Şimdi Ara

Chelsea FC Holiganları🏆 (355. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.323
Cevap
40
Favori
273.258
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 353354355356357
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam,inan 5,1 milyar sterlinlik astronomik bir yayın geliri İtalya'da olsa yine domine ederler kupaları. Evet premier ligin yayın geliri 5 milyar sterlin, çok müthiş bir rakam ama kesinlikle o para etmez. Almanya'nın falan yayın gelirlerine baksanız gerçekten şaka gibi koskoca Bayern bile Fulham'dan daha az alıyor. Bu da premier ligin bir pazarlama ürünü olduğu gerçeğini ortaya çıkarıyor. Özellikle 2000'li yıllarda maalesef böyle. Juventus o kadroyla beklentinin çok aşağısında demişsiniz ama şuanki 11'i göze alırsak. Buffon yıllardır burada,Lichtsteiner 10 milyona geldi. Bonucci Bari gibi vasat bir takımdan alındı. Chiellini çok gençken Livorno'dan alındı. Evra 3 milyona falan alındı. Pirlo bedavaya geldi. Pogba'da nerdeyse bedava geldi. Vidal 10 milyona geldi Leverkusen'den Marchisio zaten altyapıdan yetişti. Tevez 9, Morata'da yanlış hatırlamıyorsam bu sene 22 milyona alındı. Göründüğü gibi çok ucuz bir takım var burada bu dönen paralarla İtalyan takımlarının zaten bu kadar mücadele etmesi bile şaşırtıcı bence. Ama dünkü Chelsea'nin oyunu hele hele 8 farkla lider olan Chelsea'nin oyunu içler acısıydı. Umarım bütün ligler toparlanır da müthiş futbol izleriz.

• Aleksandar Kolarov kullanıcısına yanıt
    Hocam bu Diego Costa Athletico Madrid'den önce Rayo Vallecano'da oynamıyor muydu? Şimdi hatırladım. Kazma bir adamdı. Gerçi şimdide pek iyi değil ama eski halini falan hatırlıyorum da "hırs" nelere kadir? Vay bee. Bu arada Milli takımda da fiyasko zaten.
  • Yaşlandın be mourinho,bu işler seni aşmaya başladı artık
    Chelsea FC Holiganları🏆
  • Thiago Silva'nın golünde Terry ve Cahill.

Chelsea FC Holiganları🏆
  • quote:

Orijinalden alıntı: Petr Cech

Thiago Silva'nın golünde Terry ve Cahill.

Chelsea FC Holiganları🏆

Başka açı

Chelsea FC Holiganları🏆

• quote:

Orijinalden alıntı: Lord Joker

Yaşlandın be mourinho,bu işler seni aşmaya başladı artık
    Chelsea FC Holiganları🏆

Yabancı sınırıda kalkmak üzereyken Fener'e gelsin. Madem bu işler artık Mou'yu aşıyor FB ile tekrardan başlayabilir.

• Chelsea FC Holiganları🏆
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vahdet-i Vucuddd

Hocam bu Diego Costa Athletico Madrid'den önce Rayo Vallecano'da oynamıyor muydu? Şimdi hatırladım. Kazma bir adamdı. Gerçi şimdide pek iyi değil ama eski halini falan hatırlıyorum da "hırs" nelere kadir? Vay bee. Bu arada Milli takımda da fiyasko zaten.

Aynen hocam ta kendisi. Ligte gayet iyi oynuyor hakkını yemeyelim Agüero'yla beraber gol krallığını paylaşıyor ama Avrupa'da herşey ortada. Yılın fiyaskosu seçilmiş zaten.
  • Koskoca takımda sadece Hazard'a ve Azpilicueta'ya üzülüyorum. Özellikle Hazard gerçekten altın çocuk, bu kadro yazık ediyor böyle bir oyuncuya.
    Willian kadar gereksiz bir oyuncu da görmedim zaten yahu sen hangi akla hizmet elinde doğru düzgün bir sağ kanat yokken Schürrle gibi bir oyuncuyu satıyorsun hadi Salah takımda dursa gene bir derece anlayışla karşılarım yerine oyuncu var diye, resmen sağ kanat bitti Chelsea de. Luiz'in satılmasına da karşıydım başarılı sayılabilecek sayılı defanslardan birini satıyorsun ve yerine Cahill'i koyuyorsun. Tamam Cahill kötü bir oyuncu değil fakat bir Luiz de değil yani. Şimdi diğer bir konu orta saha, kabul ediyorum Lampard artık yaşlandı yerine bir oyuncu lazımdı ve bu da tabiki elde bulunan geleceğin muhtemel Lampard'ı, Oscar olmalı. Fakat Oscar yeteri kadar profesyonel oyuncu değil Lampard'ın en az 1 sene daha o pozisyonda oynaması ve bu sırada Oscar'ın, Lampard'ın yerini almaya hazırlanması lazımdı. Lampard birden bire gönderilince bütün iş Oscar'a kaldı ve o da bunun altından kalkamıyor. Son cümlemden Oscar'a kötü oyuncu dediğim anlaşılmasın Oscar aksine müthiş potansiyeli olan bir oyuncu fakat yeteri kadar adapte edilemedi ve yerini alması gereken kişi de Lampard olunca Oscar beklentilerin altında kalıyor haliyle. Costa olayına girmiyorum zaten hayatımda Chelsea adına böyle saçma bir transfer daha görmedim.
    Mourinho'yu cidden severim başarılı bulduğum teknik adamlar arasındadır fakat Chelsea'ye geldiğinden beri sürekli saçma sapan işler yapıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Management -- 12 Mart 2015; 20:26:25 >

• Filipe Luise üzülüyorum adam dünyanın en iyisiydi geldi müzmin yedek oldu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vahdet-i Vucuddd kullanıcısına yanıt
    Dedikleriniz dogruysa bu birazda juventusun akilli is yaptigini gosterir.ayrica yanlis dusunuyorsunuz buffon yillardir oynamiyor o halde yada buffun para alsa neler yapicak kim bilir?chelseaye gelirsek bende begenmiyorum performansi.yayin gelirlerinde ingiltere neler neler yapiyor kisitlamalar falan ama ing takimlarida kotu.liga bbva ve bayern munih gerisi su anda yaramaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pek maç izlemeyenler 1 maç ile asıp kesmelere başlamışlar hemen
  • Bruyne Oscar için harcandı yazık

Chelsea FC Holiganları🏆
  • quote:

Orijinalden alıntı: D.

Bruyne Oscar için harcandı yazık

Chelsea FC Holiganları🏆

Pişmanlık falan duymuyoruz. Bizdeyken iyi değillerdi, gittiklerinde iyi oldular. Bu bizde kalsalardı da iyi olacakları anlamına gelmiyor ki kalsalardı yüksek ihtimalle hala kötü olacaklardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aleksandar Kolarov

Bende Chelsea ile kendimizi bir tutmuyorum. Stoke neyse sizde osunuz dediğim gibi. Zengin versiyonu. Ortak bir noktamızın olması güzel

İstersen bir daha bizim bölüme yazma çünkü çok boş konuşuyorsun. Avrupada yıllardır rezil oyan bir takım olarak kendinizi bizimle bir tutamazsınız zaten.
  • De Marke @demarkesports
    Mourinho: "Kıskançlık; gölgelerdeki insanların bir adama yapabileceği en büyük övgüdür."

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cavill -- 20 Nisan 2015; 21:05:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ShowDownN

quote:

Bende Chelsea ile kendimizi bir tutmuyorum. Stoke neyse sizde osunuz dediğim gibi. Zengin versiyonu. Ortak bir noktamızın olması güzel

İstersen bir daha bizim bölüme yazma çünkü çok boş konuşuyorsun. Avrupada yıllardır rezil oyan bir takım olarak kendinizi bizimle bir tutamazsınız zaten.

Kendi seviyesindeki her takıma karşı rezil kepaze olan bir takımın taraftarı mı söylüyor bunu?

Komikmiş

• quote:

Orijinalden alıntı: Bonafide

Filipe Luise üzülüyorum adam dünyanın en iyisiydi geldi müzmin yedek oldu

Dünyanın en iyisi mi?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ShowDownN

quote:

Kendi seviyesindeki her takıma karşı rezil kepaze olan bir takımın taraftarı mı söylüyor bunu?

Komikmiş

Lider olmamız biraz dokunmuş sanırım. İnsan laf atmadan önce kendi takımına bakar yahu Chelsea'nin yaptıkları ortada,City'nin yaptıkları ortada. Chelsea her kulvarda kendini kanıtlamış bir takımken,City ise satın alınalı kaç yıl olmuş daha çeyrek finale çıkamamış çok büyük ihtimalle bu senede çeyrek finale çıkamayacaksın.Chelsea ile ilgili atmış olduğun mesajlar objektifliğinden çok oldukça taraflı mesajlar.Birde anlamadığım şey defansif futbol oynamamız beni bu kadar rahatsız etmezken seni neden bu kadar rahatsız ediyor?

Teknik direktörün ve oyuncuların gibi boş konuşuyorsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• David Luiz için eyvallah.Cidden Luiz overrated bir stoper.Pozisyon bilgisi leş.Stoper yetenekleri mükemmel ötesi olsa da durum bu.

Fakat Salah ve Bruyne için nasıl böyle bir çıkarım yaptın ? adamlara doğru düzgün şans mı verdi ?
  • 
Sayfa: önceki 353354355356357
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.