Şimdi Ara

Ekonomik Faturasız Türk Telekom Tarifeleri [ANA KONU] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.388
Cevap
23
Favori
252.549
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar pardon bilmediğim için soruyorum belki yazıyodur tarifenin içinde ama göremedim.. 2gb a kadar olan internetin hızı nedir acaba? birde 128 kbps hız nasıldır acayip yavaş mı yoksa idare edebilecek bi hız mı?? bu hızları falan pek bilmiyorumda kusura bakmayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: bdurmus

arkadaşlar pardon bilmediğim için soruyorum belki yazıyodur tarifenin içinde ama göremedim.. 2gb a kadar olan internetin hızı nedir acaba? birde 128 kbps hız nasıldır acayip yavaş mı yoksa idare edebilecek bi hız mı?? bu hızları falan pek bilmiyorumda kusura bakmayın

eski modemler (halen var ) vardı ya 56k onun 2 katını düşün :D Ama cep telefonları için yeterli olacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1lac

Avea birazda bizi düşünse çok iyi olacak .eski üyelerine hiç avantaj sağlamıyor . Vodafone dan karşılık gelir de biz de oraya geceriz inşallah

Cidden ben her ne kadar daha 1 haftalık bir Avea faturalı abonesi olsam da. Bu tarifeye geçiş var gibi görünüyor ancak hiç avantajlı değil. Neden böyle yapıyorlar anlamış değilim. Şimdi dediğiniz gibi Vodafone benzer bir tarife yapsa emin olun 1 dk daha durmam :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AERN -- 17 Mart 2012; 1:24:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bdurmus

arkadaşlar pardon bilmediğim için soruyorum belki yazıyodur tarifenin içinde ama göremedim.. 2gb a kadar olan internetin hızı nedir acaba? birde 128 kbps hız nasıldır acayip yavaş mı yoksa idare edebilecek bi hız mı?? bu hızları falan pek bilmiyorumda kusura bakmayın

2gb a kadar olan hız 3g hızıdır sanırım. kaç mbps alırsan işte. gayet yeterlidir..

2gb sonrası yavaş hız..
  • Harika bir kampanya sirf internet için geçiş yapilir. Sanirim artik vodafone la vedalasma zamani geldi.
  • Başarılı olmuş. Vodafone Cepnet biterse düşünülecek ilk tarife bunlardan biri olur
  • Aveanın faturalı tarifelerinden geçiş yapılabilir derken bu faturalı tarifelere taraftar hatları da dahil midir acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ekimozz

Aveanın faturalı tarifelerinden geçiş yapılabilir derken bu faturalı tarifelere taraftar hatları da dahil midir acaba ?

Geçiş yapılır ama fiyat 30 TL olmuyor (Yeni Nesil 500 Ekstra için) Avea faturalıdan geçişlerde 40 TL oluyor Yeni Nesil 500 Ekstra tarifesi maalesef.
  • aman dikkat 20 tl olan da sınırsız internet yok

"- Tarifeler kapsamında sunulan cepten yurt içi internet kullanım hakkının tüketilmesi durumunda ücret 5 Kr/MB'tır. "
  • Allah ın sevdiği kuluymuşum, yok yok tarifesine geçmek istedim, geçemezsin dediler.
    Turkcele geçip tekrar aveaya geçtim geçen hafta, katlayan tarifeye geçtim nt kampanyası için.
    heryöne 1000 olan 40 liralık tarifeye geçeceğim, vodafone cepnete de elveda diyeceğim
  • Şunlarda niye bu kadar az sms veriyorlar. 4000+ sms ve sınırsız internet veren biri olursa geçeceğim konuşma süresi benim için önemli değil çünkü telefonda konuşmayı sevmiyorum. Turkcell utanmadan 29 liraya 1 gb internet satıyor hala
  • quote:

Orijinalden alıntı: fusem

tarifeler gerçekten tahrik edici

Kullanmadığım bir Turkcell hattımı taşıyorum hemen :)

Vodafone hattımda ise kararsızım. Bir süre ses çıkmazsa Vodafone'da, düşünürüm :)
  • Mevcut aboneler Enayi, değil mi avea?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Albus Dumbledore -- 17 Mart 2012; 2:44:07 >
  • 16.03.2012 tarihi ve sonrası Avea'nın faturalı tarifelerinden faturasız tarifelerine geçiş yapıp sonrasında tekrar tarifeye gelen müşterilerden bir kereye mahsus KDV-ÖİV dahil 30 TL kayıt ücreti alınacak ve söz konusu ücret müşterilerin ilk faturalarına yansıtılacaktır.

Yani hattımızı faturasıza çevirsek önce daha sonra faturasızdan faturalıya geçmiş olup 30 liradan kullanabiliyor muyuz ?
  • Sms az olur belki :/ ama sınırsız internet için düşüneceğim ;-)
  • Ben hat aldığımda avea mavea yoktu Aycell vardı. İlk müşterilerinden biriyim Aveanın hiç operatör değiştirmedim sim kart bile ilk aldığım simkart dolunay yazıyor üstünde bir çay bardağıyla birlikte bir kıyağını gördük mü? 9 sene sonra bir günlük 100 sms 100 mb net onu da bana 15:30 da haber veriyor. Dışarıdan gelene şalap şulup bize gelince yarabbi şükür.
  • Vodafone cepnet kullanıyordum 8+25tl bulunduğum bölgede 3G yoktu şikayet etmekten bıkmıştım biraz önce reklamlara baktım görünce agZim açık kaldı hemen inceledim 30tllik kampanya tam benlik iPhone kullanıyorum ne zamandır sınırsız internet bakiyom yok bı cepnet var oda vodafone 99 kb ile baglaniyon 100mb sonra o yüzden kral Faruk gelecek terketme vodafone diyecek dinlenmem artık akıllı telefon kullanipta hala tereddüt eden varsa bişey diyemem Turkcell 4 g internet için 39 tl istiyo hatırlatır yatar yarın en yakın Avea bayine dalarım Düşünmem ama tahut vermem soylim
  • Akacaklar msj az vermelerinin sebebi whatsapp ve benzeri programlar bunlar her tele kurulabilecek Programlar Turkcell'i n şartları buralara çekeceğini kesinlikle düşünmüyorum ama Avea beklediği ilgiyi gördüğünde Ttnet bile internet fiyatlarını kırmak zorunda kalabilir bu konuda Avea'ya öncülüğünde. Dolayı tebrik ediyorum
  • aveada ikiz karta var mı? Birini vınna digerini telde kullanmak için?

Tarifeler müthiş. Ama evde avea 3g çekmiyor ve avea faturalıya güven olmaz millet çok şikayet ediyor. avea faturasız genç paket kullanyrm. Vodafone bu tarzda bişey yapsa hemen geçerim.

Ha bu arada turkcell 300 hepsi bi aradayı 39a(kontratla 29) vermeye devam etsin :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: QuexSeeL

Ben hat aldığımda avea mavea yoktu Aycell vardı. İlk müşterilerinden biriyim Aveanın hiç operatör değiştirmedim sim kart bile ilk aldığım simkart dolunay yazıyor üstünde bir çay bardağıyla birlikte bir kıyağını gördük mü? 9 sene sonra bir günlük 100 sms 100 mb net onu da bana 15:30 da haber veriyor. Dışarıdan gelene şalap şulup bize gelince yarabbi şükür.

Hava degisimi yap derim :) git gel. Gelene avea fena hosgeldin diyor :)
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.