Şimdi Ara

Chelsea FC Holiganları🏆 (379. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.324
Cevap
40
Favori
273.248
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 377378379380381
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Chelsea FC Holiganları🏆

Bunu da beğenmedim :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cavill -- 17 Temmuz 2015; 23:49:44 >
  • oscar, uzun seneler chelsea'de kalmak istediğini söylüyorsun da bence bize kötü formunu uzun sürelere yaymayacağının sözünü versen daha iyi olur

ayrıca orta saha transferi gerçekleşsin artık, aksi halde dexter'in öngörülerine ben de katılıyorum, görünen köy kılavuz istemiyor

• https://twitter.com/ChelseaFC/status/622058266726543360

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cavill -- 21 Temmuz 2015; 13:01:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: D.

Everton, Chelsea'nin John Stones için 20 milyon poundluk teklifini geri çevirdi.

Kaynak: Sky Sports

iyi yapmis stones'a 20 milyon vermek saçmalik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mourinho'nun açıklamalarına bakılırsa stones'u almak için zorlayacağız

ama takımı bozmamak adına kimseyi de göndermeye niyetli değil, ramires'e iyi fiyat gelirse kesinlikle satacaktır. yeni orta saha transferi ramires'in durumuna bağlı gibi duruyor
  • Everton'ın genç savunmacısı John Stones, takımdan ayrılarak Chelsea'ye gitmenin planlarını yapıyor.

İngiliz oyuncu için Chelsea'nin geçtiğimiz günlerde yaptığı 29 milyon avroluk teklifi geri çevrilmişti.

Ancak Goal'ün edindiği bilgilere göre teknik direktör Jose Mourinho, Stones transferinden vazgeçmiyor. Premier Lig şampiyonu görüşmelerini sürdürüyor.

Stoper pozisyonunda görev yapan ancak savunmanın sağında da oynayabilen Stones, Premier Lig'in gelecek vaadeden isimleri arasında gösteriliyor.

Chelsea kaptanı John Terry'nin 34 yaşına gelmesi nedeniyle İngiliz devi bu transferi oldukça önemsiyor. Mavilerin yeni teklifinin 40 milyon avro seviyesinde olması bekleniyor.

http://www.goal.com/tr/news/453/transfer-dosyas%C4%B1/2015/07/18/13687302/%C3%B6zel-john-stones-chelseayi-istiyor?ICID=HP_TS_14

• Yeni sponsor formaları batırmış resmen.

• quote:

Orijinalden alıntı: Die Ärzte

mourinho'nun açıklamalarına bakılırsa stones'u almak için zorlayacağız

ama takımı bozmamak adına kimseyi de göndermeye niyetli değil, ramires'e iyi fiyat gelirse kesinlikle satacaktır. yeni orta saha transferi ramires'in durumuna bağlı gibi duruyor

Fenerbahçe alsa keşke. İki taraf için de en hayırlısı bu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: golf_R

quote:

Orijinalden alıntı: Die Ärzte

mourinho'nun açıklamalarına bakılırsa stones'u almak için zorlayacağız

Fenerbahçe alsa keşke. İki taraf için de en hayırlısı bu.

Geçen sene Real Madrid 25 milyon euro civarında teklif etmişti ve Mourinho satmamıştı. Bu sene değeri düştü elbette ancak 15 milyon euro'dan aşağıya vermez yine de Mourinho. Fenerbahçe'nin bu yaz yaptığı harcamalardan sonra üstüne bir de bu parayı vereceğini pek sanmıyorum.

• Mourinho'nun açıklamalarına bakılırsa Salah gidici. Salah kiralık gitmeden önce bizdeyken şans verildiği zaman o şansları pek iyi kullanamamıştı bu yüzden de yedek kalmaya devam etmişti. Bize geri dönse bile fazla şans bulamazdı bu yüzden gitmesi kendisi içinde daha iyi olur.
  • Pogba transferine Mouriinho'nun cevabı:
    Chelsea FC Holiganları🏆

Ben de kendisini Chelsea formasıyla görmek isterdim ama bu tarz ütopik rakamlarla alınan futbolcular Premier Ligte tutmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mourinhology -- 21 Temmuz 2015; 1:29:16 >
  • F.Luis 16 Milyon Euro'ya tekrar A.Madrid'e dönmüş.

Azpi'yi keser diyordum ama sürekli yedek kaldı onun için çok iyi oldu.
  • city sterling i almış vay arkadaş.

premium bir dm ve dos lazım chelsea'!ye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Regionella -- 21 Temmuz 2015; 17:22:38 >
  • Chelsea'nin stoper için arayışları var mı ? Bence net bir şekilde İlk 11'de oynayabilecek üst düzey Stoper alınmalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anche

Chelsea'nin stoper için arayışları var mı ? Bence net bir şekilde İlk 11'de oynayabilecek üst düzey Stoper alınmalı.

Everton'lı John Stones'u transfer etmeye çalışıyoruz. İlk yaptığımız 20 milyon sterlin teklifi reddettiler. Ancak oyuncuyu almak için girişimlerimiz hala devam ediyor.

Şimdi de 30 milyon sterlin (42 milyon euro) teklif ettiğimiz söyleniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cryomancer -- 21 Temmuz 2015; 19:12:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cyromancer

quote:

Chelsea'nin stoper için arayışları var mı ? Bence net bir şekilde İlk 11'de oynayabilecek üst düzey Stoper alınmalı.

Everton'lı John Stones'u transfer etmeye çalışıyoruz. İlk yaptığımız 20 milyon sterlin teklifi reddettiler. Ancak oyuncuyu almak için girişimlerimiz hala devam ediyor.

Evet bu haberi duymuştum ama benim düşüncem daha tecrübeli ve daha üst düzey bir stoper alınmalı. Terry büyük ihtimal seneye bırakacak. Chelsea onun yerini Zouma veya Stones ile doldurmamalı.

• quote:

Orijinalden alıntı: D.

Everton'ın genç savunmacısı John Stones, takımdan ayrılarak Chelsea'ye gitmenin planlarını yapıyor.

İngiliz oyuncu için Chelsea'nin geçtiğimiz günlerde yaptığı 29 milyon avroluk teklifi geri çevrilmişti.

Ancak Goal'ün edindiği bilgilere göre teknik direktör Jose Mourinho, Stones transferinden vazgeçmiyor. Premier Lig şampiyonu görüşmelerini sürdürüyor.

Stoper pozisyonunda görev yapan ancak savunmanın sağında da oynayabilen Stones, Premier Lig'in gelecek vaadeden isimleri arasında gösteriliyor.

Chelsea kaptanı John Terry'nin 34 yaşına gelmesi nedeniyle İngiliz devi bu transferi oldukça önemsiyor. Mavilerin yeni teklifinin 40 milyon avro seviyesinde olması bekleniyor.

http://www.goal.com/tr/news/453/transfer-dosyas%C4%B1/2015/07/18/13687302/%C3%B6zel-john-stones-chelseayi-istiyor?ICID=HP_TS_14

Mourinho bu elemana kafayı takmış almadan rahat uyumaz bence Stones takıma gelirse çok büyük işler yapar

• Chelsea FC Holiganları🏆

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cavill -- 22 Temmuz 2015; 13:03:47 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Cyromancer

quote:

Evet bu haberi duymuştum ama benim düşüncem daha tecrübeli ve daha üst düzey bir stoper alınmalı. Terry büyük ihtimal seneye bırakacak. Chelsea onun yerini Zouma veya Stones ile doldurmamalı.

David luizi birakmiycakti bunlar hata ettiler

• umarım john stones haberi yalandır

değeri 13 14 milyon euro olan adama değerinin 3 katını vermek çok ama çok saçma

hem ceza da yiyebilir bildiğim kadarıyla
  • 
Sayfa: önceki 377378379380381
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.