lira olarak devam edecek.
  • Bende 30.liralik tarifeye gectim super oldu valla.videolar takilmadan calisiyor.bravo avea vodafone dan kurtardin bizi.
  • arkadaşlar upload miktarı 2 gbdan düşülüyor mu?
  • bende fenercell vardı onda düşüldüğüne göre büyük ihtimal bundanda düşülüyodur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: isc

arkadaşlar upload miktarı 2 gbdan düşülüyor mu?

Evet
  • 
Sayfa: önceki 131132133134135
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.