- x
KİPA 225 TL YE 50 TL İNDİRİM KUPONU
4 Cevap1456 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

2 Mesaj
16 Mart 2012; 15:33:32 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

başlıkta verdim arkadaşlar..225 e 50 lira iyi bi oran bence..değerlendirmek isteyenler baksınlar.. ilk 75 tl ye 10 tl 2. 75 tl ye 15 tl 3. 75 tl ye 25 tl toplamda 50 tl

http://www.kipa.com.tr/...l-indirim-kuponu-hediye

1161 Mesaj
16 Mart 2012; 15:49:40 

kipadan daha kazık biyer neresi var acaba? migrosun kampanyaları bile kipadan iyi, ben kipa kadar kazık biryer görmedim..

Hizmet ediyorum insanlara hayvanlara doğaya. Kağıtları camları dışarıda dahi sağa sola atmayıp elimden geldiğince ayrı poşetleyip toplu çöpün yanına koyuyorum ki başkalarına para kazandırıyorum. Biten pilleri atık pil kutusuna atıp doğaya zarar vermiyorum. Yediğim etin kemiğini kedi köpeğe yiyemeyeceğim bayat ekmeği kuşlara veriyorum. Tükettiğim meyvelerin çekirdeklerini doğaya dikemezsem uygun gördüğüm yerelere serpip hiç yoktansa o tohumlara bir şans tanıyorum. Hiç zor değil inan çok mutlu oluyorum. Beruby,nakitkazan sitelerinden uzak durun.

45 Mesaj
16 Mart 2012; 15:50:41 

ancak harcamak içinde 75 lira limit koymuşlar, 450 ye 50 gibi düşünün,

448 Mesaj
16 Mart 2012; 15:50:48 

Yakında olacaktı ki, axess ile birleştirip 400 tl'ye 90 lira kazanacaktım..

şartları okudum da işe yaramazmış..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qontak0 -- 16 Mart 2012; 15:53:21 >

9870 Mesaj
16 Mart 2012; 21:10:32 

quote:

Orijinalden alıntı: terbüyesüzcanavar

kipadan daha kazık biyer neresi var acaba? migrosun kampanyaları bile kipadan iyi, ben kipa kadar kazık biryer görmedim..
Kazıklıkta CarrefourSA'nın üzerine tanımam.

"Erkeklik ve dişilik cinsiyettir. Adamlık ve kadınlık ise meziyettir. Bu yüzden her erkeğe ADAM denilmediği gibi, her dişiye de KADIN denilmez. Adamlık, dişiliğin zıttı olarak erkekliğin yerine konulamıyorsa, kadınlık da erkekliğin zıttı olarak dişiliğin yerine konulamaz. Öte yandan, erkeklik hormonuna `adamlık hormonu´ denilmezken, dişilik hormonuna `kadınlık hormonu´ denilmesi kadınlığa yapılmış en büyük hakarettir." -nForcer
DH Adana Grubu | Midnight Club Serisi Hayranı...
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Sıcak Fırsatlar] » Sıcak Fırsatlar » Gıda, Giyim ve Aksesuar » KİPA 225 TL YE 50 TL İNDİRİM KUPONU
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.172