Şimdi Ara

Chelsea FC Holiganları🏆 (358. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.323
Cevap
40
Favori
273.249
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 356357358359360
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Petr Cech

quote:

Orijinalden alıntı: D.

Panenka ‏@panenkasporcom 1 dk.1 dakika önce
    Petr Cech: "Courtois'in yedeği olarak bir yıl daha geçirebileceğimi sanmıyorum. Sezon sonu ayrılacağım."

Ne kadar üzülsem de Cech haklı. Dünya'nın en iyi 3 kalecisinden biri ve yedek olarak beklememeli.

İşin garibi rotasyonda fazla yapmadı Mourinho. Barcelona'daki lig maçlarında Bravo, Şampiyonlar Ligi'nde Ter Stegen sistemini uygulayabilirdi mesela.
  • Bize gelir mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: N'DexteR

quote:

Orijinalden alıntı: Petr Cech

quote:

Orijinalden alıntı: D.

Panenka ‏@panenkasporcom 1 dk.1 dakika önce
    Petr Cech: "Courtois'in yedeği olarak bir yıl daha geçirebileceğimi sanmıyorum. Sezon sonu ayrılacağım."

Ne kadar üzülsem de Cech haklı. Dünya'nın en iyi 3 kalecisinden biri ve yedek olarak beklememeli.

İsabet olur. Bence ilk 11 oynamayi hakediyor. Adam gibi başka bir takimda izleyelim. Umarım kalitesinin hakkini verebileceği bir takıma gider.

Açıkcası Courtois'ya kanım tam olarak ısınamadı daha. Genç ve çok yetenekli bir kaleci özellikle son zamanlarda kendini iyi toparladı,önemli kurtarışlar yapıyor fakat bazen öyle acemice hatalar yapıyorki insan şaşırıp kalıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Konuyu benden daha iyi idare edebilecek, hakettiği ilgiyi verebilecek bir arkadaşa devretmek istiyorum. Gönüllü olan yada kimin daha iyi yapabilecegine inaniyorsanız onereceginiz kişiyi bekliyorum.

Ben konuyu takibe devam edeceğim ama gerek ana sayfa gerek konu başlıkları gerekse haberler olarak yeterli ilgiyi gosteremiyorum.

• rüyamda cl finalinde bayern i son dakika golleriyle 3-1 yeniyordunuz

cech ayrılacaksa bize gelsin.cech ve casillas ın aynı takımda olması inanılmaz olur.

• quote:

Konuyu benden daha iyi idare edebilecek, hakettiği ilgiyi verebilecek bir arkadaşa devretmek istiyorum. Gönüllü olan yada kimin daha iyi yapabilecegine inaniyorsanız onereceginiz kişiyi bekliyorum.

Ben konuyu takibe devam edeceğim ama gerek ana sayfa gerek konu başlıkları gerekse haberler olarak yeterli ilgiyi gosteremiyorum.

Eğer gerçekten konuyu devretmek istiyorsan Petr Cech bunun için en uygun kişi. Kendisine de uyarsa ona devredebilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: ShowDownN

quote:

Konuyu benden daha iyi idare edebilecek, hakettiği ilgiyi verebilecek bir arkadaşa devretmek istiyorum. Gönüllü olan yada kimin daha iyi yapabilecegine inaniyorsanız onereceginiz kişiyi bekliyorum.

Eğer gerçekten konuyu devretmek istiyorsan Petr Cech bunun için en uygun kişi. Kendisine de uyarsa ona devredebilirsin.

Bana uyar. Admine başvurmamız gerekiyor sanırım.

• Kaptanla sözleşmemizi 1 yıl daha uzattık.
  • Chelsea'nin İspanyol golcüsü Diego Costa, Premier Lig'de savunma oyuncularından dert yandı.

Chelsea'nin forvet oyuncusu Diego Costa, Premier Lig'de savunma oyuncularının kendisini tahrik ettiğini söyledi.

Marca'ya konuşan İspanyol forvet, "İngiltere'deki savunmacılar İspanya'dakilerden farklı değil. Ancak İspanya'da hakemler bunlara göz yummuyordu. Bazıları benim oyundan atılmam için uğraşıyor. Her seferinde kendimi kontrol edip oyunuma odaklanıyorum." dedi.

İspanya Milli Takımı'na bağlı olduğunu belirten Costa, "Kimse benim bağlılığımı sorgulamasın. İspanya için de sahada elimden geleni yapıyorum. Ancak oradaki hikayem henüz başlamadı. Daha hiçbir şey başarmadım. İspanya ile de başarılı olmak için çok çalışıyorum." diye konuştu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cavill -- 28 Mart 2015; 19:58:40 >
  • Anlaşılmıyor bu resim daha büyüğü yokmu ?
  • Matic'in harika golü.

https://vine.co/v/OLhY7pQu06i

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cavill -- 12 Nisan 2015; 18:00:24 >
  • yav he he costa, sanki kendin hiç yere atlamadın penaltı almak için

• costa her ne kadar şl'de vasat performans ortaya koysa da, özellikle takımın kontra atağa çıkmasına sürekli engel teşkil etti ama hiçbirimiz bundan bahsetmedik, çünkü takımın beklentilerini bir şekilde karşılamaya devam ediyor kerata

bridge'de son 5 maçta 1 kere kazandık, takımın şampiyonluk havasına bürünmesi için stoke karşısında patlama yapmasını temenni ediyoruz. oscar'ın takımdaki geleceği bir yana willian ile birlikte milli takım performansları bu beklentimize biraz olsun ışık tutuyor
  • Chelsea FC Holiganları🏆

Chelsea FC Holiganları🏆

Chelsea FC Holiganları🏆

Chelsea FC Holiganları🏆

Chelsea FC Holiganları🏆

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi josrdr -- 1 Nisan 2015; 17:24:19 >

• İmzalar çok güzel olmuş,eline sağlık.

• İmzalar harika.

• Konuyu kısa zaman içerisinde ShowDownN nickli arkadaşa devrediyorum, umarım kendisi özenli bir şekilde konuyla ilgilenecektir. Maalesef vakit ayiramiyorum.

Koke için ath Madrid e 50 milyon avro odeyecegimiz konuşuluyor. Ekstra olarak varane içinde Madrid e 40 milyon avrodan bahsediliyor.

• Koke ve Varane müthiş hamleler olur. Keşke ikisi de gelse.

• neden banlandi

• Chelsea team v Stoke (4-2-3-1): Courtois; Ivanovic, Cahill, Terry (c), Azpilicueta; Matic, Fabregas; Willian, Oscar, Hazard; Remy

Chelsea subs: Cech, Zouma, Filipe Luis, Ramires, Cuadrado, Drogba, Diego Costa
  • 
Sayfa: önceki 356357358359360
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.